emlaklik & sedatyucel

Fenerbahçe:2 Galatasaray:0 ( 8 Aralık 2007 Cumartesi ) Geniş Özet Video İndir + İzle

Sedat Yücel Sizi STADA GÖTÜRÜYOR Haydii Hobaaa :) Evet 120mb 20 dakika geniş özeti TRT nin ve çok güzel rip arşive katmak isteyenler olacaktır upload ediyorum:) Şimdilik İzleyin buldum benim vereceğim Dvdrip gibim arşive katarsınız artıkın:) AefSOb3UKp0 8 Aralık 2007 Kadıköy Şükrü Saraçoğlundan Arkadaşlarımız Tarafından Çekilmiş Fotoğraflar (Maç Öncesi Sonrası Stad İçinde Ne Olduysa Çekilmiş) Sizi staddaymış havasına sokuyorum daha ne istiyosunuz:)

Bu konu 3250 kez görüntülendi ve 14 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Fenerbahçe:2 Galatasaray:0 ( 8 Aralık 2007 Cumartesi ) Geniş Özet Video İndir + İzle

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3250 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Arrow Fenerbahçe:2 Galatasaray:0 ( 8 Aralık 2007 Cumartesi ) Geniş Özet Video İndir + İzle

Sedat Yücel Sizi STADA GÖTÜRÜYOR Haydii Hobaaa

Evet 120mb 20 dakika geniş özeti TRT nin ve çok güzel rip arşive katmak isteyenler olacaktır upload ediyorum

Şimdilik İzleyin buldum benim vereceğim Dvdrip gibim arşive katarsınız artıkın

8 Aralık 2007 Kadıköy Şükrü Saraçoğlundan Arkadaşlarımız Tarafından Çekilmiş Fotoğraflar (Maç Öncesi Sonrası Stad İçinde Ne Olduysa Çekilmiş)
    Sizi staddaymış havasına sokuyorum daha ne istiyosunuz

TeAcHeR, TooL, DayLight ve 3 kişi daha bunu beğendi.

saol cash.teşekkürler

eline sağlık bu arada tüm fenerbahçelileri tebrik ederim ama biz izlemeyelim yeterince izledik

Maçtan süper fotoğraflar stad içi eklenmiştir...

fotolar süpermiş cash.ellerine sağlık.harika ortam.resimlerin çekildiği yerdende süper gözüküyo saha.çok kıskandım yaa bende staddan izlemek istiyorum artık

elbet birgün
    yokmu başka yorumu olan o kadar resim var yaf

güzel çalışma eline yüreğine sağlık.

amaninnnn galatasarayın helvasınımı dağıtıyonuz mis gibin kokular geliyoda burmuma isterüm bi tabak :6000::370::lol::kihkih::460:

harika bir atmosfer

maca oyuncular kadar taraftarda hazirlanmis ve kanarya yuvasinda gelenek devam etti

güzel paylasimin icin tesekkürler

resimLer süperde ben bjkLiyim ya :1800: