emlaklik & sedatyucel

Lugano'da mutlu son | Lugano Fenerbahçe'de Kaldı

http://www.hurriyet.com.tr/_np/0947/8590947.jpg http://www.hurriyet.com.tr/p/spacer.gif Diego Lugano ile uzun süredir yapılan pazarlıklar sonuç verdi. Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı yılan hikayesine dönen Uruguaylı futbolcu Diego Lugano, kendi resmi internet sitesinden Fenerbahçe ile 4 yıllık anlaşma imzaladığını duyurdu. Diego Lugano resmi sitesinden şu açıklamayı yaptı: "Fenerbahçe ile tekrar anlaşmış olmaktan çok mutluyum. Özellikle kulübümün beni takımda görmek için

Bu konu 849 kez görüntülendi ve 1 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Lugano'da mutlu son | Lugano Fenerbahçe'de Kaldı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 849 kez incelendi.

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Whosonline Lugano'da mutlu son | Lugano Fenerbahçe'de Kaldı

Diego Lugano ile uzun süredir yapılan pazarlıklar sonuç verdi.

Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı yılan hikayesine dönen Uruguaylı futbolcu Diego Lugano, kendi resmi internet sitesinden Fenerbahçe ile 4 yıllık anlaşma imzaladığını duyurdu.
    Diego Lugano resmi sitesinden şu açıklamayı yaptı:
    "Fenerbahçe ile tekrar anlaşmış olmaktan çok mutluyum. Özellikle kulübümün beni takımda görmek için gösterdiği çaba ve ısrardan gurur duydum. Bu benim kulübe geride kalan üç yılda ne kadar iyi hizmet ettiğimi gösteriyor. Taraftarların bana ilgisi, Fenerbahçe'nin büyüklüğü ve ailemin İstanbul'da kendini rahat hissetmesi kontratımın yenilenmesinde büyük rol oynadı. Bu hayatımda verdiği en büyük kararlardan biri çünkü geleceğimi etkileyecek. Eminim gelecek dört yılda hem Türkiye'de hem de Avrupa'da önemli şampiyonluklar yaşayacağız. Çünkü Fenerbahçe taraftarı bunu hak ediyor."

Diğer yandan konu hakkında Fenerbahçe'den henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

BuGi bunu beğendi.

Hakkaten de Yılan Hikayesine Döndü yani nedir bu bulunmaz Hint Kumaşımı bu Adam???
    İmzayı görelim sonrasına bakarız artık Her Takım da bir Kırmızı kart yakarcası var.
    Bizim Lugo da En başı çekiyor.