emlaklik & sedatyucel

Arda'dan Aziz Yıldırım'a Yanıt

http://yaziisleri.com/images/2009_06_24/ardadan-aziz-yildirima-yanit-2009-06-24_xl.jpg Arda'dan Aziz Yıldırım'a yanıt Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Galatasaray Başkanı Adnan Polat'a yaptığı "15 Milyon Euro'yu verelim Arda Turan'ı bize ver" teklifi için, sarı kırmızılı takımın yıldız futbolcusu "Benim yolum belli, Fenerbahçe'ye gitmem" yorumunu yaptı. Arda Turan, Polat ve Yıldırım arasında geçen diyalogdan haberi olduğunu belirtirken "Konuşulan rakamlar çok yüksek... Ancak benim

Bu konu 956 kez görüntülendi ve 6 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Arda'dan Aziz Yıldırım'a Yanıt

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 956 kez incelendi.

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Arda'dan Aziz Yıldırım'a Yanıt

Arda'dan Aziz Yıldırım'a yanıt

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Galatasaray Başkanı Adnan Polat'a yaptığı "15 Milyon Euro'yu verelim Arda Turan'ı bize ver" teklifi için, sarı kırmızılı takımın yıldız futbolcusu "Benim yolum belli, Fenerbahçe'ye gitmem" yorumunu yaptı.

Arda Turan, Polat ve Yıldırım arasında geçen diyalogdan haberi olduğunu belirtirken "Konuşulan rakamlar çok yüksek... Ancak benim parayla pulla işim olmaz... Benim yolum belli ve bu yolun sonu da Avrupa'ya gitmek... Benim buradan gideceğim yer yurtdışında bir takım olacak... Çünkü hedeflerim var... Yani Fenerbahçe'ye gitmem..." diye görüş belirtti.

Kaynak:yazı işleri

Overdoze bunu beğendi.

Helal bea ama Emre Belezoglu gıbı yaparsa ypacagını sanmıyorum ama kotu olur.

ya zaten adam bi kere kendini şartlamış içinde fener sevgisi yok oynamaz da.hani kuşu altın kafese koymuşlar... die bi atasözü var ona benziyo işte

gelmesse gelmesin fb daha arda gibi ne oyuncular alır

alır alır sen öle san ondan 15 milyon euro teklif etti dimi

Ne kadar doğru bilmiyorum ama Rijchard ile Barcelona yönetimi sözsüz bir anlaşma yapmışlar. Rijchard Arda'yı yetiştirecek onlarda yaklaşık 50-60 m euro para ile satın alacaklar. Arda'yı yetiştireceği konular dayanıklılık,hız ve hızlanma o zaman en iyi ilk 3 oyuncuya girmesi bekleniyormuş. Ne kadar doğru tartışılır ama bence doğru olabilir.

eğerki doğruysa ahmet çakar a da kapak olur bu arda için messi nin sol bacağı olamaz demişti arda da ışık olsa binlerce bu işe kendini vermiş menejer var arda yı fark ederler dmişti bu lafları yutmuşmuş olur belki ama ahmet hoca zaten foloş koymaz ona