emlaklik & sedatyucel

Kazım yandı bir kere!

http://www.sporx.com/images/1/131/5548_B_Colinkazim023.jpghttp://www.sporx.com/images/1/131/5548_B_Colinkazim023.jpg Fortis Türkiye Kupası'ndaki Ankaragücü maçında yardımcı hakem Alper Ulusoy’a İngilizce "Kör müsün" dedikten sonra ağır bir küfür eden Kazım Kazım’ın 3 maç ceza alacağı öğrenildi. Karşılaşmanın 71. dakikasında girdiği bir pozisyon sonrası yardımcı hakemin kararını beğenmeyen ve sert bir tepki gösteren Kazım’ın, Disiplin Talimatı gereği bu cezayı alacağı bildirildi. Yardımcı

Bu konu 919 kez görüntülendi ve 1 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Kazım yandı bir kere!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 919 kez incelendi.

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Kazım yandı bir kere!

Fortis Türkiye Kupası'ndaki Ankaragücü maçında yardımcı hakem Alper Ulusoy’a İngilizce "Kör müsün" dedikten sonra ağır bir küfür eden Kazım Kazım’ın 3 maç ceza alacağı öğrenildi.

Karşılaşmanın 71. dakikasında girdiği bir pozisyon sonrası yardımcı hakemin kararını beğenmeyen ve sert bir tepki gösteren Kazım’ın, Disiplin Talimatı gereği bu cezayı alacağı bildirildi. Yardımcı hakemin uyarısı üzerine kırmızı kartını çıkartan hakem Hakan Özkan’ın, Futbol Federasyonu’na bugün göndereceği raporda Kazım’ın küfrünü ayrıntılı bir şekilde yazacağı ifade edildi. Bu doğrultuda Kazım, takımının bu hafta oynayacağı Eskişehirspor maçının yanı sıra büyük önem taşıyan Galatasaray karşılaşmasında da forma giyemeyecek.

ZuZu ve CaSh bunu beğendi.

1 milyon $ ceza artı paf takıma gönderilmesi gerekli diyorum taaa MTK Budapeşte maçında C.Ronaldo gibi oynadıktan sonra bi havalarda bi pozlarda gerek saha için arkadaşları gerek hakem diyolagları ben buraya fazlayım hareketleri la sen kimsin Allahın yamyamı Manchester United dan mı geldin Fenere adın sanın belli değildi milli takıma çıktın FB sayesinde bu resmen yedik ekmeğe ihanet ediyor versinler bana mum yaparım bunu döve döve monçiçi kılıklı şut ve ağır ceza isteriz Aziz bilesin