Deivid mucizesi!Avusturya kampında fibula kemiği kırılan ve ilk yarıyı kapattığı söylenen Brezilyalı yıldızın, 3-4 hafta sonra sahalara dönebileceği öğrenildi.


Takımla çalışıyorSakatlıklardan çok çeken Fenerbahçe’de şu günlerde Deivid sevinci konuşuluyor. Avusturya kampının ilk gününde fibula kemiğini kıran ve ilk yarıyı kapattığı iddia edilen, iki gün sonra annesinin vefat etmesiyle yıkılan Sambacı, mucizevi bir iyileşme gösterdi. İki gündür takımla idmanlara çıkan ve çift kale maçlarda yer alan Brezilyalı oyuncunun beklenenden çok daha çabuk iyileşmesi, azmine bağlandı. Deivid’in 3-4 hafta içinde oynayacak duruma geleceği belirlendi.


Fazla sevinemediŞu anda her şeyin iyi gittiğini ifade eden yıldız oyuncu, “Kötü günler, beklediğimden daha kısa sürede geride kaldı. Ancak şu anda takımımın kötü gidişi yüzünden kendi durumuma fazla sevinemiyorum. Umarım, bu durumdan kısa sürede kurtuluruz” dedi. Kayseri sınavı sonrası milli maç nedeniyle verilecek aranın kendisine yarayacağını dile getiren Deivid, “Ligdeki kayıplar telafi edilebilir. Dinamo Kiev galibiyeti takımı ateşler ve her şey normale döner” diye konuştu.


Haber Fanatik Gazetesinde yayınmlanmıştır