emlaklik & sedatyucel

Fenerbahçe:0 - Gaziantep:1 | 24.08.2008 | Goller Video Resimler Yorumlar Haberler

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de 2008-09 sezonunun ilk haftasında Gaziantepspor'a deplasmanda 1-0 yenildi. Ev sahibi ekibin golünü 80. dakikada Tabata kaydetti. http://www.ntvspor.net/Images/34419.jpg http://www.ntvspor.net/i/blank.gif Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında Gaziantepspor ile Fenerbahçe, Kamil Ocak Stadı'nda karşı karşıya geldi. Ev sahibi ekip 80. dakikada Tabata'nın attığı golle sahadan 1-0 galip ayrıldı. Karşılaşmanın ilk yarısında ev sahibi

Bu konu 946 kez görüntülendi ve 7 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Fenerbahçe:0 - Gaziantep:1 | 24.08.2008 | Goller Video Resimler Yorumlar Haberler

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 946 kez incelendi.

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Folder Hot Fenerbahçe:0 - Gaziantep:1 | 24.08.2008 | Goller Video Resimler Yorumlar Haberler

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de 2008-09 sezonunun ilk haftasında Gaziantepspor'a deplasmanda 1-0 yenildi. Ev sahibi ekibin golünü 80. dakikada Tabata kaydetti.

Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında Gaziantepspor ile Fenerbahçe, Kamil Ocak Stadı'nda karşı karşıya geldi. Ev sahibi ekip 80. dakikada Tabata'nın attığı golle sahadan 1-0 galip ayrıldı.

Karşılaşmanın ilk yarısında ev sahibi Gaziantepspor, Fenerbahçe'ye oranla daha çok koşan taraftı. Orta alanda organize olmakta zorlanan Fenerbahçe, rakibinin presi karşısında etkisiz kaldı ve pozisyon üretmekte zorlandı. Gaziantepspor rakip kalede 2 tehlikeli pozisyon yakalasa da ilk yarı 0-0'lık eşitlikle sonuçlandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında da Fenerbahçe etkisiz oyununu sürdürürken, Alex'in bireysel skoru değiştirme çabası da sonuç vermedi. Özellikle Tabata ve Beto ile etkili olan Gaziantepspor, 80. dakikada golü buldu ve 1-0 öne geçti. Bu dakikada ceza sahasının dışında topla buluşan Tabata, sert bir vuruşla topu kaleci Volkan'ın sağından filelere gönderi ve kırmızı-siyahlı takımı 1-0 öne geçirdi.

Kalan bölümde iki takım da etkili pozisyon üretemezken, ev sahibi Gaziantepspor maçı 1-0 kazanmayı başardı. Bu sonuçla kırmızı-siyahlılar, Fenerbahçe karşısında 11 maç sonra sahadan galibiyetle ayrılmış oldu.

Gaziantepspor 1 - 0 Fenerbahçe

Fenerbahçemiz sezona geçen yıl olduğu gibi yine mağlubiyetle başladı !.. Gaziantep`i karşısında tam 11 maçtır galip gelen Fenerbahçemiz, Gaziantespor ile sezonun ilk haftasında karşı karşıya geldi ve maçtan galibiyetle ayrılan taraf Tabata`nın golüyle ev sahibi ekip oldu. Gaziantepspor seyircisinin büyük ilgi gösterdiği karşılaşmada ilk yarı boyunca etkili olan taraf ev sahibi ekipti. Gaziantepspor özelikle Tabata-Beto ikilisyle kalemizde tehlikeler yaratmasına karşın ilk devre 0-0 sona erdi.

İkini yarıda Aragones Semih ve Burak değişiklikleriyle oyuna müdahalede bulunmasına karşın Fenerbahçemiz bir türlü istenilen futbolu sahaya yansıtamadı. karşılaşmada dakikalar 80`i gösterdiğinde ise sahneye çıkan Gaziantepspor`un Brezilyalı yıldızı Tabata takını 1-0 üstünlüğe taşıyan golü kaydetti ve maç bu skorla tamamlandı. Bu sonucun ardından Fenerbahçe sezona kötü bir başlangıç yaparken, Antep sezona 3 puanla başladı.

"Transfer Sorularının Muhattabı Ben Değilim"

Gaziantepspor maçının ardından konuşan teknik direktörümüz Aragones, takımımızın oyunundan memnun olmadığını söylerken, ilerleyen haftalarda takımın daha iyi olacağını söyledi. İspanyol teknik adam transfer konusunda ise konunun muhatabının kendisi olmadığını söyledi. Luis Aragones sözlerini şöyle Sürdürdü:

"Aslında İlk yarının sonunda biraz iyiydik ama oyunun genelinden memnun değilim. Alışık olduğumuzun dışında bir futbol ortaya koyduk. Ama sadece Fenerbahçe`nin değil Antep`in de önemli pozisyonu yoktu. Önümüzdeki haftalarda daha iyi olacağız. Sadece hücumda değil, sahanın her yerinde aynı ciddiyetle mücadele etmeliyiz ve daha iyi olmalıyız. Transfer konusunda söyleyebilecek bir şeyim yok. Takımı güçlendirmek için birşeyler yapıyoruz ama bu sorunun muhatabı ben değilim"

İlk Onbirimiz

Turkcell Süper Lig 2008-2009 sezonunun ilk haftasında deplasmanda Gaziantepspor ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçemiz sahaya şu on birle çıkacaktır: Volkan Demirel, Lugano, R.Carlos, Edu, Emre, Kazım, Alex, Güiza, Uğur, Maldonado, Gökhan.

DaRk LoRD, BeRKaY ve emre_59 bunu beğendi.

İlk hafta ne zaman kazandık zaten ki??

hem o var hem hakketmediğimiz bir maçı almak istemezdim baştan sonra izledim maçı
    bir değerlendireyim bakalım

şimdi Guiza hoş güzel eğer buysa ve üstüne azıcık bişey koyacaksa ı ıh Semih yeterli çok açık ve net bence bu görüntüyle alt takımların forvet transferi beni öncesi alakadar etmez ileriye dönükde adam üstüne az daha bişi koyacaksa verilen paraya yazık
    geçtim Kazım denilen şahısı dedi sezon arası gidecem bilmemne bu adam neden sahaya sürülüyor atın pafa adamın en iyi özelliği olan pres çıkartıldığı dakikaya kadar yok yaaa gelde küfür etme kim pres yapmaz hesapta yıldız olan tipler ulan senin benzetildiğin christian ronaldo bile pres yapıyor böle giderse bence paf kimse FB den büyük değildir kazım efendi
    Edu rezalet sevmedim ısınamadım bence cacık olmaz defans hiç olmaz sürekli hata gitsin röfle yaptırmaya devam etsin saçına
    Göze batan anormal düşüştelerden biri sanki 1kaset çıkarmış ve sonrası olmayan Gökhan Ünal gibi 1 sene vardı şimdi sahada görmek mümkün değil
    Maldanodo yani ne diyimki ayağına gelen pası küt diye atan tek pas yapan adam ok güzel günümüz futboluda arkadaş bi top sür bi ileri isabetli pas az pres yani
    herkese bişey derimde sezon açılışı yüklenmiyim ama bence takım 10 üzerinden 1dir bu akşamki futbolla

CaSh
    Alıntı değildir ben yazdım

CaSh Nickli Üyeden Alıntı
    hem o var hem hakketmediğimiz bir maçı almak istemezdim baştan sonra izledim maçı

şimdi Guiza hoş güzel eğer buysa ve üstüne azıcık bişey koyacaksa ı ıh Semih yeterli çok açık ve net bence bu görüntüyle alt takımların forvet transferi beni öncesi alakadar etmez ileriye dönükde adam üstüne az daha bişi koyacaksa verilen paraya yazık
    geçtim Kazım denilen şahısı dedi sezon arası gidecem bilmemne bu adam neden sahaya sürülüyor atın pafa adamın en iyi özelliği olan pres çıkartıldığı dakikaya kadar yok yaaa gelde küfür etme kim pres yapmaz hesapta yıldız olan tipler ulan senin benzetildiğin christian ronaldo bile pres yapıyor böle giderse bence paf kimse FB den büyük değildir kazım efendi
    Edu rezalet sevmedim ısınamadım bence cacık olmaz defans hiç olmaz sürekli hata gitsin röfle yaptırmaya devam etsin saçına
    Göze batan anormal düşüştelerden biri sanki 1kaset çıkarmış ve sonrası olmayan Gökhan Ünal gibi 1 sene vardı şimdi sahada görmek mümkün değil
    Maldanodo yani ne diyimki ayağına gelen pası küt diye atan tek pas yapan adam ok güzel günümüz futboluda arkadaş bi top sür bi ileri isabetli pas az pres yani
    herkese bişey derimde sezon açılışı yüklenmiyim ama bence takım 10 üzerinden 1dir bu akşamki futbolla

CaSh
    Seni takıma hoca yapsak her sene şampiyonuz vallaha. Ne güzel konuştun öle :860::oley::alkis: Ne kadar alkışlasam az

CaSh Nickli Üyeden Alıntı

CaSh
    CaSh naptın sen yaww. Hiç mi ümit yok. Tv'deki yorumcular bile daha yumuşak yorumlar yapıyorlar. Senin yazını fenerin teknik direktörü okusa vallahi anında istia eder bu takımdan bir cacık olmaz diye. Ben beşiktaşlıyım ama bu sene Fener Avrupada yine başarılır olur gibi geliyor bana. Bence gelecek yazılarında futbolcuları intahara sürükleyecek cümlelerden kaçın

doğruları söylemezsen bunlar adam olmaz milyon dolar alıyorlarsa yaptıkları işe saygı duysunlar az efendi olsunlar kafalarını ezerim

Webmaster ım bi kere yazmak yeterli olur diye düşünüyorum .. nsee bazen oluyor diğerini sildm habernz olsn ..
    Yorumum :
    Bence fener avrupa da işler yapabilir faakat lig de biraz havalı gibi.. daha sıkı oynamalı bişiler yapmak istiyorsa.. aslen galatasarylıyım ama takım kötü deel fenern ..avrupa da iyi temsl eder gibime gelyr ..

Beni Fb İlgilendirmezde Antep bu sene çok fena ya .. Beto sonra o golü atan adam fln.. geçen senenin sivas'ı olur antep kanımca