emlaklik & sedatyucel

Galatasaray Saygısızlıkta Sınır Tanımıyor | Konuk Ekip Taraftarlarına Eziyet

http://www.antu.com/images2007/upload/upload/2007manset/cesitli/samiyen_pano_man%20%5Bwpr2U96q%5D.jpg?0.3217885 Galatasaray, Saygısızlıkta Sınır Tanımıyor " İnsan deplasmana giderken en son isteyeceği şey konfordur. Hele ezeli rakiplerle yapılan maçlarda. Ancak ev sahiplerinin, en azından gelen rakip takım taraftalarına o kadar eziyetten sonra maç seyretme özgürlüğü sağlama mecburiyetleri vardır. Ancak rakip takım taraftarına bunu bile çok gören kulüpler var. Daha doğrusu bir tane var. O

Bu konu 993 kez görüntülendi ve 8 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Galatasaray Saygısızlıkta Sınır Tanımıyor | Konuk Ekip Taraftarlarına Eziyet

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 993 kez incelendi.

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Thumbs down Galatasaray Saygısızlıkta Sınır Tanımıyor | Konuk Ekip Taraftarlarına Eziyet

Galatasaray, Saygısızlıkta Sınır Tanımıyor "

İnsan deplasmana giderken en son isteyeceği şey konfordur. Hele ezeli rakiplerle yapılan maçlarda. Ancak ev sahiplerinin, en azından gelen rakip takım taraftalarına o kadar eziyetten sonra maç seyretme özgürlüğü sağlama mecburiyetleri vardır. Ancak rakip takım taraftarına bunu bile çok gören kulüpler var. Daha doğrusu bir tane var. O da kim mi? Tabi ki Galatasaray. Türk futbolundaki bütün kötü uygulamaları ilk başlatan kulüp olma özelliği olan Galatasaray yine olumsuz bir ilke imza atarak, misafir takım taraftarının maç seyretme özgürlüğünü engelledi.

Bu akşam oynanan Kasımpaşaspor maçına giden rakim takım taraftarları gözlerine inanamadı. Çünkü kendilerine ayrılan bölümün yanlarındaki tel örgüler metal levhalarla kaplanmıştı ve o küçücük misafir tribününün ortasında kalan bölüm hariç kimse sahanın yüzde 40`ından fazlasını göremiyordu.

Burası dağ başı değil. Stat kendi stadları bile değil devletin stadı. Bu ülkede federasyon var, Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü var, resmi kurumlar var. Herşey var Allah`a şükür de bir şey eksik. O da Galatasaray`ın misafir takım taraftarlarına olan saygısı.

Buraya gelen insanlar bedavaya girmiyorlar. Bedelini ödüyorlar. Sen de onlara vermen gereken hizmeti vereceksin. İnsanların maç izleme hürriyetine saygılı olacaksın. Sen olmuyorsan devletin kurumları sana bu saygıyı öğretirler Başta Futbol Federasyonu ve bu hafta onlarla maçımız olduğu için yönetimimiz bu saygısızlara hadlerini bildirmeli ve adab-ı muaşeret kurallarına uygun hareket etmeyi öğretmeli ve o panoları nasıl taktılarsa öyle söktürmeliler. Edep Ya Hu!

Takesso ve melihsafak bunu beğendi.

Dün kasımpaşa maçında Eski açık'daydım yani bu çekiklen resimlerin yanındaydım maç bitiminde stadda kaldım ve konuk ekip tribününe geçtik. gayet'de net gözüküyordu.Görevliye sordum neden böyle taptınız diye.Derbi maçlarına yakın hep böyle yapılır dedi.
    REsimLerde Göstermemissiniz hatta bunun üstü de kapalı aynı şekilde.Birbirine bişey fırlatmaması için. Bence Süper oldu demeniz gerekirdi. Yukarda Kelimeleri Galatasaray'lı olarak değilde Herhangi bi takımının traftarı olsam bile KESİNLİKLe kabul etmiyorum!
    MaRMaRaLi bunu beğendi.

sadece akıllı kulüp gs mi neden bjk , fb , ts bu tip uygulamaları yapmıyor yahu atacak olan gene atar bu set hiç bir fayda etmez biraz gerçekçi olun...

samiyene o yakışır ya ne diyim bişey söylemeye gerek bile duymuyorum başka o stada maç izlemeye gitmedim gitmemde zaten o yüzden np bana göre...

kendileri değilme su koltuk taş eline ne geçtiyse atan herkesi öle sanıyorlar medeniyet hak getire biz özel file geriyoruz adamlar ucuza kaçıp bunu yapıyor hee berkay sen o misafir tarafına geçemezsin abisi he geçtiysen maç sonu öncesi vs farketmez sizin stad olmuş dingonun ahırı yani

Maç Sonunda GEzdim Paşa gol atınca öyle bi vurdularki oraya merak ettim. Biz maça Gs Tv dawetlisi olarak gittik. Stadda gezenler TsYd 'den benim akrabam. Rica ettim . Saten stadda kimse yoktu. Girdik baktık abi

Kusura bakmayında çok saçma bi mazeret bişey atılmasın diye!!!, stada girerken zaten didik didik arayıp insanın üstünde bişey bırakmıyolarki ne atacakmış FB taraftarı tamamen çin işkencesi yani ... dünyanın hiçbir yerinde cam gibi metal tabaka yapılan bi stad varmı acaba, yani tarafsız düşünelim tamam ama bu dev metal tabakaların neresi tarafsızki???
    DayLight, CaSh ve TooL bunu beğendi.

Ben tüm bu yasaklamalara karşıyım arkadaşlar....Ya benim taraftarım ne zaman maça 5 dakka kala girip beyler gibi maçını seyredecek meşrubatını içecek?Ama allahtan bir kulübümüz var maçtan sonra çay,kahve v.s.ikram ediyor.....Yakında diğerleride .....İnşallah......Saygılar... .
    BeRKaY bunu beğendi.

GALATASARAY TÜRKİYEDİR karalama kampanyası bunlar devam edin devam