emlaklik & sedatyucel

The Forbidden Kingdom | 2008 | Dvdrip| HF FS NL | Download | iNDiR

The Forbidden Kingdom Yasak Krallık Dvdrip Xvid aXXo Language | Dublaj Dili : English Release Date | Gösterim Tarihi : 2008 Upload By Tiko (14 Mart 2011 )

Bu konu 11363 kez görüntülendi ve 116 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: The Forbidden Kingdom | 2008 | Dvdrip| HF FS NL | Download | iNDiR

  5 üzerinden 3.67 | Toplam: 3 kişi oyladı ve 11363 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1234511 ... SonuncuSonuncu
Toplam 117 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Bölüm Yöneticisi

  Dvdrip The Forbidden Kingdom | 2008 | Dvdrip| HF FS NL | Download | iNDiR

  The Forbidden Kingdom

  Yasak Krallık

  Dvdrip Xvid aXXo

  Language | Dublaj Dili : English
  Release Date | Gösterim Tarihi : 2008
  Upload By Tiko (14 Mart 2011 )

  Altyazı Takip Linki : http://divxplanet.com/sub/m/15758/Th...n-Kingdom.html  http://www.imdb.com/title/tt0865556/  Alıntı

  Kışın gökmavisi sisinde, yalnız bir figür çömelir ve hipnotize eden bir şekilde, şiirsel bir güzellikte hareket eder. Maymun Kral olarak da bilinen Büyük Bilge, makak maymunları tarafından dikkatli bir şekilde izlenirken, asasıyla ustaca havayı kesmektedir. Aniden pek çok Yeşim Savaşçısı ona saldırır, ama o usta bir şekilde savaşçıları teker teker dağıtırken, maymunlar da bu dövüşe çığlıklar atarak şahit olurlar.

  Günümüzde, 17 yaşındaki Jason Tripitikas’ın yatak odası film yıldızları ve uzakdoğu dövüş sanatı kahramanlarının posterleriyle kaplıdır. Bir kungfu fanatiği olarak, Jason sürekli Maymun Kralı rüyasında görmekte ve sık sık, ucuz kungfu DVD’leri almak için Yaşlı Sekme adındaki gizemli bir kör adamın işlettiği tefeci dükkanına gitmektedir. Bir gün dükkanda tesadüfen, ucuna bronz bir maymun figürü işlenmiş, 1m80 uzunluğunda, tıpkı rüyalarında Büyük Bilge’nin kulladığına benzeyen bir asa bulur. Yaşlı Sekme ona asanın, 100 yıl önce büyükbabası dükkanın açtığından beri orada olduğunu ve satılık olmadığını; bir adamın gelip, onu gerçek sahibine götürmesi gerektiğini ama hiç gelmediğini söyler.

  Daha sonra, bazı sokak çetesi üyeleri Jason’ın yaklaşıp, onu Yaşlı Sekme’nin dükkanı soymalarına yardım etmesi için zorlarlar. Yaşlı Sekme çete üyelerinden olan Lupo tarafından vurulur. Yere düşmeden önce, asayı Jason’a emanet eder ve onu gerçek sahibine vermesi için ısrar eder. Arka sokakta, Lupo Jason’ı olanları polise anlatmaması için tehdit eder. Jason hayatını kurtarmak için kaçarken, asayı sıkıca tutmuş bir şekilde çatıdan düşer.

  Kendine geldiğinde, asayla birlikte eski Çin’deki bir köye geri gittiğini fark eder. Kalabalık bir Yeşim Savaşçıları grubuyla başı derde girince, Lu Yan ismindeki sarhoş bir adam Sarhoş Kungfu Yumruğuyla askerleri dağıtarak Jason’ı kurtarır.

  500 yıl önce, Büyük Bilge savaşta o kadar inanılmazdır ki, Yeşim İmparator onu sarayına davet eder. Sarayın bahçesinde düzenlenen Şeftali Ziyafeti’nde, saygısız Büyük Bilge Yeşim Savaş Lordu’yla alay eder. Öfkeden çılgına dönen Savaş Lordu Büyük Bilge’ye meydan okuyarak onu düelloya davet eder ve asasını indirmesi için onu tuzağa düşürüp taştan bir heykele dönüştürür. Dövüşün ortasında, asa Beş Öge Dağı’na fırlatılır ve kaybolur.

  Asayı tanıyan Lu Yan, bir kehanete göre, Jason’ın asayı Beş Öge Dağı’na götürerek Büyük Bilge’yi özgür bırakması ve kehaneti yerine getirmesi gerektiğine inanmaktadır. Jason ancak ondan sonra evine dönebilecektir.

  Asanın peşinden gelen Yeşim Savaşçıları tarafından takip edilen ve kendini savunamayan Jason, Lu Yan’ın koruması altına girmeyi talep eder. Yolda, kötü Savaş Lordu tarafından öldürülen anne babasının öcünü almak için ölümcül oklarla donanmış bir genç kız olan Altın Serçe’yle karşılaşırlar. Altın Serçe de onlara katılır. Bu arada Jason, Lu Yan’ın eğitimi altında kungfu eğitimine başlar.

  Bu sırada, Yeşim Savaş Lordu asayı tekrar ele geçirmek ve onun Büyük Bilge’ye ulaşmasını önlemek için azılı bir katil olan Beyaz Saçlı İblis’ten yardım ister.

  Bir gün, seyyahlar beyaz bir atın üzerindeki bir figürle karşılaşırlar. Bu, asayı onlardan almaya kalkan Sessiz Keşiş’tir. Lu Yan ve Sessiz Keşiş’in düelloya tutuşmasından sonra, aslında Sessiz Keşiş’in amacının da Büyük Bilge’yi kurtarmak olduğunu fark eder ve güçlerini birleştirmeye karar verirler.

  Zaman geçer, mevsimler değişir. Jason Lu Yan ve Sessiz Keşiş’in eğitmenlikleri altında eğitimine devam eder. Seyyahlar ilerlerken, aniden uğursuz Beyaz Saçlı İblis’le karşılaşırlar. İblis onlardan, Yeşim Savaş Lordu’ndan ölümsüzlük iksirini alabilmek için asayı kendisine vermelerini ister. Kavgaya tutuşurlar, seyyahlar asayla kaçmayı başarsalar bile, Lu Yan sırtından zehirli bir okla yaralanır.

  Seyyahlar Lu Yan’ı bir tapınağa götürürler ama o ölmektedir. Jason Lu Yan’ı kurtarmak için ölümsüzlük iksirini saraydan bulup getirmeyi ister ama Sessiz Keşiş bunu reddeder ve asayı geri götürme görevlerinin bir adamın hayatından çok daha önemli olduğunu söyler. O gece Jason, Yeşim Savaş Lordu’yla sarayında karşılaşmak üzere gizlice oradan ayrılır ve Beyaz Saçlı İblis tarafından yakalanır. Düzenbaz Savaş Lordu kazananın iksire sahip olacağını söylerek düelloya tutuşmalarını ister.

  Acımasız bir dövüşten sonra, Jason asayı Savaş Lordu’na karşı kaybeder ve İblis tarafından yenilir. Tam bir nöbetçi tarafından başı vurulacakken, Altın Serçe ve Sessiz Keşiş zamanında gelip onu kurtarırlar. Asayı yok etmeye kararlı olan Savaş Lordu, onu Üç Harfli Sekiz Fırını’na atar. Ancak, Sessiz Keşiş, yerçekimine meydan okuyan bir kurtarış yapmak için fırının içine atlar. Öfkenden kuduran Savaş Lordu ve Sessiz Keşiş asayı ele geçirmek için dövüşmeye devam ederler.

  Bu sırada, Beyaz Saçlı İblis tahta yerleştirilmiş olan iksirin peşinden gider. Jason ve Altın Serçe onu durdurmaya çalışırlar ama onun hünerlerine erişemediklerinden, hayatlarını kurtarmak için umutsuzca onunla ve askerlerle savaşırlar. Birdenbire, asalarla donanmış 13 tapınak keşişi onların yardımına koşar. İksir şişesini sağlama almayı ve onu bir sedyede taşıdıkları kişiye, Lu Yan’a vermeyi başarırlar.

  Sarhoşluk sersemliğindeyken, Lu Yan ve keşişler Beyaz Saçlı İblis’e ve nöbetçilere saldırırlar. Lu Yan İblis’i yener ve Beş Öge Dağı’na atarak öldürür.

  Bu sefer, asayı alan Sessiz Keşiş Maymun Kral’ın taştan heykeline ulaşma girişiminde bulunur. İstemeden, Savaş Lordu tarafından asadan ayrılır ama düşmeden önce asayı Jason’a vermeyi başarır. Jason asayı taş heykele fırlatır ve onu bin parçaya böler. Kör edici beyaz bir ışık patlaması Maymun Kral’ı eski haline döndürür. Jason Büyük Bilge’yi uyandırdığını fark eder.

  Savaş Lordu Maymun Kral’a karşı sürpriz bir saldırıda bulunur ama çabucak yoldan çıkar ve yere savrulur. Altın Serçe anne ve babasının ölümünün öcünü almak için Savaş Lordu’nun önüne atlar ama ondan ölümcül bir soluk alır. Savaş Lordu’yla Maymun Kral arasında acımasız bir dövüş devam etmektedir. Savaş Lordu Jason’ın yanına fırtlatıldığında, Altın Serçe’nin yeşim okuyla kötü adamın hayatına son verir.

  Yeşim İmparator gökyüzünden gelir ve kötü sonucu inceler. Maymun Kral’a, cezasını tamamladığını ve artık aydınlanma yazıtlarını bulmak için yolculuğa liderlik etmesi gerektiğini söyler. Lu Yan’a gelince, İmparator onu Sekizinci Ölümsüz olarak ilan eder. Maymun Kral güçlerini ve asasını kullanarak Jason’ı evine gönderir.

  Jason şehirdeki bir ara sokakta uyanır, etrafı çöple çevrilidir. Lupo’ya ve çetesine karşı durarak, yeni bulduğu güç ve güvenle kendini savunur. Jason, doğan güne karşı dairesinin çatısında kungfu egzersizleri yaparken, savaşçının yolundan gitmeye ve kendi gerçeğini bulmaya hazırdır.
  Oyuncu Rol
  Jet Li The Monkey King / The Silent Monk
  Michael Angarano Jason Tripitikas
  Jackie Chan Lu Yan / Old Hop
  Yifei Liu Golden Sparrow / Chinatown Girl
  Collin Chou Jade Warlord
  Juana Collignon Southie Girl
  Morgan Benoit Lupo
  Bingbing Li Ni Chang
  Jack Posobiec Southie
  Thomas McDonell Young Southie
  Zhi Ma Gui Old Woman
  Shen Shou He Farmer
  Bin Jiang Young Village Man
  Shaohua Yang Jade Soldier
  Yu Yuan Zeng Inn Keeper


   
  
  Format      : AVI at 979 Kbps
  Length      : 701 MiB for 1s 40dk 6s 920ms
  
  Video #0     : MPEG-4 Visual at 842 Kbps
  Aspect      : 648 x 354 (1.831) at 25.000 fps
  
  Audio #0     : MPEG Audio at 128 Kbps
  Infos       : 2 kanal, 48.0 KHz
  


  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 700 MB

  [HIDE]
   
  http://hotfile.com/dl/110120587/3ad513b/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part1.rar.html
  http://hotfile.com/dl/110120648/5860954/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part2.rar.html
  http://hotfile.com/dl/110120660/0d4c78b/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part3.rar.html
  http://hotfile.com/dl/110120711/298ddb8/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part4.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/dBJnefr/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part1.rar
  http://www.fileserve.com/file/qtmZ8kD/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part2.rar
  http://www.fileserve.com/file/84XWcgr/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part3.rar
  http://www.fileserve.com/file/MrkNfST/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part4.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateicLXvNmTvsD/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part1.rar.htm
  http://netload.in/dateizdxZGEXP5m/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part3.rar.htm
  http://netload.in/dateidcJcFQMNeB/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part2.rar.htm
  http://netload.in/datei7E7v9SrFMG/cshtr.com.THFORKiN.2008.DeVe.Tiko.aXXo.part4.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com 2. #2

  Standart

  eline sağlık zuzu yeni düştü R5 piyasaya ve cshtr farkı olarak hemen burda..
  ZuZu, cashfet, mcseytan ve 13 kişi daha bunu beğendi.

 3. #3

  Standart

  Valla iki dizi atıyorum şuan, Bugun gördüm ama dizilerden fırsat olmadı Kısmet seninmiş Ellerine sağlık zuzu
  recep27, snn, yceell ve 1 kişi daha bunu beğendi.

 4. #4

  Standart

  tekrardan ellerine sağlık zuzum boş durmuyor yaf
  recep27 ve yceell bunu beğendi.

 5. #5

  Standart

  altyazı eklenmiştir...
  ZuZu, recep27 ve yceell bunu beğendi.

 6. #6

  Standart

  upload zorda olsa tamamdır
  recep27 ve yceell bunu beğendi.

 7. #7

  Standart

  waaay hakkaten tebrıkler ortada cam goruntululerı var onlarda guzel deıl goruntulerı farkınızı koymussunuz ortaya tebrıkler
  recep27 ve yceell bunu beğendi.

 8. #8

  Standart

  emeğinize sağlık, Jet Li ve Jacki Chan ile ortaya mem çıkmış... izlenmeli hani ingilizce "A Must See" film Teşekkür ediyorum
  recep27 ve yceell bunu beğendi.

 9. #9

  Standart

  emeğine sağlık
  recep27 ve yceell bunu beğendi.

 10. #10

  Standart

  gerçekten çok hızlısın zuzu eline emeğine sağlık teşekkürler
  ZuZu, recep27 ve yceell bunu beğendi.

Benzer Konular

 1. Cevap: 25
  Son Mesaj : 27.Aralık.2012, 01:39
 2. Yasak Krallik | The Forbidden Kingdom | TR Dublaj | 2008
  Konu Sahibi suloman191 Forum Yerli ve Türkçe Dublaj Filmler
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 15.Eylül.2011, 11:43
 3. Cevap: 46
  Son Mesaj : 22.Ağustos.2010, 06:12
 4. The Forbidden Kingdom | MP4 | 2008 | Rapid Download | iNDiR | Tr Altyazılı
  Konu Sahibi ZuZu Forum Http Kısmı Çöp Kutusu
  Cevap: 24
  Son Mesaj : 02.Haziran.2010, 09:15
 5. Kingdom of the Wind | 2008 | Hd Rip | Rapid Download | iNDiR
  Konu Sahibi osman ağa Forum Dizi Belgesel Show
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 30.Haziran.2009, 09:00