cShTR.CoM Forum Kuralları

Sitemizde uyulması zorunlu kurallarımız.Bu kurallara uymayan tüm üyelerimiz belli uyarılar yapıldıktan sonra (Özel msj ve konu içinden) kuralları çiğnemeye devam etmeleri halinde yetkili yöneticinin tutumu ve yapılan kural dışı harekete göre süreli yada süresiz olarak site ile ilişkileri kesilecektir!A - Site içinde konulara,chat kısmına yada özel mesajla,küfürlü,aşağılayıcı,an lamsız,konuyla ilgisi olmayan,siyasi,iğneleyici,kışk ırtıcı,tehditkar..vb . olumsuz yazılar (mesajlar) silinir yazan üye uyarı alır,devam etmesi halinde site ile ilişkisi kesilir.

B - Sitemizde konu içinde,chat kısmında,paylaşımlarda linklerin yada dosyaların içinde yada özel mesaj yoluyla yerli ve yabancı site reklamı yapmak kesinlikle yasaktır.

C - cShTR.CoM sitesi içerisinde yazılan tüm mesajlardan yazan üyeler sorumludur.Bu mesajlardan dolayı cShTR.CoM sitesi ve yönetimi ve hosting firması sorumlu tutulamaz.

D - Sitemizde üye hakları ve kişisel bilgileri,cookies(çerezler) yöneticiler tarafından hiçbir amaç için (Site güvenliği,ip ban..vb harici) kullanılamaz ve yayınlanamaz,bu eylemi gerçekleştiren herhangi bir yönetici yada üyenin site ile ilişkisi uyarılmadan kesilecektir.

E - Yöneticiler üyelerin üyeliklerini,mesajlarını,sited e gözüken bilgilerini site güvenliği,kuralları koruma ve reklam engellemek amacıyla uyarmaksızın silme haklarını ellerinde bulundurmaktadırlar.

F - Sitemiz üzerinde hiçbir şekilde T.C.Devleti ve onun yasaları ve de uluslararası yasaları çiğneyen mesajlar gönderilemez,konu açılamaz.

G - Forumda büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır.

H - Forumda flood yapmak (Kendi mesajının üstüne yada belli konulara ard arda gereksiz mesaj yollamak) kesinlikle yasaktır.

I - Forumumuza üye iseniz bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

J -
Forum kurallarının güncellenmesi veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerinde saklıdır. Kurallar her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.

K -
Cshtr.com'da yayınlanan ve ücretsiz olarak belirtilmeyen Tüm paylaşımlar Deneme Amaçlı Olarak Yayınlanmaktadır.Telif Hakkı Bulunan yazılım program oyun müzik firmalarının uyarısı dahilinde linkler 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.
Linkleri Bulunan hiç bir dosya Cshtr.com Serverlarında barındırılmamaktadır..
Verilen Linklerden İndirdiklerinizi 24 Saat içinde Bilgisayarınızdan
Silmeniz Mecburidir...Aksi Halde CSHTR.COM sorumlu tutulamaz.
Not:Kuraldışı olaylar ve bu olayları gerçekleştiren üyeleri lütfen yönetim ekibimizden herhangi bir arkadaşımıza belirterek bizlere yardım ediniz.Bu şekilde kurallar daha uygulanabilir hale gelebilir.Saygılar...


cShTR.CoM Yönetimi