emlaklik & sedatyucel

Super Online Adil Kullanım Kotası Duyuru

Arkadaşlar üzülerek yazmaya başlıyorum super onlıne de artık adil kullanım kotası uygulanmaya başlamıştır.Şahsen ben bundan bu akşam zarar gördüm ve internetim kısıtlandı.Biz paylaşımcılar için büyük kayıp oldu bu uygulama.Aklıma Gelen İlk soruları yazayım. 1)Paylaşmak İçin bulduğumuz kaynakların nekadarını alabileceğiz? 2-)Aldığımız Kaynakları nasıl upload edeceğiz? (upload hızımız dowload hızımızın 10/1 oldu.) 3-)Paylaşım yapmıcaksak bu interneti neden kullanalım. 4-)İnternet

Bu konu 8011 kez görüntülendi ve 11 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Super Online Adil Kullanım Kotası Duyuru

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 9 kişi oyladı ve 8011 kez incelendi.


Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Önemli Super Online Adil Kullanım Kotası Duyuru

  Arkadaşlar üzülerek yazmaya başlıyorum super onlıne de artık adil kullanım kotası uygulanmaya başlamıştır.Şahsen ben bundan bu akşam zarar gördüm ve internetim kısıtlandı.Biz paylaşımcılar için büyük kayıp oldu bu uygulama.Aklıma Gelen İlk soruları yazayım.

  1)Paylaşmak İçin bulduğumuz kaynakların nekadarını alabileceğiz?
  2-)Aldığımız Kaynakları nasıl upload edeceğiz? (upload hızımız dowload hızımızın 10/1 oldu.)
  3-)Paylaşım yapmıcaksak bu interneti neden kullanalım.
  4-)İnternet sağlayıcıları ttnet,super onlıne vs şirketler geri adım atarlarmı?
  5-)Hadi sunum işlerini dedicanterler sayesinde hallettik diyelim peki dowload yapan arkadaşlarımız yine bir kısıtlamaya tabi tutulacak bu sorunu nasıl aşacağız?  Sizlere Superonline Adil kullanım Koşullarını bire bir aktarayım..


  Turkcell Superonline bireysel hizmet abonelikleri, Turkcell Superonline tarafından hizmetin verildiği adreste ve bireysel kullanım için geçerlidir.
  Turkcell Superonline bireysel interneti erişim hizmeti ile, hizmet verilen adreste aynı anda en fazla beş kullanıcı bağlantı yapabilir.
  Turkcell Superonline bireysel hizmetleri, hizmetin verildiği adres dışında kullanılamaz.
  Turkcell Superonline internet erişim hizmeti paylaştırılamaz. Hizmetin paylaştırılması, yeniden dağıtılması, hizmetin amacına uygun kullanılmaması gibi nedenlerle oluşabilecek performans kaybından ve/veya yasal yükümlülüklerden Turkcell Superonline sorumlu tutulamaz.
  Turkcell Superonline bir hizmetin satışını bir kampanyaya ve ilgili kampanyanın koşullarına bağlamış olabilir. Bu koşullar altında kullanıcı ilgili kampanya koşullarına uymayı kabul ve beyan ederek söz konusu kampanyadan ve ilgili hizmetten yararlanır.
  Turkcell Superonline’in sağladığı hizmetler Adil Kullanım Koşullarına tabii olabilir. Adil Kullanım Koşulları, Turkcell Superonline tarafından sağlanan hizmetin limitsiz internet erişimi, limitsiz ve yön bağımsız telefon hizmeti ve Turkcell Superonline tarafından sunulan her tür diğer hizmetler için belirlenmiş olabilir.
  Bir ürün, hizmet ya da kampanyada Adil Kullanım Koşulları uygulaması var ise; Turkcell Superonline, ilgili ürün, hizmet ve kampanya için Adil Kullanım Koşullarını kampanya koşulları içinde yayınlar.
  Adil Kullanım Koşulları her bir hizmet için Turkcell Superonline tarafından belirlenir. Adil Kullanım Koşulları, söz konusu hizmetin türü ve amacı dışında, diğer kullanıcıların haklarına ve aldıkları hizmetin içerik ya da kalitesine etki edecek şekilde her turlu nitel ve nicel durum ile kullanılmasını engellemek amacıyla oluşturulmuştur.
  Turkcell Superonline tarafından belirlenen Adil Kullanım Koşulları’na uyulmaması halinde, Turkcell Superonline ilgili internet erişim hizmetinin hız, kota ve limitinde, telefon hizmetlerinin süre, yön ve ücretlendirme periyodunda değişiklik yapma; hizmeti kısmen ya da tamamen engelleme, durdurma veya sınırlandırma hakkını saklı tutar.
  Turkcell Superonline Hizmet Kullanım Koşulları, ilgili hizmetler için düzenlenmiş sözleşmelerin ve kampanya koşullarının ayrılmaz bir parçasıdır.  Müşterilerimiz:
  10 Mbps hız için aylık 50 GB,
  20 Mbps hız için aylık 100 GB,
  50 Mbps hız için aylık 250 GB,
  100 Mbps hız için aylık 500 GB,
  1000 Mbps hız için aylık (5TB = 5000GB)


  download yaparak ya da upload hızının 10 katı kadar GB upload yaparak Adil Kullanım Koşulu uygulamasına tabi olmadan hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.
  Adil Kullanım Koşulları 15 Mart 2010 tarihinden sonraki aboneliklerde geçerli olacaktır. Ay içinde bu adil kullanım koşullarına tabi olacak kullanıcılarımızın, ilgili ay sonuna kadar download hızları 1024k, upload hızları 256k olarak sınırlandırılacaktır. Bu kullanıcılarımızın download ve upload hızları bir sonraki aydan itibaren satın aldıkları paketin koşullarına otomatik olarak dönecektir.
  Limitsiz abonelik seçeneklerinde ayrıca kota aşım ücreti uygulanmamaktadır.
 2. #11

  Standart

  SeSeRSe Nickli Üyeden Alıntı
  Komedi olmuş ya İyi kopya çekmişler müzik bile aynı
  eee bızım mılletımızden ne kactı buzamana kadar da bu kacıcak haklı adam

 3. #12

  Standart

  adi TTNet, 1024-2048-4096 limitsiz paketleri yeni müşterilere kapatmış... ya diyo kampanya al 24 ay bana muhtac kal ayrıca GB limiti asarsan 1024 e düş diyo, ya da paran varsa 8 MB limitsiz verelim diyo... ben de cektim resti TTnet' e, smile 'dan 2048 limitsiz aldım valla.. Allah'tan alternatifleri su var TTnetcilerin yoksa kanımızı emecekler...