emlaklik & sedatyucel

RapidShare Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirme!! | GÜNCEL | 07.07.2010

,,:: RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA BILGILENDIRME!! ::,, ..RAPIDSHARE YENI SISTEM NEDIR. NASILDIR INCELIYORUZ!!.. 07.07.2010 TARIHINDE MAKALE GÜNCELLENMISTIR http://i50.tinypic.com/33kpxc2.jpg ..RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA SORULARINIZ MI VAR, YAVAS YAVAS INCELIYORUZ!!.. -

Bu konu 29571 kez görüntülendi ve 105 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: RapidShare Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirme!! | GÜNCEL | 07.07.2010

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 14 kişi oyladı ve 29571 kez incelendi.


Sayfa 6 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345678910 ... SonuncuSonuncu
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Updated RapidShare Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirme!! | GÜNCEL | 07.07.2010

  ,,:: RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA BILGILENDIRME!! ::,,
  ..RAPIDSHARE YENI SISTEM NEDIR. NASILDIR INCELIYORUZ!!..

  07.07.2010 TARIHINDE MAKALE GÜNCELLENMISTIR  ..RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA SORULARINIZ MI VAR, YAVAS YAVAS INCELIYORUZ!!..

  -

  ..RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA BILGI ..


  YENI SISTEMLE KULLANDIGINIZ KADAR ÖDEYIN!!
  Yeni Rapidshare sistemine göre artık tüm kullanıcıların hesapları PREMIUM hesaba dönüştürülmüştür. Ve bu hesaplar asla silinmeyecektir. Hesabınızda bulunan "RAPIDS" miktarı dosya indirebilme olanagınızı yani sürenizi ifade etmektedir. "RAPIDS" puanı olmayan bir kullanıcı asla download yapamaz

  Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünü tiklayin. Alt bölümde yer alan "Rapids" bölümü hesabınızın süresini ifade etmektedir. Buna diger bir ifadeyle kontor yada kredide diyebiliriz. "Rapids" bölümünde yer alan puanlarınızı kendinize en uygun ayarlari yaparak, süre bakımından avantaj saglayabilirsiniz.

  SECURITY LOCK HAKKINDA BILGILENDIRME


  Hesabınız üzerinde değişiklikler yapabilmeniz için, hesap girisinizi yaptıktan sonra "Security Lock" bölümünü tiklayin. Bu bölümün aktif (yeşil) olmamasına dikkat ediniz. Aksi taktirde hesabınız üzerinde hiçbir değişiklik yapamazsınız ve aşağıdaki gibi "RSAntiHack" adlı uyarı mesajı türünde mesaj alırsınız  Kapatma ve Açmak Icin: "Deactive Security-Lock" butonunu tiklayip, hesabınızda kullandıgınız emaile gelen rapidshare mailindeki "Release-Code:" "..." bölümünde yer alan kodu girerek korumayı kapatabilirsiniz. Hesabınız üzerinde aşağıdaki makaleyi göre, degisiklikleri yaptıktan sonra "Active Security-Lock" butonunu tıklayarak güvenlik kilidini tekrar aktif edebilirsiniz. Böylece hesabınızı 2.bir kişi asla değiştiremez

  SADECE TEK PAKET RAPIDPRO KARSINIZDA!!

  Bir önceki yeni sistemde yaşanan paket değişikleri sorunu sebebiyle, artık rapidshare tek bir paket uygulamasına geçmiştir. Kullanıcıların download yapabilmesi için "RAPIDPRO" paketini kullanmaları gerekmektedir. Yani sürekli dosya indiren bir kullanıcı her ay "RAPIDPRO" paketinide almak zorundadır. Zorunludur aksi taktirde indirme yapamazsınız. Detaylar aşağıda açıklanmıştır inceleyiniz

  Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünde, "RapidPro paid until" adli bir gösterge olduğunu göreceksiniz. Bu "RAPIDPRO" paketinin 1 AY (30 GÜN) lük bitiş süresini saat cinsinden ifade etmektedir. Bu süre bitiginde, hesabınızda kotanız olsa dahi indirme yapamayacaksınız ve indirme linkini tikladiginizda hesabınızın süresinin bittigini belirten ekranla karşılaşacaksınız. Bu yüzden "RAPIDPRO" aboneligine geçmek yada mevcut aboneliginizi uzatmanız gerekmektedir.

  "RAPIDPRO" paketine geçmek yada biten "RAPIDPRO" aboneliginizi uzatmak için; Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünü tiklayin ve alt bölümde yer alan "RapidPro paid until" bölümünün yanındaki "Extend RAPIDPRO" seçeneğini tiklayin. Gelen ekrandan "Extend now" u tiklayin. "RAPIDPRO" abonelik isleminiz gerçekleşmiştir

  Abonelik işlemini kendiniz bu şekilde yapabileceginiz gibi asagida "Settings Kullanıcı Ayarları" bölümünde bahsettigimiz "Automatic RapidPro Extension:" bölümünü isaretleyerekte otomatik her ay sonunda "RAPIDPRO" aboneliginizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

  RAPIDPRO PAKETININ ÖZELLIKLERI VE DIGER AYRINTILAR

  Eğer yeteri kadar RAPIDS puanınız varsa "RAPIDPRO" paketini seçen kullanıcıların hesabından "99 RAPIDS" puanı düşülür. Ve karşılığında 1 AYLIK zaman zarfında kullanması için 30 GB Indirme Kotası verilir. Yani Günlük Indirme Kotası 30 GB:30= 1 GB tır. Hesabınızdaki "Traffic Left" bölümünde indirme kotanız gösterilmektedir. Elbette bu kota miktarı çok azdır. Fakat kotanız bittiginde extra indirme kotası almanızda mevcuttur. Bunun içinde tabiki "RAPIDS" puanınıza ihtiyaç vardır. "RAPIDS" puanlarınızı kullanarak "Extra Kota" almak için, üstteki resimde gösterilmiş olan "Charge Traffic" butonunu tiklayınız.  Almak istediginiz kota miktarınızı seçiniz. O size kaç "RAPIDS" gerekecegini yan bölümde gösterecektir. Ve "Excharce" butonunu tiklayiniz.

  ÖNEMLI: ARTIK INDIRILMEYEN KOTALAR SILINMEMEKTEDIR, YANI ESKISI GIBI BIRIKMEKTEDIR. 100 GB A KADAR BIRIKTIRME OLMAKTADIR  Üst resimdede gösterildigi gibi ayrıca "RAPIDPRO" paketinde kullanıcılara 10 GB dosya barındırma limiti verilmektedir. Bu miktarı aşan kullanıcıların dosyaları en son indirilme tarihi 60 günü geçtiği taktirde silinmektedir. Dosyalarınızın asla silinmesini istemiyorsanız, asagida "Settings Kullanıcı Ayarları" bölümünde bahsettigimiz "Keep Files Forever:" bölümünü isaretleyerek dosya silinmesini önleyebilirsiniz. Fakat rapidshare dosyalarınızı silmemek karşılığında, sizden "RAPIDS" puan azaltacağını varsaydımız ve şuan için bu miktar belli olmadığı için asla işaretlemenizi önermiyoruz

  SETTINGS KULLANICI AYARLARI!!

  Hesap girisinizi yaptiginizda "Settings" bölümünü tiklayin. Aşağıdaki secenekleri kendinize göre işaretleme yaptıktan sonra değişikliklerin kaydedilmesi için "Save Settings" butonunu tiklayin  Direct downloads, requested files are saved without redirection via RapidShare: Bu bölüm herhangi bir rapidshare linkini tikladiginizda direk olarak indirmenizi sağlamaktadır. Ayrıca otomatik olarak flashget, internet download manager gibi programlarınıza linklerinizi ekleyerek indirmeniz için işaretlenmesi gerekmektedir.

  Keep Files Forever: Dosya silinmesini önleme seçeneğidir. Hesabınızda barındırdığınız dosyalar en son indirilme tarihi 60 günü geçtiği taktirdede ASLA silinmeyecektir. Fakat rapidshare dosyalarınızı silmemek karşılığında, sizden "RAPIDS" puan azaltacağını varsaydımız ve şuan için bu miktar belli olmadığı için asla işaretlemenizi önermiyoruz.

  Bu durum pek önemli degildir zaten eski sistemdede kullanıcıların dosyaları en son indirilme tarihi 60 günü geçtiği taktirde siliniyordu

  Automatic RapidPro Extension:
  Bu bölüm otomatik "RAPIDPRO" paketini uzatma seçeneğidir. Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünde, "RapidPro paid until" adli gösterge olduğunu göreceksiniz. Bu "RAPIDPRO" paketinin 1 AY (30 GÜN) lük bitiş süresini ifade etmektedir. Bu seçenek işaretlendiği takdirde "30 GÜN" sonra, yeterli "RAPIDS" puanınız mevcutsa "RAPIDPRO" aboneliğiniz otomatik olarak 30 gün daha uzatılacaktır (30 Gün Uzatma = 99 RAPIDS).

  NOT: Download yapabilmeniz için "RAPIDPRO" aboneligi zorunludur. Kotanız olsa dahi "RapidPro paid until" bölümündeki saat cinsinden ifade edilmiş süreniz sona erdiğinde yani "RAPIDPRO" aboneliginiz bitmişse download yapamazsınız. Bu nedenle bu alan muhakkak işaretlenmelidir.

  Automatic Traffic Extension: Bu bölüm otomatik "Extra Kota" ekleme seçeneğidir. Bu seçenek işaretlendiği takdirde, "RAPIDPRO" paketindeki 30 GB indirme kotanız bitmişse ve yeterli "RAPIDS" puanınız mevcutsa hesabınıza otomatik olarak extra kota yüklenmiş olacaktır (5 GB INDIRME KOTASI = 14 RAPIDS). Bu bölümü seçip seçmemek size kalmıştır. Kotanız bittiğinde extra kota almak için konuda en üsttede belirttiğimiz gibi hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünden "Charge Traffic" butonunu tiklayarak kendinizde "RAPIDS" puanınızı kullanarak alabilirsiniz.

  ÖNEMLI: ARTIK INDIRILMEYEN KOTALAR SILINMEMEKTEDIR, YANI ESKISI GIBI BIRIKMEKTEDIR. 100 GB A KADAR BIRIKTIRME OLMAKTADIR


  MEVCUT HESABIMI NE KADAR SÜRE KULLANABILIRIM

  Hesabınızın ne kadar sürede bitecegi, tamamiyle kullanıcının kullanımına bağlı durumdur. Yani "RAPIDS" puanlarınızı kullanmanıza veya extra kota ihtiyacınız oldugunda bu "RAPIDS" puanlarını harcama miktarınıza bağlıdır. Şu bilinmelidirki her kullanıcı muhakkak "RAPIDPRO" aboneligini sürekli kullanmak zorundadır. Aksi taktirde taktirde zaten indirme yapamazsınız. "RAPIDPRO" aboneligi için her kullanıcıdan her ay sonunda "99 RAPIDS" kesintisi yapılır. Yeterli miktarda "RAPIDS" puanı olmayan yada "RAPIDS" puanı biten kullanıcı, hesabının üst bölümünde bulunan "Buy Rapids" butonunu tiklayarak diledigi kadar "RAPIDS" satın alabilir.

  Hesap süreniz hakkında yuvarlama bir hesap yapacak olursak; Örnegin, "600 RAPIDS" puanı bulunan kullanıcı her ay "RAPIDPRO" aboneligi yani dosya indirebilmesi için "99 RAPIDS" ödemek zorundadır. "RAPIDPRO" aboneliginin indirme kotası 30 Gün için 30 GB lik limit ile sınırlandırılmıştır.
  Yani Günlük Indirme Kotası: 1 GB tır. Tabiki makalemizin en başında bahsettiğimiz gibi extra kota alımı için mevcut "RAPIDS" puanlarınızı dönüştürebilirsiniz.

  "600 RAPIDS" i bulunan bir kullanıcıdan her ay "99 RAPIDS" kesilecegini varsayarsak hesabınızı 600:99=6 AY kullanabilirsiniz. Tabi her ay için "30 GB" tanınan indirme kotanız yetmezse, extra kota alımı içinde mevcut "RAPIDS" puanlarınızı kullanacağınızdan dolayı, hesap süreniz "RAPIDS" puanlarınızı kullanma miktarınıza göre kısalacaktır.

  TATILE CIKIYORUM NASIL SÜREDEN AVANTAJ SAGLARIM

  Son olarak kullanıcıların sıklıkla sordugu bir soruyada açıklık getirelim. "Tatile çıktım uzun süre birşey indirmeyeceğim" diyorsanız; Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünde, "RapidPro paid until" adli gösterge olduğunu göreceksiniz. Bu bölümdeki süre bitmeden otomatik yenilenmemesini sağlayabilirsiniz. Böylece her ay "RAPIDPRO" aboneligi için kesilen "99 RAPIDS" size kalacaktir. "RapidPro paid until" bölümündeki süre bitiminde "RAPIDRRO" aboneliginizi uzatmadığınız veya geçiş yapmadığınız için "RAPIDS" puanlarınız azalmayacak, fakat haliyle birşeyde indiremeyeceksiniz.

  "RAPIDPRO" aboneliginin yenilenmesini kapatmak için; Hesabınızdan en alttan "Settings" bölümüne gelin, "Automatic RapidPro Extension:" bölümünün işaretini kaldırın ve değişikliklerin kaydedilmesi için "Save Settings" butonunu tiklayin. "99 RAPIDS" puanınız artık her ay kesilmeyecektir.

  Dilediginizde abonelige yeniden geçiş için: Aynı bölümü bu sefer işaretleyin ve değişikliklerin kaydedilmesi için "Save Settings" butonunu tiklayin. Sonrada hesabınızdan "Account Overwiew" bölümünü tiklayin ve alt bölümde yer alan "RapidPro paid until" bölümünün yanındaki "Extend RAPIDPRO" seçeneğini tiklayin. Gelen ekrandan "Extend now" u tiklayin. "RAPIDPRO" abonelik isleminiz gerçekleşmiştir


  ---


  HAPPY HOUR NEDİR - NE İŞE YARAR ?


  Türkiye saati ile Gece 03:00 ile sabah 11:00 arası indirdiğiniz dosyalrınız sadece %10 u Rapid Download kotanıza yansımakta.

  ÖRNEK: 1 GB dosya 100 mb olarak yansımakta.
  07.07.2010 yeni sistemdede geçerlidir.
 2. #51

  Standart

  Burda ne demek istiyor ?

   
  You have a paid Premium Account at RapidShare.com. We have detected that yourRapids are nearly spent. Please make sure to purchase additional Rapidsif you do not want to lose your (inactive) files stored on RapidShare. Based on our calculations, your Rapids will be empty in 66 hours. 
  
  To solve this problem, please visit http: rapidshare.com premium.html?a=14332800 If you need assistance, do not hesitate to contact us by e-mail or telephone.

 3. #52

  Standart

  account overview de your package sifir da

  -- CSHTR ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

  bende bu error cikti
  You want to download the following file:

  http://rapidshare.com/files/25888669...DON.part21.rar | 104857 KB

  You have exceeded the download limit.

  Your account is credited with 5 Gigabytes per day. 5 Gigabytes are equal to 5.000.000.000 Bytes.

 4. #53

  Standart

  HappyHour ile ilgili gerekli resim eklenmiştir.

 5. #54

  Standart

  ya ama ben bu problemin nedenini soruyorum... simdi gece 3 ten sonra indirebilecekmiyim???

 6. #55

  Standart

  HuZo Nickli Üyeden Alıntı
  ya ama ben bu problemin nedenini soruyorum... simdi gece 3 ten sonra indirebilecekmiyim???
  Kardeş burda kimse kimseye cevap vermiyor sanırım. Sana gelen uyarıda "günlük indirme limiti olan 5 gb ı aşmış olduğundan dolayı indirme yapılamamaktadır" diyor.

  Ya kalanını 1 gün sonra indirmeye devam etmelisin, ya da üyelik paketini yükseltmelisin (senin paketin şu anda rapid medium, yükseltmeyi rapid big pakete yapmalısın) ki bunun için rapids puanı bol bol harcanır.. Şu anda günlük 20 puanın gidiyor, yükseltme yaparsan günlük 78 rapds puanın gidecek. Tercih senin.

 7. #56

  Standart

  wikioogle Nickli Üyeden Alıntı
  Kardeş burda kimse kimseye cevap vermiyor sanırım. Sana gelen uyarıda "günlük indirme limiti olan 5 gb ı aşmış olduğundan dolayı indirme yapılamamaktadır" diyor.

  Ya kalanını 1 gün sonra indirmeye devam etmelisin, ya da üyelik paketini yükseltmelisin (senin paketin şu anda rapid medium, yükseltmeyi rapid big pakete yapmalısın) ki bunun için rapids puanı bol bol harcanır.. Şu anda günlük 20 puanın gidiyor, yükseltme yaparsan günlük 78 rapds puanın gidecek. Tercih senin.

  Nerde cevap vermediğimizi gördünüz lütfen, rica ediyorum. bu sitede herkesin sorunlarına cevap veriliyor. bana kendi konularımda bilerek sorunlara cevap vermediğimi düşünüyorsanız konularımın önceki sayfalarına bakın, nasıl ilglendiğimi görürsünüz. arkadaşın mesajını daha yeni gördüm. bu aralar çok yoğunuz yönetim bazında onun için bazı soruları göremiyoruz cevap veremiyoruz. dalgınız. gördüğümz andada sorunuzu yanıtlıyoruz. kimse kimseye cevap vermiyorsa siteyi beğenmiyorsanız gidebilirsiniz. sizi zorla tutmuyoruz.

 8. #57

  Standart

  bakın ben bu siteye çok giren birisi değilim zaten, film indirmek için giriyorum. elbetteki nette hiç bir sitenin olmadığı gibi sizde alternatifsiz değilsiniz ve üyeler kendilerine yapılan hizmeti değerlendirmesini bilirler ve girip girmeyeceklerine karar verirler. ben bu konuda 3 soru alğıladım, 2 si bana ait birisi yukardaki üyeye. yukardaki arkadaşın sorusunun cevaplanmış olabileceği konusunda haklısınız site müdavimi olan birisi bir olumsuzlukla karşılaştığında dile getirirdi zaten bundan dolayı kusura bakmayınız. ancak benimkilere cevap gelmedi ama sorularıma başka yerlerde çözümler buldum ve bulduysam tercih nedeninizi kısıtlamış oldunuz ve emin olun ki bu benim için değerlendirmeye alınacak bir istatistiktir. elbette ne beni ne de bir başkasını zorla tutma kimsenin tekelinde olan bir olgu değil bunun gayet farkındayım. durumu değerlendirmeye alıyorum şimdilik kolay gelsin diyorum.

 9. #58

  Standart

  arkadaşlar bi gün önce rapid midium daydı paketim kotamda 1000 mb kalmıştı kapadım indirmeyi.kalktım baktımki beni rapid small a atmış kendisi .şimdi midium yapmak istiyorum ama seçme yerleri gözükmüyo paketlerin yanlarında bana bi yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

 10. #59

  Standart

  wikioogle Nickli Üyeden Alıntı
  Kardeş burda kimse kimseye cevap vermiyor sanırım. Sana gelen uyarıda "günlük indirme limiti olan 5 gb ı aşmış olduğundan dolayı indirme yapılamamaktadır" diyor.

  Ya kalanını 1 gün sonra indirmeye devam etmelisin, ya da üyelik paketini yükseltmelisin (senin paketin şu anda rapid medium, yükseltmeyi rapid big pakete yapmalısın) ki bunun için rapids puanı bol bol harcanır.. Şu anda günlük 20 puanın gidiyor, yükseltme yaparsan günlük 78 rapds puanın gidecek. Tercih senin.
  ama ben bu uyeliklen hic indirme yapmadimki....

 11. #60

  Standart

  taksu Nickli Üyeden Alıntı
  arkadaşlar bi gün önce rapid midium daydı paketim kotamda 1000 mb kalmıştı kapadım indirmeyi.kalktım baktımki beni rapid small a atmış kendisi .şimdi midium yapmak istiyorum ama seçme yerleri gözükmüyo paketlerin yanlarında bana bi yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
  Resim eklermisiniz çok ilginç bir durum.

  -- CSHTR ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:15 --

  HuZo Nickli Üyeden Alıntı
  ama ben bu uyeliklen hic indirme yapmadimki....

  Hesabınız Premium hesapmı, yoksa Free hesaptan otomatik Premiuma dönüşenlerdenmi.

LinkBacks (?)


Benzer Konular

 1. Topladığım sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum
  Konu Sahibi Mo Cuishle Forum Sorunlarınız ve İstekleriniz | Teknik Servis
  Cevap: 14
  Son Mesaj : 03.Ağustos.2010, 18:02
 2. Call of Duty 7 Hakkında Yeni haberler | Oyun | Haber | 06.04.2010
  Konu Sahibi Ezio Forum Oyun Dünyasından Haberler
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 12.Mayıs.2010, 18:42
 3. R-Wipe | Cleaner | Sistem Temizleme | Güncel Sürüm | Rapidshare Download | iNDiR
  Konu Sahibi DaRk LoRD Forum Bakım ve Onarım Programları
  Cevap: 16
  Son Mesaj : 01.Mart.2010, 08:15