emlaklik & sedatyucel

RapidShare Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirme!! | GÜNCEL | 07.07.2010

,,:: RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA BILGILENDIRME!! ::,, ..RAPIDSHARE YENI SISTEM NEDIR. NASILDIR INCELIYORUZ!!.. 07.07.2010 TARIHINDE MAKALE GÜNCELLENMISTIR http://i50.tinypic.com/33kpxc2.jpg ..RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA SORULARINIZ MI VAR, YAVAS YAVAS INCELIYORUZ!!.. -

Bu konu 28680 kez görüntülendi ve 105 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: RapidShare Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirme!! | GÜNCEL | 07.07.2010

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 14 kişi oyladı ve 28680 kez incelendi.


Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Updated RapidShare Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirme!! | GÜNCEL | 07.07.2010

  ,,:: RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA BILGILENDIRME!! ::,,
  ..RAPIDSHARE YENI SISTEM NEDIR. NASILDIR INCELIYORUZ!!..

  07.07.2010 TARIHINDE MAKALE GÜNCELLENMISTIR  ..RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA SORULARINIZ MI VAR, YAVAS YAVAS INCELIYORUZ!!..

  -

  ..RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA BILGI ..


  YENI SISTEMLE KULLANDIGINIZ KADAR ÖDEYIN!!
  Yeni Rapidshare sistemine göre artık tüm kullanıcıların hesapları PREMIUM hesaba dönüştürülmüştür. Ve bu hesaplar asla silinmeyecektir. Hesabınızda bulunan "RAPIDS" miktarı dosya indirebilme olanagınızı yani sürenizi ifade etmektedir. "RAPIDS" puanı olmayan bir kullanıcı asla download yapamaz

  Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünü tiklayin. Alt bölümde yer alan "Rapids" bölümü hesabınızın süresini ifade etmektedir. Buna diger bir ifadeyle kontor yada kredide diyebiliriz. "Rapids" bölümünde yer alan puanlarınızı kendinize en uygun ayarlari yaparak, süre bakımından avantaj saglayabilirsiniz.

  SECURITY LOCK HAKKINDA BILGILENDIRME


  Hesabınız üzerinde değişiklikler yapabilmeniz için, hesap girisinizi yaptıktan sonra "Security Lock" bölümünü tiklayin. Bu bölümün aktif (yeşil) olmamasına dikkat ediniz. Aksi taktirde hesabınız üzerinde hiçbir değişiklik yapamazsınız ve aşağıdaki gibi "RSAntiHack" adlı uyarı mesajı türünde mesaj alırsınız  Kapatma ve Açmak Icin: "Deactive Security-Lock" butonunu tiklayip, hesabınızda kullandıgınız emaile gelen rapidshare mailindeki "Release-Code:" "..." bölümünde yer alan kodu girerek korumayı kapatabilirsiniz. Hesabınız üzerinde aşağıdaki makaleyi göre, degisiklikleri yaptıktan sonra "Active Security-Lock" butonunu tıklayarak güvenlik kilidini tekrar aktif edebilirsiniz. Böylece hesabınızı 2.bir kişi asla değiştiremez

  SADECE TEK PAKET RAPIDPRO KARSINIZDA!!

  Bir önceki yeni sistemde yaşanan paket değişikleri sorunu sebebiyle, artık rapidshare tek bir paket uygulamasına geçmiştir. Kullanıcıların download yapabilmesi için "RAPIDPRO" paketini kullanmaları gerekmektedir. Yani sürekli dosya indiren bir kullanıcı her ay "RAPIDPRO" paketinide almak zorundadır. Zorunludur aksi taktirde indirme yapamazsınız. Detaylar aşağıda açıklanmıştır inceleyiniz

  Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünde, "RapidPro paid until" adli bir gösterge olduğunu göreceksiniz. Bu "RAPIDPRO" paketinin 1 AY (30 GÜN) lük bitiş süresini saat cinsinden ifade etmektedir. Bu süre bitiginde, hesabınızda kotanız olsa dahi indirme yapamayacaksınız ve indirme linkini tikladiginizda hesabınızın süresinin bittigini belirten ekranla karşılaşacaksınız. Bu yüzden "RAPIDPRO" aboneligine geçmek yada mevcut aboneliginizi uzatmanız gerekmektedir.

  "RAPIDPRO" paketine geçmek yada biten "RAPIDPRO" aboneliginizi uzatmak için; Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünü tiklayin ve alt bölümde yer alan "RapidPro paid until" bölümünün yanındaki "Extend RAPIDPRO" seçeneğini tiklayin. Gelen ekrandan "Extend now" u tiklayin. "RAPIDPRO" abonelik isleminiz gerçekleşmiştir

  Abonelik işlemini kendiniz bu şekilde yapabileceginiz gibi asagida "Settings Kullanıcı Ayarları" bölümünde bahsettigimiz "Automatic RapidPro Extension:" bölümünü isaretleyerekte otomatik her ay sonunda "RAPIDPRO" aboneliginizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

  RAPIDPRO PAKETININ ÖZELLIKLERI VE DIGER AYRINTILAR

  Eğer yeteri kadar RAPIDS puanınız varsa "RAPIDPRO" paketini seçen kullanıcıların hesabından "99 RAPIDS" puanı düşülür. Ve karşılığında 1 AYLIK zaman zarfında kullanması için 30 GB Indirme Kotası verilir. Yani Günlük Indirme Kotası 30 GB:30= 1 GB tır. Hesabınızdaki "Traffic Left" bölümünde indirme kotanız gösterilmektedir. Elbette bu kota miktarı çok azdır. Fakat kotanız bittiginde extra indirme kotası almanızda mevcuttur. Bunun içinde tabiki "RAPIDS" puanınıza ihtiyaç vardır. "RAPIDS" puanlarınızı kullanarak "Extra Kota" almak için, üstteki resimde gösterilmiş olan "Charge Traffic" butonunu tiklayınız.  Almak istediginiz kota miktarınızı seçiniz. O size kaç "RAPIDS" gerekecegini yan bölümde gösterecektir. Ve "Excharce" butonunu tiklayiniz.

  ÖNEMLI: ARTIK INDIRILMEYEN KOTALAR SILINMEMEKTEDIR, YANI ESKISI GIBI BIRIKMEKTEDIR. 100 GB A KADAR BIRIKTIRME OLMAKTADIR  Üst resimdede gösterildigi gibi ayrıca "RAPIDPRO" paketinde kullanıcılara 10 GB dosya barındırma limiti verilmektedir. Bu miktarı aşan kullanıcıların dosyaları en son indirilme tarihi 60 günü geçtiği taktirde silinmektedir. Dosyalarınızın asla silinmesini istemiyorsanız, asagida "Settings Kullanıcı Ayarları" bölümünde bahsettigimiz "Keep Files Forever:" bölümünü isaretleyerek dosya silinmesini önleyebilirsiniz. Fakat rapidshare dosyalarınızı silmemek karşılığında, sizden "RAPIDS" puan azaltacağını varsaydımız ve şuan için bu miktar belli olmadığı için asla işaretlemenizi önermiyoruz

  SETTINGS KULLANICI AYARLARI!!

  Hesap girisinizi yaptiginizda "Settings" bölümünü tiklayin. Aşağıdaki secenekleri kendinize göre işaretleme yaptıktan sonra değişikliklerin kaydedilmesi için "Save Settings" butonunu tiklayin  Direct downloads, requested files are saved without redirection via RapidShare: Bu bölüm herhangi bir rapidshare linkini tikladiginizda direk olarak indirmenizi sağlamaktadır. Ayrıca otomatik olarak flashget, internet download manager gibi programlarınıza linklerinizi ekleyerek indirmeniz için işaretlenmesi gerekmektedir.

  Keep Files Forever: Dosya silinmesini önleme seçeneğidir. Hesabınızda barındırdığınız dosyalar en son indirilme tarihi 60 günü geçtiği taktirdede ASLA silinmeyecektir. Fakat rapidshare dosyalarınızı silmemek karşılığında, sizden "RAPIDS" puan azaltacağını varsaydımız ve şuan için bu miktar belli olmadığı için asla işaretlemenizi önermiyoruz.

  Bu durum pek önemli degildir zaten eski sistemdede kullanıcıların dosyaları en son indirilme tarihi 60 günü geçtiği taktirde siliniyordu

  Automatic RapidPro Extension:
  Bu bölüm otomatik "RAPIDPRO" paketini uzatma seçeneğidir. Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünde, "RapidPro paid until" adli gösterge olduğunu göreceksiniz. Bu "RAPIDPRO" paketinin 1 AY (30 GÜN) lük bitiş süresini ifade etmektedir. Bu seçenek işaretlendiği takdirde "30 GÜN" sonra, yeterli "RAPIDS" puanınız mevcutsa "RAPIDPRO" aboneliğiniz otomatik olarak 30 gün daha uzatılacaktır (30 Gün Uzatma = 99 RAPIDS).

  NOT: Download yapabilmeniz için "RAPIDPRO" aboneligi zorunludur. Kotanız olsa dahi "RapidPro paid until" bölümündeki saat cinsinden ifade edilmiş süreniz sona erdiğinde yani "RAPIDPRO" aboneliginiz bitmişse download yapamazsınız. Bu nedenle bu alan muhakkak işaretlenmelidir.

  Automatic Traffic Extension: Bu bölüm otomatik "Extra Kota" ekleme seçeneğidir. Bu seçenek işaretlendiği takdirde, "RAPIDPRO" paketindeki 30 GB indirme kotanız bitmişse ve yeterli "RAPIDS" puanınız mevcutsa hesabınıza otomatik olarak extra kota yüklenmiş olacaktır (5 GB INDIRME KOTASI = 14 RAPIDS). Bu bölümü seçip seçmemek size kalmıştır. Kotanız bittiğinde extra kota almak için konuda en üsttede belirttiğimiz gibi hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünden "Charge Traffic" butonunu tiklayarak kendinizde "RAPIDS" puanınızı kullanarak alabilirsiniz.

  ÖNEMLI: ARTIK INDIRILMEYEN KOTALAR SILINMEMEKTEDIR, YANI ESKISI GIBI BIRIKMEKTEDIR. 100 GB A KADAR BIRIKTIRME OLMAKTADIR


  MEVCUT HESABIMI NE KADAR SÜRE KULLANABILIRIM

  Hesabınızın ne kadar sürede bitecegi, tamamiyle kullanıcının kullanımına bağlı durumdur. Yani "RAPIDS" puanlarınızı kullanmanıza veya extra kota ihtiyacınız oldugunda bu "RAPIDS" puanlarını harcama miktarınıza bağlıdır. Şu bilinmelidirki her kullanıcı muhakkak "RAPIDPRO" aboneligini sürekli kullanmak zorundadır. Aksi taktirde taktirde zaten indirme yapamazsınız. "RAPIDPRO" aboneligi için her kullanıcıdan her ay sonunda "99 RAPIDS" kesintisi yapılır. Yeterli miktarda "RAPIDS" puanı olmayan yada "RAPIDS" puanı biten kullanıcı, hesabının üst bölümünde bulunan "Buy Rapids" butonunu tiklayarak diledigi kadar "RAPIDS" satın alabilir.

  Hesap süreniz hakkında yuvarlama bir hesap yapacak olursak; Örnegin, "600 RAPIDS" puanı bulunan kullanıcı her ay "RAPIDPRO" aboneligi yani dosya indirebilmesi için "99 RAPIDS" ödemek zorundadır. "RAPIDPRO" aboneliginin indirme kotası 30 Gün için 30 GB lik limit ile sınırlandırılmıştır.
  Yani Günlük Indirme Kotası: 1 GB tır. Tabiki makalemizin en başında bahsettiğimiz gibi extra kota alımı için mevcut "RAPIDS" puanlarınızı dönüştürebilirsiniz.

  "600 RAPIDS" i bulunan bir kullanıcıdan her ay "99 RAPIDS" kesilecegini varsayarsak hesabınızı 600:99=6 AY kullanabilirsiniz. Tabi her ay için "30 GB" tanınan indirme kotanız yetmezse, extra kota alımı içinde mevcut "RAPIDS" puanlarınızı kullanacağınızdan dolayı, hesap süreniz "RAPIDS" puanlarınızı kullanma miktarınıza göre kısalacaktır.

  TATILE CIKIYORUM NASIL SÜREDEN AVANTAJ SAGLARIM

  Son olarak kullanıcıların sıklıkla sordugu bir soruyada açıklık getirelim. "Tatile çıktım uzun süre birşey indirmeyeceğim" diyorsanız; Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünde, "RapidPro paid until" adli gösterge olduğunu göreceksiniz. Bu bölümdeki süre bitmeden otomatik yenilenmemesini sağlayabilirsiniz. Böylece her ay "RAPIDPRO" aboneligi için kesilen "99 RAPIDS" size kalacaktir. "RapidPro paid until" bölümündeki süre bitiminde "RAPIDRRO" aboneliginizi uzatmadığınız veya geçiş yapmadığınız için "RAPIDS" puanlarınız azalmayacak, fakat haliyle birşeyde indiremeyeceksiniz.

  "RAPIDPRO" aboneliginin yenilenmesini kapatmak için; Hesabınızdan en alttan "Settings" bölümüne gelin, "Automatic RapidPro Extension:" bölümünün işaretini kaldırın ve değişikliklerin kaydedilmesi için "Save Settings" butonunu tiklayin. "99 RAPIDS" puanınız artık her ay kesilmeyecektir.

  Dilediginizde abonelige yeniden geçiş için: Aynı bölümü bu sefer işaretleyin ve değişikliklerin kaydedilmesi için "Save Settings" butonunu tiklayin. Sonrada hesabınızdan "Account Overwiew" bölümünü tiklayin ve alt bölümde yer alan "RapidPro paid until" bölümünün yanındaki "Extend RAPIDPRO" seçeneğini tiklayin. Gelen ekrandan "Extend now" u tiklayin. "RAPIDPRO" abonelik isleminiz gerçekleşmiştir


  ---


  HAPPY HOUR NEDİR - NE İŞE YARAR ?


  Türkiye saati ile Gece 03:00 ile sabah 11:00 arası indirdiğiniz dosyalrınız sadece %10 u Rapid Download kotanıza yansımakta.

  ÖRNEK: 1 GB dosya 100 mb olarak yansımakta.
  07.07.2010 yeni sistemdede geçerlidir.
 2. #21

  Standart

  TCD Nickli Üyeden Alıntı
  benim şu an kotamda limitsiz indirebilirsiniz yazıyor )

  Bende de yazıyor ama sanmıyorum 5 GB den sonra indirebileceğimizi.

 3. #22

  Standart

  Ayrıntılı bilgi için teşekkürler TyLer

  CaSh Nickli Üyeden Alıntı
  Rapidshare tek kelimeyle şerefsizdir 2005 senelerinde herkes oraya atarken biz atmayız diyerek doğruyu yapsakta sonradan attığımız yerlerden dosyalar silindikçe rapide atmaktan başka çaremiz yok olarak gördük buda bizim hatamız olsa gerek...
  9 premium account 11-12 TB dosya el koyarak yılların emeğini yok saydıkları gibi sattırdığımız premium accountları sitelerine gönderdiğimiz milyonlarca kişiyi görmezden geldiler ve gösterdiler ne kadar haysiyetsiz insanlar olduklarını...
  Rapid 2011 senesinde bence raflara kalkmış olacak kimse premium account almasın uzatmasın
  Kesinlikle haklısınız Sedat abi. Geçmişe de baktığımızda (Yeni üyeler lütfen Biz Kimiz? isimli konuyu okuyunuz...) çok emekleri boşa çıkardı rapid. Ama hala tekel durumda neredeyse. Yine de ben inanıyorum alternatifler öne sürüldükçe onların zararına olacağına. Sürekli alternatik upload siteleri araştırmak gerekli. Online üye sayısı ortalama 500-2000 arasında olan bu ailede hiç de azımsanacak bir hareket olmayacağını düşünüyorum

  Benim rapid'i kullanmak zorunda olmamın sebebi uplaodlarım. Konularımda (%90ı cshtr de) sorun çıkıp re-up gereksin istemiyorum. O yüzden burdaki araştırmayı inceledim.

  Benim bir sorum olacak. Şimdi az önce baktım şöyle bir grafik var benim hesapta;  Yani buraya bakılırsa benim depodaki dosyalar fazla ama son download tarihine baktım 60 günü geçen yok Yani bu RapidSmall pakette kalmam mantıklı değil mi? Çünkü download yapmıyorum ben hiç. Günlük 100mb da dese önemli değil benim için

  Bir de bu Rapids denilen şeyi sadece para ile almıyoruz değil mi? Eski hesaplardaki FreeRapidPoints ve PremiumRapidPoints leri nasıl kullanabiliriz? (pek araştırmadım ondan yazdım)

  Yardımcı olursanız sevinirim....
  Saygılar


  -- CSHTR ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:38 -->-> Daha önceki mesaj 00:35 --

  Bir de Ayarlar'daki bu ayarlar dikkatimi çekti:
  Direct downloads, requested files are saved without redirection via RapidShare
  Automatically delete inactive files (after 60 days without a download).

  60 günden sonra pasif dosyaları sil diyor. Yani bunu seçebiliyor muyuz? Otomatik olarak rapid silmiyor mu?

 4. #23

  Standart

  MUHAMMED Nickli Üyeden Alıntı
  Ayrıntılı bilgi için teşekkürler TyLer


  Kesinlikle haklısınız Sedat abi. Geçmişe de baktığımızda (Yeni üyeler lütfen Biz Kimiz? isimli konuyu okuyunuz...) çok emekleri boşa çıkardı rapid. Ama hala tekel durumda neredeyse. Yine de ben inanıyorum alternatifler öne sürüldükçe onların zararına olacağına. Sürekli alternatik upload siteleri araştırmak gerekli. Online üye sayısı ortalama 500-2000 arasında olan bu ailede hiç de azımsanacak bir hareket olmayacağını düşünüyorum

  Benim rapid'i kullanmak zorunda olmamın sebebi uplaodlarım. Konularımda (%90ı cshtr de) sorun çıkıp re-up gereksin istemiyorum. O yüzden burdaki araştırmayı inceledim.

  Benim bir sorum olacak. Şimdi az önce baktım şöyle bir grafik var benim hesapta;  Yani buraya bakılırsa benim depodaki dosyalar fazla ama son download tarihine baktım 60 günü geçen yok Yani bu RapidSmall pakette kalmam mantıklı değil mi? Çünkü download yapmıyorum ben hiç. Günlük 100mb da dese önemli değil benim için

  Bir de bu Rapids denilen şeyi sadece para ile almıyoruz değil mi? Eski hesaplardaki FreeRapidPoints ve PremiumRapidPoints leri nasıl kullanabiliriz? (pek araştırmadım ondan yazdım)

  Yardımcı olursanız sevinirim....
  Saygılar

  Stroge kısmındaki siz small da olduğunuz içi günlük 10 GB Upload - ve günlük 1 GB download hakkınız var. 10 GB kadar yapılan upload ları rapid sınırsız süre saklıyor. 10 GB yi geçerseniz ve 60 Gün içerisinde indirme olmaz ise 10 GB sonrası yüklenen dosyalar siliniyor. RAPİD i para ile alıyoru. şuanlık Premium RapidPointsleri nasıl kullanıcağımz hakkında pek bir bilgim yok.

 5. #24

  Standart

  TyLer Nickli Üyeden Alıntı
  Stroge kısmındaki siz small da olduğunuz içi günlük 10 GB Upload - ve günlük 1 GB download hakkınız var. 10 GB kadar yapılan upload ları rapid sınırsız süre saklıyor. 10 GB yi geçerseniz ve 60 Gün içerisinde indirme olmaz ise 10 GB sonrası yüklenen dosyalar siliniyor. RAPİD i para ile alıyoru. şuanlık Premium RapidPointsleri nasıl kullanıcağımz hakkında pek bir bilgim yok.
  Abim kusura bakma ismini bilmiyorum ama sanırsam bi yanlışlık var bu söylediklerinde. Yani günlük upload sınırı olmaması gerek bu 10GB. Çünkü senin dediğine göre ben bugün 86GB upload yapmış oluyorum

  Ordaki 10GB saklanabilecek max dosya boyutu değil mi? Yukarıdaki bilgilendirmede de o şekilde yazıyor...Download konusunda sıkıntı yok. Zaten benim için önemli de değil de

  Yanılıyor muyum? :S

 6. #25

  Standart

  ben 2 ay önce 1 yıllık rapid hesabı almıştım ve şu anda aşağıdaki gibi bir görüntü var.benim kafama takılan ben bazen 1 hafta boyunca indirme yapmıyorum ama bazı zamanlarda ise bütün gece bilgisayarı açık bırakarak 3-5 gb den fazla indirme yapıyorum.eğer small pakette kalırsam 1 gb indirmeyi geçtikten sonra o gün için bir daha rapid kullanamayacak mıyım?

 7. #26

  Standart

  pinusnigra Nickli Üyeden Alıntı
  ben 2 ay önce 1 yıllık rapid hesabı almıştım ve şu anda aşağıdaki gibi bir görüntü var.benim kafama takılan ben bazen 1 hafta boyunca indirme yapmıyorum ama bazı zamanlarda ise bütün gece bilgisayarı açık bırakarak 3-5 gb den fazla indirme yapıyorum.eğer small pakette kalırsam 1 gb indirmeyi geçtikten sonra o gün için bir daha rapid kullanamayacak mıyım?

  Evet 1 GB yi geçtikten sonra indirme yapamacaksınız.

 8. #27

  Yeni

  pinusnigra Nickli Üyeden Alıntı
  ben 2 ay önce 1 yıllık rapid hesabı almıştım ve şu anda aşağıdaki gibi bir görüntü var.benim kafama takılan ben bazen 1 hafta boyunca indirme yapmıyorum ama bazı zamanlarda ise bütün gece bilgisayarı açık bırakarak 3-5 gb den fazla indirme yapıyorum.eğer small pakette kalırsam 1 gb indirmeyi geçtikten sonra o gün için bir daha rapid kullanamayacak mıyım?
  Evet ne yazık ki yeni sisteme göre kullanamayacaksınız

  Ancak eğer hata vermezse sadece sürekli indireceğiniz zaman daha yukarıdaki paketlere geçip down işiniz bittikten sonra geri small pakete geçebilirsiniz


  -- CSHTR ; -->-> Yeni yazılan mesaj 01:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:59 --

  Önemli olduğunu düşündüğüm birşey. İlk mesaja eklenebilir (bence).


  Madem yeni sistem, eski sisteme göre 1 Aylık Normal hesap 600Rapids veriyor, hesabı 1 ay uzatırsak 600Rapids veriyor. Az önce denedim Buyrun resimler... Pek açıklamaya gerek yok sanırsam Aslında eski sisteme göre bi çok kişi için daha avantajlı bu değişiklikler

  1-) Daha önce


  2-) "Convert Rapid Points" kısmı


  3-) Böyle bir hata aldım ama yine de oldu


  4-) Sonuç İlk resimle kıyaslarsanız...


 9. #28

  Standart

  MUHAMMED Nickli Üyeden Alıntı
  Abim kusura bakma ismini bilmiyorum ama sanırsam bi yanlışlık var bu söylediklerinde. Yani günlük upload sınırı olmaması gerek bu 10GB. Çünkü senin dediğine göre ben bugün 86GB upload yapmış oluyorum

  Ordaki 10GB saklanabilecek max dosya boyutu değil mi? Yukarıdaki bilgilendirmede de o şekilde yazıyor...Download konusunda sıkıntı yok. Zaten benim için önemli de değil de

  Yanılıyor muyum? :S

  Bende yanlış bilgi verdim sanırım şu. Siz eğer smallda kalır iseniz, 10 GB ye kadar olan dosyalar sınırsız barındırılcak, 10 GB den sonrası ise 60 Gün içerisinde indirilmediği taktirde silinecektir.

 10. #29

  Standart

  MUHAMMED Nickli Üyeden Alıntı
  Ancak eğer hata vermezse sadece sürekli indireceğiniz zaman daha yukarıdaki paketlere geçip down işiniz bittikten sonra geri small pakete geçebilirsiniz
  Bu yapılabilecek bişey ise, sanki avantajıma gibi geliyor,yanılıyormuyum yoksa?
  Bide şunuda eklemek isterim rapid premium alma sebeplerimden cshtr önemli bir yer tutar.cshtr ekibine emekleri için teşekkür ederim.

 11. #30

  Standart

  pinusnigra Nickli Üyeden Alıntı
  Bu yapılabilecek bişey ise, sanki avantajıma gibi geliyor,yanılıyormuyum yoksa?
  Bide şunuda eklemek isterim rapid premium alma sebeplerimden cshtr önemli bir yer tutar.cshtr ekibine emekleri için teşekkür ederim.

  Şurası var konuyu iyice okursanız,

  DIKKAT: Üst paket degisikligi hemen aktif olurken, bir alt pakete geçis 1 gün sonra geçerli olur. Yani "RapidSmall" paketinden, bir üst paket olan "RapidMedium" paketine gecisiniz hemen aktif olurken, "RapidMedium" veya daha üst paketlerden daha alt kademeli örnegin; "RapidSmall" paketine gecisler 1 gün sonra gecerli olmaktadır.

  eğer üst paketi seçti iseniz rapid sizden hertürlü alıyor rapid inizi.

LinkBacks (?)


Benzer Konular

 1. Topladığım sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum
  Konu Sahibi Mo Cuishle Forum Sorunlarınız ve İstekleriniz | Teknik Servis
  Cevap: 14
  Son Mesaj : 03.Ağustos.2010, 18:02
 2. Call of Duty 7 Hakkında Yeni haberler | Oyun | Haber | 06.04.2010
  Konu Sahibi Ezio Forum Oyun Dünyasından Haberler
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 12.Mayıs.2010, 18:42
 3. R-Wipe | Cleaner | Sistem Temizleme | Güncel Sürüm | Rapidshare Download | iNDiR
  Konu Sahibi DaRk LoRD Forum Bakım ve Onarım Programları
  Cevap: 16
  Son Mesaj : 01.Mart.2010, 08:15