emlaklik & sedatyucel

RapidShare Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirme!! | GÜNCEL | 07.07.2010

,,:: RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA BILGILENDIRME!! ::,, ..RAPIDSHARE YENI SISTEM NEDIR. NASILDIR INCELIYORUZ!!.. 07.07.2010 TARIHINDE MAKALE GÜNCELLENMISTIR http://i50.tinypic.com/33kpxc2.jpg ..RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA SORULARINIZ MI VAR, YAVAS YAVAS INCELIYORUZ!!.. -

Bu konu 28571 kez görüntülendi ve 105 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: RapidShare Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirme!! | GÜNCEL | 07.07.2010

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 14 kişi oyladı ve 28571 kez incelendi.


Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 7891011
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 106 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Updated RapidShare Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirme!! | GÜNCEL | 07.07.2010

  ,,:: RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA BILGILENDIRME!! ::,,
  ..RAPIDSHARE YENI SISTEM NEDIR. NASILDIR INCELIYORUZ!!..

  07.07.2010 TARIHINDE MAKALE GÜNCELLENMISTIR  ..RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA SORULARINIZ MI VAR, YAVAS YAVAS INCELIYORUZ!!..

  -

  ..RAPIDSHARE YENI SISTEM HAKKINDA BILGI ..


  YENI SISTEMLE KULLANDIGINIZ KADAR ÖDEYIN!!
  Yeni Rapidshare sistemine göre artık tüm kullanıcıların hesapları PREMIUM hesaba dönüştürülmüştür. Ve bu hesaplar asla silinmeyecektir. Hesabınızda bulunan "RAPIDS" miktarı dosya indirebilme olanagınızı yani sürenizi ifade etmektedir. "RAPIDS" puanı olmayan bir kullanıcı asla download yapamaz

  Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünü tiklayin. Alt bölümde yer alan "Rapids" bölümü hesabınızın süresini ifade etmektedir. Buna diger bir ifadeyle kontor yada kredide diyebiliriz. "Rapids" bölümünde yer alan puanlarınızı kendinize en uygun ayarlari yaparak, süre bakımından avantaj saglayabilirsiniz.

  SECURITY LOCK HAKKINDA BILGILENDIRME


  Hesabınız üzerinde değişiklikler yapabilmeniz için, hesap girisinizi yaptıktan sonra "Security Lock" bölümünü tiklayin. Bu bölümün aktif (yeşil) olmamasına dikkat ediniz. Aksi taktirde hesabınız üzerinde hiçbir değişiklik yapamazsınız ve aşağıdaki gibi "RSAntiHack" adlı uyarı mesajı türünde mesaj alırsınız  Kapatma ve Açmak Icin: "Deactive Security-Lock" butonunu tiklayip, hesabınızda kullandıgınız emaile gelen rapidshare mailindeki "Release-Code:" "..." bölümünde yer alan kodu girerek korumayı kapatabilirsiniz. Hesabınız üzerinde aşağıdaki makaleyi göre, degisiklikleri yaptıktan sonra "Active Security-Lock" butonunu tıklayarak güvenlik kilidini tekrar aktif edebilirsiniz. Böylece hesabınızı 2.bir kişi asla değiştiremez

  SADECE TEK PAKET RAPIDPRO KARSINIZDA!!

  Bir önceki yeni sistemde yaşanan paket değişikleri sorunu sebebiyle, artık rapidshare tek bir paket uygulamasına geçmiştir. Kullanıcıların download yapabilmesi için "RAPIDPRO" paketini kullanmaları gerekmektedir. Yani sürekli dosya indiren bir kullanıcı her ay "RAPIDPRO" paketinide almak zorundadır. Zorunludur aksi taktirde indirme yapamazsınız. Detaylar aşağıda açıklanmıştır inceleyiniz

  Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünde, "RapidPro paid until" adli bir gösterge olduğunu göreceksiniz. Bu "RAPIDPRO" paketinin 1 AY (30 GÜN) lük bitiş süresini saat cinsinden ifade etmektedir. Bu süre bitiginde, hesabınızda kotanız olsa dahi indirme yapamayacaksınız ve indirme linkini tikladiginizda hesabınızın süresinin bittigini belirten ekranla karşılaşacaksınız. Bu yüzden "RAPIDPRO" aboneligine geçmek yada mevcut aboneliginizi uzatmanız gerekmektedir.

  "RAPIDPRO" paketine geçmek yada biten "RAPIDPRO" aboneliginizi uzatmak için; Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünü tiklayin ve alt bölümde yer alan "RapidPro paid until" bölümünün yanındaki "Extend RAPIDPRO" seçeneğini tiklayin. Gelen ekrandan "Extend now" u tiklayin. "RAPIDPRO" abonelik isleminiz gerçekleşmiştir

  Abonelik işlemini kendiniz bu şekilde yapabileceginiz gibi asagida "Settings Kullanıcı Ayarları" bölümünde bahsettigimiz "Automatic RapidPro Extension:" bölümünü isaretleyerekte otomatik her ay sonunda "RAPIDPRO" aboneliginizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

  RAPIDPRO PAKETININ ÖZELLIKLERI VE DIGER AYRINTILAR

  Eğer yeteri kadar RAPIDS puanınız varsa "RAPIDPRO" paketini seçen kullanıcıların hesabından "99 RAPIDS" puanı düşülür. Ve karşılığında 1 AYLIK zaman zarfında kullanması için 30 GB Indirme Kotası verilir. Yani Günlük Indirme Kotası 30 GB:30= 1 GB tır. Hesabınızdaki "Traffic Left" bölümünde indirme kotanız gösterilmektedir. Elbette bu kota miktarı çok azdır. Fakat kotanız bittiginde extra indirme kotası almanızda mevcuttur. Bunun içinde tabiki "RAPIDS" puanınıza ihtiyaç vardır. "RAPIDS" puanlarınızı kullanarak "Extra Kota" almak için, üstteki resimde gösterilmiş olan "Charge Traffic" butonunu tiklayınız.  Almak istediginiz kota miktarınızı seçiniz. O size kaç "RAPIDS" gerekecegini yan bölümde gösterecektir. Ve "Excharce" butonunu tiklayiniz.

  ÖNEMLI: ARTIK INDIRILMEYEN KOTALAR SILINMEMEKTEDIR, YANI ESKISI GIBI BIRIKMEKTEDIR. 100 GB A KADAR BIRIKTIRME OLMAKTADIR  Üst resimdede gösterildigi gibi ayrıca "RAPIDPRO" paketinde kullanıcılara 10 GB dosya barındırma limiti verilmektedir. Bu miktarı aşan kullanıcıların dosyaları en son indirilme tarihi 60 günü geçtiği taktirde silinmektedir. Dosyalarınızın asla silinmesini istemiyorsanız, asagida "Settings Kullanıcı Ayarları" bölümünde bahsettigimiz "Keep Files Forever:" bölümünü isaretleyerek dosya silinmesini önleyebilirsiniz. Fakat rapidshare dosyalarınızı silmemek karşılığında, sizden "RAPIDS" puan azaltacağını varsaydımız ve şuan için bu miktar belli olmadığı için asla işaretlemenizi önermiyoruz

  SETTINGS KULLANICI AYARLARI!!

  Hesap girisinizi yaptiginizda "Settings" bölümünü tiklayin. Aşağıdaki secenekleri kendinize göre işaretleme yaptıktan sonra değişikliklerin kaydedilmesi için "Save Settings" butonunu tiklayin  Direct downloads, requested files are saved without redirection via RapidShare: Bu bölüm herhangi bir rapidshare linkini tikladiginizda direk olarak indirmenizi sağlamaktadır. Ayrıca otomatik olarak flashget, internet download manager gibi programlarınıza linklerinizi ekleyerek indirmeniz için işaretlenmesi gerekmektedir.

  Keep Files Forever: Dosya silinmesini önleme seçeneğidir. Hesabınızda barındırdığınız dosyalar en son indirilme tarihi 60 günü geçtiği taktirdede ASLA silinmeyecektir. Fakat rapidshare dosyalarınızı silmemek karşılığında, sizden "RAPIDS" puan azaltacağını varsaydımız ve şuan için bu miktar belli olmadığı için asla işaretlemenizi önermiyoruz.

  Bu durum pek önemli degildir zaten eski sistemdede kullanıcıların dosyaları en son indirilme tarihi 60 günü geçtiği taktirde siliniyordu

  Automatic RapidPro Extension:
  Bu bölüm otomatik "RAPIDPRO" paketini uzatma seçeneğidir. Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünde, "RapidPro paid until" adli gösterge olduğunu göreceksiniz. Bu "RAPIDPRO" paketinin 1 AY (30 GÜN) lük bitiş süresini ifade etmektedir. Bu seçenek işaretlendiği takdirde "30 GÜN" sonra, yeterli "RAPIDS" puanınız mevcutsa "RAPIDPRO" aboneliğiniz otomatik olarak 30 gün daha uzatılacaktır (30 Gün Uzatma = 99 RAPIDS).

  NOT: Download yapabilmeniz için "RAPIDPRO" aboneligi zorunludur. Kotanız olsa dahi "RapidPro paid until" bölümündeki saat cinsinden ifade edilmiş süreniz sona erdiğinde yani "RAPIDPRO" aboneliginiz bitmişse download yapamazsınız. Bu nedenle bu alan muhakkak işaretlenmelidir.

  Automatic Traffic Extension: Bu bölüm otomatik "Extra Kota" ekleme seçeneğidir. Bu seçenek işaretlendiği takdirde, "RAPIDPRO" paketindeki 30 GB indirme kotanız bitmişse ve yeterli "RAPIDS" puanınız mevcutsa hesabınıza otomatik olarak extra kota yüklenmiş olacaktır (5 GB INDIRME KOTASI = 14 RAPIDS). Bu bölümü seçip seçmemek size kalmıştır. Kotanız bittiğinde extra kota almak için konuda en üsttede belirttiğimiz gibi hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünden "Charge Traffic" butonunu tiklayarak kendinizde "RAPIDS" puanınızı kullanarak alabilirsiniz.

  ÖNEMLI: ARTIK INDIRILMEYEN KOTALAR SILINMEMEKTEDIR, YANI ESKISI GIBI BIRIKMEKTEDIR. 100 GB A KADAR BIRIKTIRME OLMAKTADIR


  MEVCUT HESABIMI NE KADAR SÜRE KULLANABILIRIM

  Hesabınızın ne kadar sürede bitecegi, tamamiyle kullanıcının kullanımına bağlı durumdur. Yani "RAPIDS" puanlarınızı kullanmanıza veya extra kota ihtiyacınız oldugunda bu "RAPIDS" puanlarını harcama miktarınıza bağlıdır. Şu bilinmelidirki her kullanıcı muhakkak "RAPIDPRO" aboneligini sürekli kullanmak zorundadır. Aksi taktirde taktirde zaten indirme yapamazsınız. "RAPIDPRO" aboneligi için her kullanıcıdan her ay sonunda "99 RAPIDS" kesintisi yapılır. Yeterli miktarda "RAPIDS" puanı olmayan yada "RAPIDS" puanı biten kullanıcı, hesabının üst bölümünde bulunan "Buy Rapids" butonunu tiklayarak diledigi kadar "RAPIDS" satın alabilir.

  Hesap süreniz hakkında yuvarlama bir hesap yapacak olursak; Örnegin, "600 RAPIDS" puanı bulunan kullanıcı her ay "RAPIDPRO" aboneligi yani dosya indirebilmesi için "99 RAPIDS" ödemek zorundadır. "RAPIDPRO" aboneliginin indirme kotası 30 Gün için 30 GB lik limit ile sınırlandırılmıştır.
  Yani Günlük Indirme Kotası: 1 GB tır. Tabiki makalemizin en başında bahsettiğimiz gibi extra kota alımı için mevcut "RAPIDS" puanlarınızı dönüştürebilirsiniz.

  "600 RAPIDS" i bulunan bir kullanıcıdan her ay "99 RAPIDS" kesilecegini varsayarsak hesabınızı 600:99=6 AY kullanabilirsiniz. Tabi her ay için "30 GB" tanınan indirme kotanız yetmezse, extra kota alımı içinde mevcut "RAPIDS" puanlarınızı kullanacağınızdan dolayı, hesap süreniz "RAPIDS" puanlarınızı kullanma miktarınıza göre kısalacaktır.

  TATILE CIKIYORUM NASIL SÜREDEN AVANTAJ SAGLARIM

  Son olarak kullanıcıların sıklıkla sordugu bir soruyada açıklık getirelim. "Tatile çıktım uzun süre birşey indirmeyeceğim" diyorsanız; Hesap girisinizi yaptiginizda "Account Overwiew" bölümünde, "RapidPro paid until" adli gösterge olduğunu göreceksiniz. Bu bölümdeki süre bitmeden otomatik yenilenmemesini sağlayabilirsiniz. Böylece her ay "RAPIDPRO" aboneligi için kesilen "99 RAPIDS" size kalacaktir. "RapidPro paid until" bölümündeki süre bitiminde "RAPIDRRO" aboneliginizi uzatmadığınız veya geçiş yapmadığınız için "RAPIDS" puanlarınız azalmayacak, fakat haliyle birşeyde indiremeyeceksiniz.

  "RAPIDPRO" aboneliginin yenilenmesini kapatmak için; Hesabınızdan en alttan "Settings" bölümüne gelin, "Automatic RapidPro Extension:" bölümünün işaretini kaldırın ve değişikliklerin kaydedilmesi için "Save Settings" butonunu tiklayin. "99 RAPIDS" puanınız artık her ay kesilmeyecektir.

  Dilediginizde abonelige yeniden geçiş için: Aynı bölümü bu sefer işaretleyin ve değişikliklerin kaydedilmesi için "Save Settings" butonunu tiklayin. Sonrada hesabınızdan "Account Overwiew" bölümünü tiklayin ve alt bölümde yer alan "RapidPro paid until" bölümünün yanındaki "Extend RAPIDPRO" seçeneğini tiklayin. Gelen ekrandan "Extend now" u tiklayin. "RAPIDPRO" abonelik isleminiz gerçekleşmiştir


  ---


  HAPPY HOUR NEDİR - NE İŞE YARAR ?


  Türkiye saati ile Gece 03:00 ile sabah 11:00 arası indirdiğiniz dosyalrınız sadece %10 u Rapid Download kotanıza yansımakta.

  ÖRNEK: 1 GB dosya 100 mb olarak yansımakta.
  07.07.2010 yeni sistemdede geçerlidir.
 2. #101

  Standart

  Sevgili Tyler arkadaş,

  Bundan yaklaşık 2 ay önce uzun tatil dönemi nedeniyle ''Tatile Çıkıyorum Nasıl süreden Avantaj sağlarım'' talimatları uygulayarak RapidPro üyeliğimi durdurmuştum.Bugün RapidPro üyeliğimi yine sizin anlattığınız konudaki yol göstermelerinizi uygulayarak (Rapid'in sayfa değişikliği biraz kafamı karıştırsa da) yeniden aktif hale getirdim.fakat hesap durumumda yaklaşık 286 Gb kota ve 59 gün kalan süre görüyorum.Bu süreler 1 aylık olarak 99 puan düşülerek oluşturuluyor diye biliyordum.Acaba üyeliğimi aktif hale getirirken ben mi yanlış birşey yaptım yoksa yeni değişiklikler mi var.Bilgi verebilirseniz memnun olurum,şimdiden teşekkür ederim.

 3. #102

  Genel Yönetici

  Standart

  rapid sistemi tekrar değiştirdi
  eskiden 99 rapidse belli miktarda kota alınıyordu şimdi ise o sistem uygulanmıyor

 4. #103

  Standart

  Aykut_K Nickli Üyeden Alıntı
  rapid sistemi tekrar değiştirdi
  eskiden 99 rapidse belli miktarda kota alınıyordu şimdi ise o sistem uygulanmıyor
  Teşekkür ederim,şimdi ben 59 günlük süre içinde 286 Gb kotayı bitirmek zorunda mıyım.

 5. #104

  Genel Yönetici

  Standart

  kotanız verilen tarih içinde bitmezse sıfırlanıyor olması lazım

 6. #105

  Standart

  Teşekkürler,Emeğine sağlık.

 7. #106

  Standart

  KAMPANYA
  1 TB Dolum Sadece 60 TL
  2 TB Dolum Sadece 100 TL
  2 TB HDD + Dolum Sadece 270 TL

  ZAFER DOĞAN
  0 544 382 17 54
  [email protected]

  4 Yıllık Tecrübe İle
  Güncel Ve Eşsiz 50 TB Dev Arşiv

  Önemli Not
  Güvence Olarak Hdd'lerinize Teslim Alınırken
  Hdd'in Nakit Değeri Teminat Olarak Verilir..

  HDD Almak İsteyenlerede Büyük Fırsat
  Sıfır Adınıza Faturalı SEAGATE 2TB Harici USB 3.0 Hdd + Dolum
  Sadece 270 TL

  Taksitli Satış Fırsatı (+15 TL)
  SEAGATE 3,5 2TB Expansion USB3.0+Arsiv Paketi Hediyeli 295 TL Sanalpazar.com'da 12121413

  Arşivimizde

  3D Half-SBS Türkçe Dublaj Film
  2.2 TB 250 Ve Üzeri Yeni Güncel Film

  1080p - 810p - 720p - 480p Türkçe Dublaj Film
  13 TB 1400 Ve Üzeri Yeni Güncel Filmler

  Yerli Yabancı Dizi
  1,7 Tb Güncel, Populer Yerli-Yabancı Diziler
  (Dvd Satış Fiyatı 1,5 TL)

  Türkçe Dublaj Div-X Film
  4,5 Tb 4000 Ve Üzeri Yeni Güncel Yerli - Yabancı - Animasyon Filmler
  (Dvd Satış Fiyatı 1,5 TL)

  Pc Oyunu
  3 Tb 800 Ve Üzeri Son Çıkan Güncel Full Sürüm Ve Crack'li Oyunlar
  (Dvd Satış Fiyatı 1,5 TL)

  PS3 Oyunu
  2,5 Tb 220 Ve Üzeri SOn Çıkan Güncel Full Sürüm Oyunlar
  (Adetli Dolum Satış Fiyat 1 TL, DVD Çekim Fiyatı 2 TL, 1 TB Dolum Fiyatı 75 TL)

  PS2 Oyunlar
  400 Adet PS2 Oyunları.....
  (DVD Çekim Adet Fiyatlı Satılmaktadır. Adet Fiyatı 2 TL dir)

  Mp3
  650 Gb 4.000'e Yakın Yerli Yabancı Sanatçı
  Ve 11.000 Adetten Fazla Albüm (Türkçe,Kürtçe,Lazca,Yabancı)
  Toplamda 150.000 Ve Üzeri Mp3
  (Dvd Satış Fiyatı 1,5 TL)

  Belgesel
  800 Gb
  1080p-720p-480p-Divx Kaliteli Seri Belgeseller
  (Dvd Satış Fiyatı 1,5 TL)

  Eğitim Setleri
  320 Gb
  Video-Program-Yazı Formatında
  Bilgisayar, Tıp, Ülizyon, Roman Ve Benzeri Program-Video Ve Dökümanlar
  (Dvd Satış Fiyatı 1,5 TL)

  +18
  850 Gb Divx-Hd Bluray ve 3D Bluray Film
  (Dvd Satış Fiyatı 1,5 TL)

  Android Program Ve Oyunlar
  70 Gb Full Sürüm Ücretsiz Oyun Ve Programlar
  (Dvd Satış Fiyatı 1,5 TL)

  Bilgisayar Programları
  200 Gb Güncel Kaliteli En Çok Aranan Programlar. Crack'li Full Sürüm
  (Dvd Satış Fiyatı 1,5 TL)


  Ayrıca Müşterilerimizin İsteklerini Mümkün Derecede Temin Edebilmekteyiz.

  Bulunmaktadır.
  Arşivimiz Hergün Yeni Dosyalarla Güncellenmektedir.

  Ücretlendirme
  1 Tb :60TL

  Arşiv Listesini Aşağıdaki Linklerden İndirebilirsiniz.
  "İstediğiniz sunucudan indirebilirsiniz hepsi aynıdır"

  Arşiv Liste Linki
  http://pc.cd/nmV

  İst İçi Elden Teslimat Yapılır.

  İsteyen Müşterilerimize Taksitle Ödeme İmkanı Sağlanır.
  Paybal -Havuz Sistemi(Gittigidiyor, Sahibinden Üzerinden) - Kapıda Ödeme İle
  Ödeme Gerçekleştirilebilir.


  Hertürlü Soru Ve Görüşleriniz İçin
  İletişim Bilgileri

  Zafer Doğan
  [email protected]
  544 382 17 54

LinkBacks (?)


Benzer Konular

 1. Topladığım sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum
  Konu Sahibi Mo Cuishle Forum Sorunlarınız ve İstekleriniz | Teknik Servis
  Cevap: 14
  Son Mesaj : 03.Ağustos.2010, 18:02
 2. Call of Duty 7 Hakkında Yeni haberler | Oyun | Haber | 06.04.2010
  Konu Sahibi Ezio Forum Oyun Dünyasından Haberler
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 12.Mayıs.2010, 18:42
 3. R-Wipe | Cleaner | Sistem Temizleme | Güncel Sürüm | Rapidshare Download | iNDiR
  Konu Sahibi DaRk LoRD Forum Bakım ve Onarım Programları
  Cevap: 16
  Son Mesaj : 01.Mart.2010, 08:15