Search-Earn, temel olarak internette arama motorlarını kullananların yarattığı ekonomik değerin kullanıcılarla paylaşılması gerektiği ana prensibi doğrultusunda geliştirilmiştir. Arka planda, matematikçi, istatistikçi, mühendis ve reklamcılardan oluşan bir ekibin gece gündüz çalışması sonucunda ortaya çıkan Search-Earn, kullanıcılarımızın günlük kullanım alışkanlıklarını değiştirmeden gelir sağlamalarını hedeflemekte, kısaca herkesin aramaları ile yarattığı reklam pazarından pay alması gerektiğini savunmaktadır.

Sistemimiz, günlük internet kullanım alışkanlığınızı değiştirmemeyi hedeflemektedir. Anasayfamızdan da görüldüğü üzere, sayfamız oldukça sadedir ve daima da böyle kalacaktır. Aramanızda, hangi motoru tercih ederseniz, o sitenin sayfasında aramanız gerçekleştirilir. Aradığınız kelimeye herhangi bir reklam metni atanmamış ise direkt olarak arama motoruna yönlendirilirsiniz. Eğer, aramış olduğunuz kelimeye atanmış bir reklam var ise, öncelikli olarak ekranda o reklam metni görürsünüz. Reklam metni, aramanızı karşılamıyor ise, arama motoruna yönlendirilirsiniz.


Search-Earn'den bir ilk daha. Search-Earn ekibi Türkiye'nin ilk mobil iletişim temelli Womm sistemi olan Super Womm'u uygulamaya başlattılar.

Super Womm ile SE kullanıcıları, SE'nin anlaştığı firmaların tavsiye mesajlarını arkadaşlarına mobil platform üzerinden duyuracaklar ve her başarılı mobil mesajdan yüzlerce puan kazanacaklar.

Artık puanlarda kuruş çağı kapandı. TL devri başladı. Siz de oluşturacağınız arkadaş listenize izniniz dahilinde gönderilecek tavsiye mesajları ile yüzbinlerce puanı dakikalar içinde kazanabilirsiniz. Arkadaş listenize ekleyeceğiniz her kişi için 700 SE puanı online olarak hesabınıza işlenmektedir.

Super Womm sistemi ile ilgili olarak hemen şimdi Accounts Pro üyelikbaşlangıç ayarlarınızı gerçekleştirin. Ve arkadaş listenizi hızla oluşturun.

Super Womm ile kazanan siz; ürünlerin avantajlardan yararlanan ise arkadaşlarınız olacak. Sosyal iletişim ile entegre pazarlama sistemi Super Womm Türkiye'de kitlesel tanıtım, duyuru, reklam mecralarında bir ilk olup Türkiye'de alanında ilk mobil temelli kulaktan kulağa pazarlama ve tanıtım mecrasıdır.


Flakes : Kişiselleştirilebilir Açılış Sayfanız!Search-Earn.com Flakes ile kişiselleştirilmiş açılış sayfanızı tamamen kendi isteklerinize göre hazırlayabilir. Bu sayfaya herhangi bir bilgisayardan dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Search-Earn.com Flakes kullanıcılarına günlük olarak SE puanı dağıtır. Partner Üyeler günlük 100 SE Puanı, Accounts Pro Üyeler günlük 70 SE puanı, Standart Üyeler günlük 35 SE puanı kazanır.

Flakes kanallarınıza dilediğini web sitesinin adresini dilediğiniz etiket ile kayıt edebilir ve tek tıkla ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz kadar kanal altında, dilediğiniz kadar url yi kendinize özel açılış sayfasında gruplayabilir interneti kolay kullanırsınız.


ÇOK UZUN UZUN YAZIP SİZLERİ BUNALTMAK İSTEMİYORUM. SİTEDE HABERLER KISMINDA BÜTÜN KAMPANYALAR VE YARIŞMALAR ANLATILIYOR. BEN İLK STANDART ÜYE OLARAK BAŞLADIĞIM BU YOLDA İLK ÖNCE 49 TL YE ACCOUNTS PRO ÜYELİĞE GEÇTİM SONRA YAPTIĞIM BİR REKLAM SATIŞI İLE DEĞERİ 1990 TL OLAN PARTNER ÜYELİK KAZANDIM. İLK ÖDEMEMİ GEÇEN AY ALDIM VE DEKONTU EKLEDİM SİZLERE.

SEARCH-EARN TARAFINDAN YAPILAN BAZI DİĞER ÖDEMELERİN DEKONTLARIDA AŞAĞIDA Kİ LİNKTE MEVCUT. RECEP GÜRCAN ADINA YAPILAN ÖDEME BANA AİTTİR.

ÜYELİĞİNİZİ BAŞLATMAK İÇİN YAZIYA TIKLAMANIZ YETERLİ