emlaklik & sedatyucel

Last Chaos

http://i48.tinypic.com/2ewmq0x.jpg ÖNCELİKLE : Bu oyunu şuanda bende oynamaktayım 12 lvl bir karakterim var _SamaeL_ nickli.Tamamen kendi uğraşlarım sonucunda yapmış olduğum bir çalışma.Usko ya alışık olanlar için ilk başta biraz zor geliyor ama alışınca zevk alıyorsunuz ilk beta olarak başladı ve şuanda normal sürümde devam ediyor oyun. İnşallah beğenirsiniz. Oyunun Tanımı : Oyunumuz MMORPG tarzında bir oyun. Oyun içinde 6 ırk bulunmakta bunları daha sonra açıklayacağım.Oyun içinde

Bu konu 2788 kez görüntülendi ve 1 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Last Chaos

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2788 kez incelendi.


Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Yeni Last Chaos  ÖNCELİKLE :

  Bu oyunu şuanda bende oynamaktayım 12 lvl bir karakterim var _SamaeL_ nickli.Tamamen kendi uğraşlarım sonucunda yapmış olduğum bir çalışma.Usko ya alışık olanlar için ilk başta biraz zor geliyor ama alışınca zevk alıyorsunuz ilk beta olarak başladı ve şuanda normal sürümde devam ediyor oyun. İnşallah beğenirsiniz.

  Oyunun Tanımı :
  Oyunumuz MMORPG tarzında bir oyun. Oyun içinde 6 ırk bulunmakta bunları daha sonra açıklayacağım.Oyun içinde karakterimizi güçlendirdiğimiz gibi yanında size verilen refakatcı ve meslekleride geliştire biliyoruz. Oyunda zevk alabilmek için her şey düşünülmüş. Oyunda Refakatcı adında basit bir görevi sayesinde bir hayvan alabiliyoruz yanınızda dolaşarak size eşlik ediyor ve sevecen hareketleri ile oyuna ayrı bir tat katıyor. Diğer bir farklılık ise mesleklerin var olması. Bu meslekler Silah Yapımı Zırh Yapımı, İksir Yapımı, Madencilik, Çiftcilik, Enerji Toplama gibi çeşitleri var.Gene bu özelliklerin yanı sıra ek olarak oyun içinde var olan item kiralayıcısı var buda oyunda yeteri item yapamadan kiralayarak kullanmanızı sağlıyor. İtem kullanımları Lvl sınırına göre ayarlanmış buda herkezin belli bir ölçüde eşit olduğu anlamına geliyor.Oyuna başladığımız zaman size 10 - 13 - 17 vb Lvl için özel kutular veriliyor. Bu kutuları kırdırarak içinden şanısnıza göre itemleri elde edebilirsiniz. Oyunda 4 adet bölge bulunmakta. Bunlar Juno (Randol), Dratan (Majar), Merak (Kherum), Egeha (Egeha Dorf)'dır.Gene oyunumuzun diğer bir özelliği tek oynamayı seven oyuncular için özel görevlerin bulunması tapınaklar ve odalar var. Oyun tamamen Türkce olarak dizayn edilmiş görsel açıdanda güzelliklerini yansıtmış.

  Karakterler ve Özellikleri :

  Titan  Efsaneye göre Barbarlar Karanlıklar Tanrısı „Eres“ tarafından Isık Tanrısı „Apollon“ la olan savaşında onun askerleri olarak savaşmaları için yaratılmışlardır. Gerek büyüklükleri ve güçleri gerekse de dayanıklıkları ve de savaş becerileri sayesinde Last Chaos' un en iyi savaşcıları arasında sayılırlar.

  Şovalye  Apollon Şovalyelerinin hikayesi karanlıklar tanrısı Eres' le ısık tanrisi Apollon arasında ki savaşa kadar uzanmaktadır. Apollon' un kıdemli askerleri alçak gönüllülük ve şeref ilkelerine bağli yaşarlar ve de Apollon' un öğretilerini yolunu izlerler. Ve bu öğretilerden biri de savaş sanatıdır... Yeteneklerini ve güçlerini kötülüğün zulmü altında ezilen zayıfları ve masumları korumak için kullanırlar. Bazılarına göreyse Barbarlara benzerler. Ama Barbarlar düşmanlarını alt etmek için sadece kendi güçlerine güvenirken, onlar yeteneklerine ve taktiklerine güvenirler. Şovalyelerin yoldaşlarina yardım etmek için pekçok koruma ve destek teknikleri vardır.

  Büyücü  Büyücüler „Hayat Akımı“ diye bilinen ve Last Chaos dünyasını var eden mistik Mana gücünün efendileridirler. Onlar bu gücü başkalarının büyü dediği efektler yaratmak için kullanırlar.Büyücüler düşmanlarına büyük hasarlar verebilirler ve de bu sayede bir ve birden fazla rakiple aynı anda başa cıkabilirler. Ama bu inanılmaz büyü güçüne sahip olmak için harcadıkları enerji onların hem fiziksel olarak hem de savunma teknikleri acısından zayıf olmalarina yol açmaktadır.

  Eşkiya  Onlar Shihuru adıyla bilinen rüzgarın kutsamasıyla doğdular. Ve rüzgar onlara normal insanların hayal bile edemeyecekleri inanılmaz bir görme yeteneği ve ceviklik bağışladı. Ama fiziksel dayanıksızlıkları onları Barbarlara ve Şovalyelere karşı zayıf bırakmaktadır. Düzenbazların en sevdikleri silahlar hancer ve de arbaletdir. Onlar suikast konusunda uzmandırlar ve bu sayede ön saflarda savaşan yoldaşlarına destek olurlar.

  Elf  Elfler de büyücüler gibi mistik Mana gücünün efendileridirler. Ama onlar güclerini zihinsel ve bedensel açıdan mükemmelliğe ulaşma amacında kendilerini adadiklari Tanrılardan alırlar ve bu gücü sadece iyileştirmek ve korumak için kullanırlar. Last Chaos dünyasında iyileştirme gücüne tek sahip olanlar oldukları için zorlu canavarlara karşi zayıf kalacaklarından genelde yoldaşsız yola çıkmazlar.

  Şaman  Ve bir de hiçliğin ve yaratılışın sırlarının peşinden koşanlar vardır. Onlar ki yaratılışın hiçlikten doğdugunu bilmektedirler. Ve Tanrıların hayatı hiçlikten yaratma sırrını keşfetmişlerdir. Ama içlerinden sadece secilmiş olanlar, yani Şamanlar, bu mistik gücü yönlendirmeye başarabilirler.Yaratılışın bütün mistik gücünü tamamıyle yönlendirecek iradeleri ve de güçleri olmasa bile onlar garip yaratıkları ve canavarları hiçlikten var etmenin ve bizim dünyamiza cağırmanin yolunu bulmuşlardır. Bircoklarının acı dolu farkına vardıkları gibi şamanlar asla yalnız değillerdir!

  PvP Çeşitleri :

  3 çeşit savaş etkinliği var Bire bir savaşlar, Lonca savaşları ve Kale kuşatması. AYrıca ekli olan düello alanı bulunmakta. PvP leri kısaca tanıyalım :
  Oyuncu oyuncuya karşı

  PvP “Player versus Player” in kısaltılmış halidir ve her oyuncunun kendi ayarlayabileceği ve bu sayede baska oyunculara karşı savaşabileceği özel bir durumu belirtmektedir. PvP özelliğini active etmek için her oyuncu kendi PK (personal kills) modunu aktive etmelidir. Oyuncular PvP özelliğini farklı şekillerde kullanabilirler.

  Kale kuşatması

  Kale kuşatmalarında bir veya bir grup lonca baska bir lonca´nın ve müttefiklerinin savunduğu bir kaleye saldırırlar.Kale kuşatmaları her Cumartesi saat 20.00´da Merac şehrinin güneydoğusunda yapılmaktadır.

  Lonca savaşları

  Lonca savaşlarında loncalar birbilerinin gücünü karşılık ölcebilirler. Böyle bir savaşı ancak bir loncanın üstadı başka bir loncanın üstadına meydan okuyarak başlatabilir. Ayrıca loncalar kavgaların sonuçları için altınına iddiaya girebilirler.Meydan okumak için Alt-G tuşlarına basılıp bir rakip ve „Lonca´ya meydan oku” seceneği secilir.Meydan okuma iki lonca tarafından da kabul edildiği anda iki loncanın da üyelerinin ekranlarının sağ tarafında bir bildiri tablosu çikar. Böylece bütün lonca üyeleri karşı loncanın üyelerine gördükleri her yerde saldırabilirler. Bu sadece savas başladığında aynı bölgede bulunan lonca üyeleri için geçerlidir. Lonca savaşı kararlaştırılan saatte biter.
  Savaş süresinin sonunda karşı tarafa karşı en cok başarı kazanmış olan lonca savaşı kazanır.Eğer meydan okuma kabul edilmezse yukarıda anlatılan olaylar gerçekleşmez.
  Lonca savaşının sonucu ne olursa olsun iddiaya girilen miktarının 5%´i sistem tarafından alınır. Geri kalan iddia miktarı savaşı kazanan loncaya gider. Eğer savaş berabere sonuçlanırsa iki loncada altınlarını 5%´lik bir kesintiyle geri alırlar.

  Oyunumuzu tanıdıktan sonra gerekli özelliklere geçelim.

  Sistem Gereksinimleri :

  Minimum System Requirement Recommended
  OS Windows (R) XP/2000/98
  (NT and 95 are not supported)
  CPU 800 MHz Intel Pentium III
  Memory 128Mb
  Hard Drive 700 Mb free hard-drive space
  Video GeForce2 MX/Radeon 7500 (or equivalent) with 32 Mb VRAM GeForce4 TI/Radeon 8500 (or equivalent) with 64 Mb VRAM
  cd-ROM 4x CD-ROM Drive
  Sound DirectX 9.0 Compatible sound card
  Network Network 56 Kbps Internet Connection

  Yayıncı Firma :

  Gamigo AG

  Geliştirici Firma :

  Aeria Games & Entertainment, Inc

  Oyun İçi Görüntüler :

  Oyun İçi Videolar :
  Oyunun Resmi Sitesi :

  Last Chaos


  Oyunun Boyutu :

  638 Mb


 2. #2

  Standart

  sagolasın

Benzer Konular

 1. Splinter Cell : Chaos Theory | Game 3 | 2005 | HF FS NL | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Regnas Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 10.Aralık.2010, 23:47
 2. Order Of Chaos DVDRip SPRiNTER 2010 l 4 Alternatif l Download l iNDiR
  Konu Sahibi BeBeGiM Forum DVDRip | DVBRip DuaL-TR
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 14.Temmuz.2010, 23:18
 3. Splinter Cell : Chaos Theory |İnceleme| (31.08.06)
  Konu Sahibi WisEaglE Forum Oyun Crack | Serial | Patch | Yama | Hile
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 09.Ağustos.2009, 02:07
 4. Chaos Theory | DVDRIP | MP4 | 2007 | Rapid Download | iNDiR | Tr Altyazılı
  Konu Sahibi 4r3s Forum Http Kısmı Çöp Kutusu
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 17.Kasım.2008, 04:53