Beşiktaş'ın eski futbolcularından ve eski teknik direktörlerinden Rasim Kara, Beşiktaş'ın gündemi hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

-BEŞİKTAŞ, BÖYLE OYNARSA.

Beşiktaş'ın SB Elazığspor karşılaşmasına iyi başlayamadığını dile getiren Rasim Kara; "Beşiktaş, maçın ilk yarısına iyi başlayamadı. Ancak ilk yarının sonunda atılan gol takımı ateşledi. İkinci yarı çok iyi oynadılar. Daha farklı kazanabilirlerdi. Bu, bizim görmek istediğimiz Beşiktaş. İlk yarıdaki bazı maçlarda da böyle oynadılar. Beşiktaş, böyle oynarsa hem taraftarını yanına alır hem de neticeler iyi gider. Yukarıdaki sıralarda ben de varım diyebilir. İnşallah hep ikinci yarıdaki gibi oynarlar ve hep yarışın içinde olurlar." dedi.

-BU ŞEKİLDE GENÇ OYUNCU KAZANILMASI ZOR-

Samet Aybaba'nın Sinan Kurumuş ile ilgili yaptığı açıklamara değinen Kara; "Bu şekilde genç oyuncu kazanılması zor. İlk 20 dakikada 3 tane gol kaçıran Almeida'yı da gördük. Daha kötü oynayan oyuncuları da gördük. İlk yarıda Beşiktaş'ta iyi oynayan kim vardı? Samet Aybaba'nın en kötü ilk yarının bitmesini beklemesinden yanaydım. Bu çocuk, şu anda güvenini kaybetmiş olabilir." diyerek sözlerini tamamladı.