emlaklik & sedatyucel

Beşiktaş

Beşiktaş ı kim tanır Beşiktaşlılar onun için kim ölür yine Beşiktaşlılar hayatımızın anlam ve önemi Beşiktaş ın yanın da yer almaktır her ne olursa olsun onu her sporu ile desteklemektir. Doğduğum dan beri beşiktaşlıyım yenilse de yensede sevda yüreğim onla gider.Ruhum da onla yaşar gider. FORZA BEŞİKTAŞ.

Bu konu 5749 kez görüntülendi ve 83 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Beşiktaş

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5749 kez incelendi.

Sayfa 8 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 456789 SonuncuSonuncu
Toplam 84 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Beşiktaş

Beşiktaş ı kim tanır Beşiktaşlılar onun için kim ölür yine Beşiktaşlılar hayatımızın anlam ve önemi Beşiktaş ın yanın da yer almaktır her ne olursa olsun onu her sporu ile desteklemektir. Doğduğum dan beri beşiktaşlıyım yenilse de yensede sevda yüreğim onla gider.Ruhum da onla yaşar gider. FORZA BEŞİKTAŞ.

sonuçta nobrekapalı kutu değil adamın istatistikleri ortada, iyi adam son maçtada bize golü var. iyi adam iyi.. gollerini artık bizim için atacak.. forza karakartal..

Runje ıstanbul’a Geldi
    22.05.2006 16:56

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.ş.’nin, geçtiğimiz hafta ıMKB'ye görüşmelere başladığını yazıyla bildirdiği Belçika’nın Standard Liege takımının kalecisi Vedran Runje, ıstanbul’a geldi.

öğlen saatlerinde eşi ile birlikte Atatürk Havalimanı’na gelen Hırvat kaleci, buradan kalacağı otele geçti. Runje, yarın saat 10.30’da Acıbadem Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçecek.

Beşiktaş die bi bölüm var ayrıca konu açmanızı istesem artık tek konuya yazıo herkes...

MUSALLAH TAşININ YENı 2 VERSıYONU :

DüNYADA HERşEYı SEVMEK ıSTERDıM
    ıLK SENı GöRüNCE DEğışTı FıKRıM(TEK SENı SEVDıM)
    SENıN ıçıN GöZLERıMDEN HERGüN AKSA YAş
    HER BıR DAMLA HELAL OLSUN SANA BEşıKTAş
    --------------
    KAıNAT GöRMEDı BöYLE BıR SEVGı
    ıSTER KAZAN,ıSTER KAYBET NE FARKEDERKı
    SENıN ıçıN GöZLERıMDEN HERGüN AKSA YAş
    HER BıR DAMLA HELAL OLSUN SANA BEşıKTAş

---------------
    sizce hangisi ??

deneme(dneme için özürdilerim)

vaybe simdi bide pascal nouma olsa dmei ne güzel olur fransada dogdu bjk oldu helal olsun pascal nouma pascal nuoma ellerinize saglik

Burak Yılmaz ın ilginç transfer hikayesi

Beşiktaş’ın gelecek vaadeden yıldızının transfer öyküsü oldukça ilginç... Kısa sürede taraftarın sevgilisi olan milli futbolcunun Beşiktaş’a gelişi olaylı olmuş.

Burak Yılmaz... Beşiktaş’ın yeni yapılanma operasyonu çerçevesinde umut bağladığı isimlerin başında gelen genç futbolcunun ilginç bir transfer öyküsü var. Geçen sezon Antalyaspor’un Süper Lig’e çıkmasında önemli rol oynayan yıldız oyuncu, ümit Milli Takım’daki performansıyla Jean Tigana’nın dikkatini çekmişti. Hemen devre arasında Tigana, Burak’ın alınmasını isterken Kırmızı-Beyazlı ekip hedefleri olduğu gerekçesiyle genç futbolcuyu vermeye yanaşmamıştı. Yapılan görüşmeler sonucunda sezon sonunda öncelik hakkı Beşiktaş’ın olmuştu...

çeke yanlış yazılınca!

Sezon sonu gelip çattığında yetkililer iki kez Antalya’da iki kez de İstanbul’da olmak üzere 4 kez pazarlık masasına oturdular. Kırmızı-Beyazlı ekip ile Beşiktaş 1.750 milyon Dolar ve genç oyuncu Serdar özkan karşılığında el sıkıştılar. Sözler verildi... İşlem tamamlandı ve Burak Yılmız İstanbul’a gelip resmi imzayı attı. Ancak ne olduysa Burak imzayı attıktan sonra oldu. Antalyasporlu yetkililer İstanbul’a gelip çeki aldı ve Antalya’ya geri döndü. Ancak çekin üzerindeki rakam 1.750 bin Dolar yerine 1.750 bin YTL’ydi.

500 milyara kapandı

Olan olmuş, küçük bir yanlış yapılmış ancak bu Antalyaspor’a pahalıya patlamıştı. Durum hemen Beşiktaş kulübüne bildirildi. Yanlıştan yaklaşık 805 milyar kara geçen taraf Siyah-Beyazlılar olmuştu. Ancak Kara Kartal’ın genç yıldızı Serdar özkan da takımında kalmak isteyince transfer planları alt üst oldu. Beşiktaş son gelişmelerin ardından Antalyaspor’a son bir teklif sundu: 500 milyar daha verelim ve transfer mutlu sonla noktalansın... Beşiktaş’ın geç de olsa renklerine bağladığı Burak Yılmaz 2 maçtaki performansıyla taraftarların gözdesi haline geldi.

Runje'ye Tigana'dan Uyarı
    Gaziantepspor karşılaşmasındaki hatalı çıkışları ve maç içindeki hareketleri ile tepki toplayan Beşiktaş’ın yeni transferi Vedran Runje’ye teknik heyetten uyarı geldi: "Herkes kendi görevini yerine getirsin. Fazlasına karışmayın

Tek patron...

Maç içinde kulübeye bağırıp Matias Delgado’nun oyundan alınmasını isteyen Hırvat file bekçisiyle bir görüşme yapan teknik direktör Jean Tigana sert konuştu. Tek patronun kendisi olduğunu söyleyen Fransız çalıştırıcı, oyuncusuna görevleri kendisinin verdiğini belirtti.

‘Bu son uyarı’

Runje’ye sadece Beşiktaş’ın kalecisi olduğunu hatırlatan Jean Tigana, “Farklı görevlere soyunmanıza gerek yok. Herkes kendi işine bakacak. Sahada size ne görev verdiysem onu uygulayın fazlasına da karışmayın. Sizden tek isteğim, taktiklerimi sahaya yansıtmanız. Bunun dışındaki olaylar benim kontrolüm altında olacak. Sahada takımdan ve sistemden ayrı olarak oynayanlara bu son uyarım” diye konuştu.

‘Aman dikkat’

Takımdaki konsantrasyon sorununa da değinen Tigana, “Galatasaray ile oynadığımız Süper Kupa karşılaşmasına gerçekten çok iyi motive olmuştunuz. Ancak Vestel Manisaspor ile Gaziantepspor maçlarında ise farklı bir Beşiktaş’ı karşımda buldum. Oyun disiplininden kopmak bize çok pahalıya malolur” ifadesini kullandı. Runje, Gaziantepspor karşılaşmasında Koray ve Gökhan Zan ile tartışmıştı

ıbrahim Toroman
    Konya maçında gördüğü kartla takımını yalnız bırakan ıbrahim Toraman''a bir ceza da yönetimden geldi,. Siyah Beyazlılar PFDK''nın kararını beklemeden Milli kramponu 10 bin YTL para cezasına çarptırdı...Süper Lig’de Konyaspor’la oynanan 4. haftanın açılış karşılaşmasının başlarında gördüğü kartla takımını 10 kişi bırakan ıbrahim Toraman’a bir ceza da yönetimden geldi. Direk kırmızı gördüğü için Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından iki maç ceza verilmesi beklenen başarılı oyuncuyu, Siyah-Beyazlı yönetim de 10 bin YTL para cezasına çarptırdı.

ıki derbide de yok
    ıbrahim Toraman’a verilen ceza, bununla da kalmadı. Milli oyuncunun takım kaptanı olması nedeniyle bu ceza ikiye katlanarak 20 bin YTL’ye çıkartıldı. öte yandan kart cezalısı durumuna düşen başarılı defans oyuncusuna teknik heyetin ekstra bir ceza istememesi dikkat çekti. PFDK’nın iki maç ceza vermesi halinde kaptan, Trabzonspor ve Galatasaray derbilerinde forma giyemeyecek.

Nobre’ye farklı tarife
    Süper Lig’in ikinci haftasında ınönü Stadı’nda oynanan Gaziantepspor maçında kırmızı kart gören Mert Nobre de para cezasına çarptırılmıştı. Rakibine dirsek attığı gerekçesi ile direk kırmızı kartla ihraç edilen ve iki maç ceza alan Sambacı’ya, Siyah-Beyazlı yönetim 15 bin dolar para cezası vermişti.

Edited by - MoNsTeR Tarih: 29/08/2006 23:50:06

Allah senin iyiliğini versin kaç saattir arıyorum koya koya burayamı koydun bari marşların sesli görüntülerin altına atsaydın kardeşim yav bu konu burda heder olur bunu sen taşı buradan iyisimi ben bildiğim için aradım buldum bilmeyen göremez dimi?....
    Emeğine yazık olmasın..canım kardeşim benim