emlaklik & sedatyucel

Beşiktaş

Beşiktaş ı kim tanır Beşiktaşlılar onun için kim ölür yine Beşiktaşlılar hayatımızın anlam ve önemi Beşiktaş ın yanın da yer almaktır her ne olursa olsun onu her sporu ile desteklemektir. Doğduğum dan beri beşiktaşlıyım yenilse de yensede sevda yüreğim onla gider.Ruhum da onla yaşar gider. FORZA BEŞİKTAŞ.

Bu konu 5749 kez görüntülendi ve 83 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Beşiktaş

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5749 kez incelendi.

Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 SonuncuSonuncu
Toplam 84 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Beşiktaş

Beşiktaş ı kim tanır Beşiktaşlılar onun için kim ölür yine Beşiktaşlılar hayatımızın anlam ve önemi Beşiktaş ın yanın da yer almaktır her ne olursa olsun onu her sporu ile desteklemektir. Doğduğum dan beri beşiktaşlıyım yenilse de yensede sevda yüreğim onla gider.Ruhum da onla yaşar gider. FORZA BEŞİKTAŞ.

Ya murat tabiki destek oluyoruz .Ama şuda bir gerçekki zevk alamıyorum son zamanlarda

Bundada var bir hayr elbet bu yokuşun birçıkışı vardır bizde buluruz ne diyelim.yönetim istifa demekten dilimde tüy bitti.Herşeye rağmen biz buradayız onlar yokkende burdayız herkes gider beşiktaş kalır..

Efes Cup Kartal'ın!

Antalya'da düzenlenen Efes Cup finalinde Galatasaray'ı penaltılarla 5-3 yenerek moral bulduk

Beşiktaş ile Galatasaray, Efes Pilsen Cup 5'in finalinde karşı karşıya geldi. Normal süresi ve uzatmaları 1-1 biten karşılaşmayı Beşiktaş, penaltı atışları sonunda 5-3 kazanarak kupanın sahibi oldu. Karşılaşmanın 10. dakikasında İbrahim Akın Kara Kartal'ı 1-0 öne geçiren golü attı. Rakip takımda ise iliç 56. dakikada skoru eşitledi fakat bu, Kartal2ın kupaya uzanmasını engelleyemedi.

MAçTAN DAKİKALAR

10. dakikada Tümer'in ara pasıyla topla buluşan İbrahim Akın, Galatasaray ceza sahası içinde yaptığı plase vuruşla topu ağlara gönderdi. 1-0

13. dakikada Beşiktaş ceza sahası içinde topla buluşan Hasan Şaş'ın sert vuruşunda Ali Güneş'e çarpan top kornere gitti.

26. dakikada İbrahim Akın'ın pasıyla ceza sahası içinde topla buluşan Ailton'un vuruşunda top üstten auta gitti.

33. dakikada sağ çaprazdan çalımlarla ceza sahasına giren Tümer'in vuruşunda top auta gitti.

41. dakikada İbrahim Akın'ın pasında ceza sahasında topla buluşan Tümer'in yaptığı vuruşta top kaleci Fevzi'de kaldı.

42. dakikada Hasas Şaş'ın sol kanattan kullandığı serbest vuruşa ön direkte iyi yükselen Hasan Kabze'nin kafa vuruşunda top yan ağlarda kaldı.

50. dakikada Tümer'in ara pasıyla topla buluşan Mehmet Sedef'in vuruşunda kaleci Fevzi topu 2 hamlede kontrol etti.

56. dakikada Necati'nin pasıyla topla buluşan İliç, düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi. 1-1

61. dakikada ceza sahasına sağ çaprazdan giren Necati'nin, İbrahim Toraman'dan sıyrılıp yaptığı vuruşta kaleci Cordoba gole izin vermedi.

62. dakikada Mehmet Sedef'in orta şut karışımı vuruşunda top direğin hemen yanından auta gitti.

71. dakikada Veysel'in pasıyla müsait pozisyonda Galatasaray ceza sahası içinde topla buluşan İbrahim Akın'ın vuruşunda meşin yuvarlak kaleci Fevzi'de kaldı.

74. dakikada orta sahadan gelen pasla topla buluşan Veysel'in ceza sahası dışından sert vuruşunda kalaci Fevzi gole izin vermedi.

92. dakikada Aydın'ın, Ali Güneş tarafından ceza sahası içinde düşürülmesini hakem penaltı olarak değerlendirdi. Penaltı atışını kullanan Hakan Şükür'ün vuruşunu Cordoba topu çıkardı.

95. dakikada Ali Güneş'in ceza sahası dışından kullandığı serbest vuruşu kaleci Fevzi kornere tokatladı.

STAT: Antalya Atatürk

HAKEMLER: Kuddusi Müftüoğlu, Atilla Gökbilgin, Baki Yiğit

BEŞİKTAŞ: Cordoba, Ali Güneş, İbrahim Toraman (Adem Dursun dk. 94), çağdaş, İbrahim üzülmez, Okan (Koray dk. 79), Kleberson, Mehmet Sedef (Rıza Şen dk. 109), Tümer, İbrahim Akın, Ailton (Veysel dk. 46)

YEDEKLER: Murat, Hakan Albayrak, Nail

TEKNİK DİREKTöR: Jean Tigana

GALATASARAY: Fevzi, Uğur, Tomas, Cihan (Yalçın dk. 46), Ergün (Ferhat dk. 75), Sabri, Volkan (Mehmet dk. 75), İliç, Hasan Şaş (Aydın dk. 64), Hakan Şükür (özgürcan dk. 112), Hasan Kabze (Necati dk. 46)

YEDEKLER: Mondragon, Aykut, Orhan, Cafercan, Ayhan, Okan Koç, ümit Karan

TEKNİK DİREKTöR: Eric Gerets

GOLLER: İbrahim Akın (dk. 10), İliç (dk. 56)

ATILAN PENALTI: Tümer, Kleberson, İbrahim Akın, Koray (Beşiktaş) Aydın, özgürcan (Galatasaray)

KAçAN PENALTI: Necati, Ferhat (Galatasaray)

SARI KART: Ali Güneş (Beşiktaş), Sabri, Volkan, Uğur, Yalçın (Galatasaray)

KIRMIZI KART: İliç (Galatasaray

beşiktaş tigananın başa geçmesiyle güsel işler yapmaya başladı lige geç te olsa katılacak ve heyecan katacak bundan eminim ve ilk 4ün içinde garanti yer bulacak

Genç futbolcularımız daha fazla şans bulacak inşALLAH .Geleceğin kartalları yolda geliyor..

inş takım hızla daha iyiye gidiyor gitgide güzel oynamaya başlıyor inş daha da iyi olacağız

ama camel bu konuya kimse bişiler yazmıyo ya canım cok sıkılıyo sanki koca sitede sadece ikimiz beşiktaşlıyız !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Valla beşiktaşlılar biraaz ilgisiz konuya sanki haklısın bu konuda .

ben ikimizden başka beşiktaşlı olmadığını düşünmeye başladım !!!!!

ya beyler dicem ama camel ve benden başka beşiktaşlı yoq galiba eğer varsa biraz katılım bekliyorum arkadaşlar sitenin resimler bölümünde beşiktaşa ayrılmış resim bölümü var oraya biraz katkı orayada sadece camel ve ben resim attım lütfen katılım pls beşiktaşlıyım diyosunuz ama sadece lafta birazcık katılım

Monster takım kötü sonuçlar kötü olunca insanların içinden de pek okumak gelmiyor bu konuyu haklı olarak ben bile sürekli ekleme yapmıyorum.aslında hata yapıyoruz ama inşALLAH canlkanır yakında.sitede tek beşiktaşlı ben ve sen değilsin bunu üye isimlerinden de konuyu açan kşinin isminden de anlayabilirz ama böleyken böle kardeşim.

isimleri varda bi kere yazmışlar bida kaybolmuşlar zaten dier konulara da yazı yazarken görmğyom onları ama seninde hakkın var takım cok kötü