emlaklik & sedatyucel

Beşiktaş

Beşiktaş ı kim tanır Beşiktaşlılar onun için kim ölür yine Beşiktaşlılar hayatımızın anlam ve önemi Beşiktaş ın yanın da yer almaktır her ne olursa olsun onu her sporu ile desteklemektir. Doğduğum dan beri beşiktaşlıyım yenilse de yensede sevda yüreğim onla gider.Ruhum da onla yaşar gider. FORZA BEŞİKTAŞ.

Bu konu 5749 kez görüntülendi ve 83 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Beşiktaş

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5749 kez incelendi.

Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 84 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Beşiktaş

Beşiktaş ı kim tanır Beşiktaşlılar onun için kim ölür yine Beşiktaşlılar hayatımızın anlam ve önemi Beşiktaş ın yanın da yer almaktır her ne olursa olsun onu her sporu ile desteklemektir. Doğduğum dan beri beşiktaşlıyım yenilse de yensede sevda yüreğim onla gider.Ruhum da onla yaşar gider. FORZA BEŞİKTAŞ.

hadi kardeşim koca sitede beşiktaşlı mı kalmadı canlanın biraz be ne bu böle üh bize bi beşiktaşlıya yakışmıyo böle şeyler

laylaylaylaylaylaylay oooooooooooooooooooooooooo beşiktaş laylaylaylaylaylaylay ooooooooooooooooooooooooooo BEŞİKTAŞ

son sonuçların ardından UEFA kupası h grubundapuan durumu şöyle oluştu:

Takımlar OP

Zenit
    3
    6

BoltonWanderers
    3
    5

Sevilla
    2
    3

Vitoria de Guimaraes
    2
    1

Beşiktaş
    2
    1

Beşiktaşımız 3. macını 1 Aralık' ta Zenitile BJK İnönü Stadı' nda oynayacak.

Kartallar yüksekten uçar!

Ligde kötü gidişata dur demek isteyen Kara Kartal uzun süre 10 kişi, son dakikalarda da 9 kişi oynadığı maçta deplasmanda Sivasspor'u 3-1 yendi. Maçta Ailton ve Koray kırmızı kartla oyun dışında kalırken Beşiktaş'ın golleri Ali Tandoğan, İbrahim Akın ve Tümer'den geldi. Sivasspor'un tek golünü Hakkı kaydetti.Böylece Tigana'lı Beşiktaş şeytanın bacağını kırmış oldu ve gelecek için umut verdi.

STAT: 4 Eylül
    HAKEMLER: Bülent Demirlek, Turan ökke, Mustafa Yalçınkaya
    SİVASSPOR: Petkoviç, Murat Duman (İbrahim Aydemir dk. 32 ), Fransergio, Hakkı, Hayrettin , Cem Karaca, Gökhan (Musa Kuş dk. 55 ) Muhammed Ali (Balili dk. 71 ), Mehmet, Anderson , Hakan Bayraktar
    YEDEKLER: Akın, Kalla, Hakan Turan, Yasir
    TEKNİK DİREKTöR: Werner Lorant
    BEŞİKTAŞ: Cordoba, İbrahim Toraman, Koray, Ali Tandoğan, Adem, İbrahim üzülmez, Okan (Ali Güneş dk. 67 ), Mustafa Doğan , Tümer, İbrahim Akın (Veysel dk. 76 ), Ailton
    YEDEKLER: Murat Şahin, Hakan Albayrak, Rıza, Halit, Nail
    TEKNİK DİREKTöR: Jean Tigana
    GOLLER: Hakkı (dk. 4), Ali Tandoğan (dk. 34), İbrahim Akın (dk. 40), Tümer (dk. 89)
    KIRMIZI KARTLAR: Ailton (dk. 24), Koray (dk. 90+1)
    SARI KARTLAR: Muhammed Ali (Sivasspor), Cordoba, Tümer (Beşiktaş)

beşiktaş 4. lüğe yükseldi bu arada fenerin yenmesi kötü oldu baya bi haftadır namağlupler inşALLAH onları kadıköyde daadıcaz beşiktaş sanki ailton suz daha iyi oynadı geliba yaw siz ne dersiniz???

nouma türkiyede beşiktaşın efsanevi oyuncularından sayılan nouma türkiyeye geldi!!!!!!!!!

Noumadan inciler size ...

"Attığım gollerden sonra çok fazla coşku yaşayamıyorum.çünkü taraftarın sevincini görmek beni daha fazla mutlu ediyor. Bu yüzden sevinmek yerine,onların sevinçlerini izlemeyi tercih ediyorum"

"Kartal kanı taşıyorum"

"Galatasaray'a gitmedim çünkü Fransa'da doğdum Beşiktaşlı oldum.Beşiktaş'tan başka takıma gidemezdim çünkü ölmek istemiyorum.Gitseydim bu şarkı olmazdı,bende ölür giderdim"

"Ben futboldan nefret ediyorum.Bu sporu hiç sevmiyorum.çünkü bu oyunu kendim için oynamıyorum.Ben Beşiktaş taraftarı için oynuyorum.Bu insanlar beni çok seviyor.Ben benim bir şey yapmamı bekleyen Beşiktaş taraftarını eğlendirmek istiyorum"

"Galatasaray ile yaptığımız maçta bilerek kırmız kart gördüm.Eğer oyunda kalsaydım kendi takım arkadaşlarımla kavga edecektim.Eğer elimde bıçak olsaydı birkaç kişiyi doğrardım.Bu kadar ruhsuz oynanmaz. Taraftarın heyecanını içinde hissetmiyorlardı .
    "Benim için psikopat deniliyor ancak Beşiktaş taraftarı daha psikopat.Onlara layık olmaya çalışacağım"

"Atatürk kupasını kazandığımız maçta Beşiktaş taraftarı bana kariyerimdeki en mutlu günü yaşattı.Türk seyircisini o zaman çözdüm. Savaşan futbolcuya tapıyorlar.Bende savaşmayı seviyordum. Bu yüzden taraftarla bütün oldum"

"Beni ölünce İnönü'ye gömün"

Pascal NOUMA

Eski Beşiktaşlı Bayramın işyeri acılışı için İstanbul a gelenPascal Nouma kendine has açıklamalara ve davranışlara devam ediyor(fotoyu yollayamadım kusura bakmayın)inönü stadına giden ve çimleri öperek poz veren Fransız, ''BöYLEKüLTüREVE TARAFTARASAHİPüLKEDETEKRARFUTB OLOYNAMAK İSTERDİM.SİYAHBEYAZLIFORMAYI 1DAKİKABİLEGİYMEKİçİNKOLUMUBİL EFEDA EDERİM.'' acıklamasını yaptı.''BURASI BENİM EVİM.EVİMDEN BENİ KİMSE AYIRAMAZ'' diyen hırçın futbolcu, gözyaşları içinde ''ZENİT MAçINI İZLEMEK İSTERİM AMA KAPI YİNE YüZüME KAPATILIR DİYE KORKUYORUM''ifadesini kullandı.
    İŞTE GERCEK BEŞİKTAŞLI DA BöYLE OLMALI !!!!!!!!!!!!!!

Onu neden seviyorum bilmiyorum ama bana göre gelmiş gheçmiş yabancı olarak en iyi beşiktaşlı nouma ..Farnsada doğup beşiktaşlı olmak kolay değil

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! BEŞİKTAŞIMIZIN İLK GöLü İBRAHİM AKIN DAN GELDİ BEŞİKTAŞ-1 zenit-0 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!! gol dk 23