emlaklik & sedatyucel

Tayfur Havutçu 45 Kiloya Düştü

Şike soruşturması kapsamında tutuklanan Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Tayfur Havutçu 46 günde 31 kilo verdi. Siyah-Beyazlıların hocası üzüntüden 46 günde tam 31 kilo verdi. Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu hayatının en zor ve en sıkıntılı günlerini geçiriyor. 14 Temmuz günü futbolda şike soruşturması kapsamında asbaşkan Serdal Adalı ile birlikte tutuklanarak, Metris Cezaevi'ne gönderilen Havutçu büyük bir şok yaşamıştı. Bugün Gazetesi'nin haberine göre Siyah-Beyazlıların genç

Bu konu 799 kez görüntülendi ve 4 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Tayfur Havutçu 45 Kiloya Düştü

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 799 kez incelendi.


Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Standart Tayfur Havutçu 45 Kiloya Düştü

  Şike soruşturması kapsamında tutuklanan Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Tayfur Havutçu 46 günde 31 kilo verdi.  Siyah-Beyazlıların hocası üzüntüden 46 günde tam 31 kilo verdi. Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu hayatının en zor ve en sıkıntılı günlerini geçiriyor. 14 Temmuz günü futbolda şike soruşturması kapsamında asbaşkan Serdal Adalı ile birlikte tutuklanarak, Metris Cezaevi'ne gönderilen Havutçu büyük bir şok yaşamıştı. Bugün Gazetesi'nin haberine göre Siyah-Beyazlıların genç çalıştırıcısı geride kalan 46 günde üzüntü ve stresten aşırı kilo kaybetti. Görenleri hayrete düşüren Havutçu'nun, cezaevine girerken 76 olan kilosu 45'e kadar düştü.


  Adalı da zayıfladı

  Ziyaretçileri bu durumdan büyük üzüntü duyarken, başta Serdal Adalı olmak üzere bir çok kişinin Metris'te Havutçu'ya moral vermeye çalıştığı öğrenildi. Havutçu yaklaşık 1 ay önce cezaevinde aldığı kararla spor yaşamına son noktayı koymak istemiş ama daha sonra ikna edilmişti. Siyah-Beyazlıların genç çalıştırıcısı iki kez bir üst mahkemeye tutuklanmasının kaldırılması için itiraz etmiş ancak red cevabı almıştı. Havutçu aşırı zayıflarken, Serdal Adalı da girdiği günden bu yana 7 kilo verdi.


 2. #2

  Standart

  Tayfur Havutçu’nun Sağlık Durumu İyi

  Teknik Direktörümüz Tayfur Havutçu'nun sağlık durumunun kötü olduğu ve kilo kaybı yaşadığı yönündeki söylemler üzerine, Havutçu'nun avukatı Nail Gönenli, internet sitemize açıklama yaptı.

  Yürütülen soruşturma kapsamında 49 gündür Metris Cezaevi'nde bulunan Teknik Direktörümüz Tayfur Havutçu hakkında, basında hatalı haberler ve gerçek dışı açıklamalar yapıldığını belirten Nail Gönenli, Havutçu'yu her gün ziyaret ettiğini vurgulayarak şunları söyledi:

  "Her gün kendisini gören birisi olarak, Tayfur Havutçu'nun herhangi bir sağlıksız durumu bulunmamaktadır. Basında bahsedildiği şekilde 30 kilo gibi bir kaybı olmamıştır. Ramazan ayı boyunca orucunu eksiksiz tutan Havutçu'nun herkes gibi bir iki kilo kaybı olması normal, ayrıca sağlık durumu gayet iyi. Camiamızın kendisine olan desteği de en büyük moral kaynağı.

  Uğramış olduğu haksızlık nedeniyle 49 gündür cezaevinde bulunan Havutçu, hukuki süreç sonunda suçsuzluğunun anlaşılarak tekrar görevine dönmek istiyor. Gerekli müracaatlarımızı yaptık ve itirazımızın sonucunu bekliyoruz. Türk adaletine olan güvenimiz tam ve haklılığımızın ortaya çıkmasını bekliyoruz."

  (ALINTI)

 3. #3

  Standart

  Kimi için şike soruşturması kapsamında denilirken kimi için de
  Alıntı
  Uğramış olduğu haksızlık nedeniyle
  denilmesi dikkatimi çekti.

 4. #4

  Standart

  Sonuçları konuşmak için erken fakat aziz yıldırımın şikenin kralını yaptıgına canı gönülden inanıyorum ama Tayfur hocanın böyle büyük bir olaya karıstıgına inanmak hiç içimden gelmiyor nedense...

 5. #5

  Standart

  Kralı dedin de aklıma Demiören ile Polat'ın, Papermoon'da yediği yemek geldi.

  Başkanıma da Tayfur'a da boşu boşuna yazık oluyor.