emlaklik & sedatyucel

Kartal'dan Kulüpler Birliği misillemesi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın düzenlediği basın toplantısında Beşiktaş kalecisi Rüştü Reçber'i yediği gollerden dolayı suçlaması ile gerilen ortam, Beşiktaş'ın Kulüpler Birliği toplantılarına katılmama kararı ile yeni bir boyut kazandı. Beşiktaş Spor Kulübü'nden yapılan resmi açıklamada şöyle deniliyor: “Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım, şampiyon olamamanın, maç sonrası yaşanan olayların kendi ruh hali üzerinde yarattığı travmatik etkiden kurtulamamış, sorumluluğu

Bu konu 1028 kez görüntülendi ve 5 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Kartal'dan Kulüpler Birliği misillemesi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1028 kez incelendi.

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Kartal'dan Kulüpler Birliği misillemesi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın düzenlediği basın toplantısında Beşiktaş kalecisi Rüştü Reçber'i yediği gollerden dolayı suçlaması ile gerilen ortam, Beşiktaş'ın Kulüpler Birliği toplantılarına katılmama kararı ile yeni bir boyut kazandı.

Beşiktaş
    Spor Kulübü'nden yapılan resmi açıklamada şöyle deniliyor:

“Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım, şampiyon olamamanın, maç sonrası yaşanan olayların kendi ruh hali üzerinde yarattığı travmatik etkiden kurtulamamış, sorumluluğu başkalarının üzerine atarak kendini aklama ve gündem değiştirme telaşı içerisine girmiştir.

Bu ruh hali ile Kulüpler Birliği Başkanlığı’nı yapan Aziz Yıldırım,
    futbol camiasının haklarını adilane bir şekilde savunamayacağının işaretlerini vermiştir. Sadece “ben ve Fenerbahçe” merkezli ve diğer kulüpleri yok sayan bir anlayışın Türk Futbolu’na zarar vereceğini ve kendi camiasını dahi zor durumda bıraktığını görmekteyiz.

Bu kompleksli yapının Kulüpler Birliği Başkanlığı makamını taşıyamadığını üzülerek izlemekteyiz. Kulübümüz bundan sonra Kulüpler Birliği toplantılarına Başkanlık düzeyinde katılmayacaktır.”

kaynak:goal.com

Bu adam oranın da mı başkanıymış Bir Beşiktaşlı olarak bir yandan mantıklı bulsam da diğer yandan meydanı boş bırakmak olarak görüyorum bu kararı.

Beşiktaş'ın bulunması da bizim camiamıza göre gereksiz sizin bulduğunuz gibi
    Republic 0f Fenerbahçe

fenerin ankaragücü maçındaki attığı gollere ne demeli peki he?o kaleciyide ben suçluyorum ozaman!!!hakederek şampiyon olun ondan soora konuşun!!

acı gerçekler aziz bey ide yaraladı yapıcak bısey yok

thugcore4life Nickli Üyeden Alıntı
    fenerin ankaragücü maçındaki attığı gollere ne demeli peki he?o kaleciyide ben suçluyorum ozaman!!!hakederek şampiyon olun ondan soora konuşun!!
    17 ye 1 Tek boşuna cumhuriyet demiyoruz değil mi arkadaşım hiç değilse Sepettaşla çıkıp kendi kalemize gol atarak hemde 4 asla beraber tatil yaparız gibi demeçler vermiyoruz sağda solda hazımsızlığın lüzumu yok