emlaklik & sedatyucel

Güldürme beni adnan başkan!

http://www.haber1903.com/images/box/top2_right.png http://resim.haber1903.com/Manset/Gbjk_fb_kupa_final_bobo_sevinc_1.jpg GÜLDÜRME BENİ ADNAN BAŞKAN! Basında Bugün

Bu konu 1005 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Güldürme beni adnan başkan!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1005 kez incelendi.

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Genel Güldürme beni adnan başkan!

GÜLDÜRME BENİ ADNAN BAŞKAN!

Basında Bugün Galatasaray Başkanı Adnan Polat, “Bobo`yu transferimiz mümkün olabilir mi?” dedi. Bu soru üzerine gülümseyen Başkan Yıldırım Demirören, pazarlığa bile girmedi, hemen konuyu değiştirdi.

Her şey Galatasaray’ın Çek golcüsü Milan Baros’un sakatlanmasıyla başladı. Aslan’ın Hollandalı teknik direktörü Frank Rijkaard, Adnan Polat’la yaptığı görüşmede oldukça ilginç bir ismi gündeme getirdi. Genç çalıştırıcı, “Eğer Beşiktaşlı Bobo’yu transfer edebilirsek, büyük bir iş başarmış oluruz. Tam aklımdaki golcü. Eğer bizde olsaydı, çok rahat ederdik. Gol sorununu tamamen ortadan kaldıracak ve ligi yakından tanıyan bir futbolcu. Takas ve para karşılığında alalım. Türkiye’de kadromda görmek istediğim tek golcü Bobo” diye konuştu. Bu gelişmenin ardından Galatasaray Başkanı Adnan Polat harekete geçti ve Yıldırım Demirören’le bir yemekte karşılaştılar.

‘Bobo’yu satmıyoruz’
    Hemen Bobo konusunu gündeme getiren Adnan Polat, Demirören’e transferi sordu. “Bobo’yu Galatasaray’da görmeyi çok isterim” diyen Polat’ın bu çıkışını Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören gülümseyerek karşıladı. Bobo’yu Türkiye’de herhangi bir takıma satmayacaklarının altını çizen Demirören, “Bizim için çok önemli bir futbolcu. Avrupa’da da isteyeni çok, ancak Beşiktaş’a verecek daha çok şeyi var. Kusura bakma Adnan Başkan, pazarlığa bile girmem” diyerek konuyu kapattı.

Fanatik

gerekeni yapmış. Bence bunu prim olarak kullanamaz bile ! Hala diyoruz !

Yıldırım Demirören Yeterr !!

Yalan Haber ya

Galatasaray'a Forvet mi kalmadı da Beşiktaş'ın forvetini alsın. Ayrıca BoBo Ne yapmış da Galatasaraylı ve Dünyanın en büyük takımlarından birini çalıştıran bir Teknik adam BoBo'yu tercih etmiş, Sayın Başkan ve Rijkaard Ufkunu daha geniş tutsun bence Beşiktaş gibi yerinde saymak istemiyorsa