emlaklik & sedatyucel

Bjk-Gs Derbisi 'Gol mü değil mi?'| Haber-Galeri | 22.02.2010

Beşikta-Galatasaray derbisinin ilk yarısında Holosko'nun kafa vuruşu ve Leo Franco'nun kurtarışı sonrası siyah beyazlılar uzun bir süre topun çizgiyi geçtiği yönünde hakeme itirazda bulundu.. Karşılaşmada 38. dakika oynanırken Beşiktaş sol taraftan İbrahim Üzülmez'le atağa kalktı.. Cezasahası içine ortasını yaptı.. Holosko kafayla topu kaleye yolladı.. Franco biraz geride kaldı ve havadaki topu iki hamlede güçlükle kontrol etti. Sonrasında Beşiktaş'lı oyuncular maçın hakemi Fırat

Bu konu 1521 kez görüntülendi ve 5 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Bjk-Gs Derbisi 'Gol mü değil mi?'| Haber-Galeri | 22.02.2010

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1521 kez incelendi.

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Yeni Bjk-Gs Derbisi 'Gol mü değil mi?'| Haber-Galeri | 22.02.2010

Beşikta-Galatasaray derbisinin ilk yarısında Holosko'nun kafa vuruşu ve Leo Franco'nun kurtarışı sonrası siyah beyazlılar uzun bir süre topun çizgiyi geçtiği yönünde hakeme itirazda bulundu..

Karşılaşmada 38. dakika oynanırken Beşiktaş sol taraftan İbrahim Üzülmez'le atağa kalktı.. Cezasahası içine ortasını yaptı.. Holosko kafayla topu kaleye yolladı.. Franco biraz geride kaldı ve havadaki topu iki hamlede güçlükle kontrol etti.

Sonrasında Beşiktaş'lı oyuncular maçın hakemi Fırat Aydınus'a uzun süre itiraz etti ve topun çizgiyi geçtiği dolayısıyla gol olması gerektiğini anlatmaya çalıştı..

Ancak Aydınus yan hakemin kararına uyadu ve pozisyonda topun çizgiyi geçmediğine karar verdi..

Pozisyon Ligtv'de pierodan da değerlendirildi ve topun yüzde 70'lik kısmının çizgiyi geçtiği ancak kurallar gereği tamamının geçmediği için hakemlerin kararının doğru olduğu vurgulandı..

Bir BEŞİKTAŞlı olarak kesinlikle gol diyorum. Ama bi taraftanda bakıldığında gol böle olmaz kardeşim. Gol dediğin ağları sallayacak... biz resimlerden çözemiyoruz, Gariban hakem nasıl çözecek birkerede...

Goldü o goldü kesinlikle goldü

Manyakkartal seni tebrik ediyorum kardeşim... Ben Gs'liyim ama bu yaklaşımın çok hoşuma gitti gerçekten... Facebook'ta bu resimin altına öyle çirkin şeyler yazılmış ki inanamazsın... Tekrar tebrik ederim...

gölgelere bakarak gol mü değil mi anlayabilirsiniz.. sondan bi önceki resim ama sonucta artık maç bitti ağlanmanın sızlanmanın gereği yok bizim futbolcular adam olsaydılar adam gibi gol atsaydılar..

Valla manyakkartal kardeşime katılıyorum, gol dediğini havalandıracak fileleri, onun dalgalanması gibi bir görüntü var mıdır şu dünyada Öpülen elin davası olmaz diyorum başka da birşey demiyorum

WisEagle abim, yaş hala 3 görünüyor, Sedat salıncak kuracak bu sefer