Beşiktaş'ın Brezilyalı golcüsü Bobo'dan iddialı sözler...

Antalya'da çalışmalarını sürdüren Beşiktaşlı futbolcular dün verilen barbekü partisiyle moral depoladılar.

Gazetecilerin de katıldığı yaklaşık 2 saat süren barbekü sırasında siyah-beyazlı takımın Brezilyalı golcüsü Bobo, SABAH'a özel açıklamalar yaptı. Ligin ilk devresindeki performanslarını değerlendiren ve takımda savunma oyuncularının ön plana çıktığını belirten yıldız futbolcu, ikinci yarıda tablonun değişeceğini iddia etti.

Bobo, "Ferrari, İbrahim Toraman, Ernst, Fink ve kalecilerimiz ilk yarıda kendilerinden çok bahsettirdiler. Ben, Nobre, Yusuf, Tello, Nihat onların gölgesinde kaldık. Ancak ikinci yarıda yıldızlar değişecek. Çünkü golcüler sahne alacak. İlk yarıda defanstaki arkadaşlarımız daha iyi form tutunca, takım birçok maçta oyunu geride kurdu. Bu yüzden ileride yeteri kadar çoğalamadık. İnanıyorum ki ikinci yarı daha ofansif oynayacağız" diye konuştu.

TALİHSİZLİKLER YAŞADIK

Takımda herkesin şampiyonluğa inandığını da sözlerine ekleyen Bobo şunları söyledi: "Kaliteli bir takımız ve gücümüzü biliyoruz. Şu anda takımın havası çok iyi. İlk devreyi daha iyi yerde tamamlamayı umuyorduk ama bazı talihsizlikler yaşadık. Ancak şunu çok net söyleyebilirim; şampiyonluğun en güçlü adayı Beşiktaş'tır"

MANKEN GİBİ!

Barbekü partisinin en neşeli isimlerinden biri de Fabian Ernst'ti. Objektiflere özel pozlar veren Alman futbolcu, "Aynı mankenler gibiyim" diyerek etrafındakileri güldürdü. Barbekü partisinin en neşeli isimlerinden biri de Fabian Ernst'ti. Objektiflere özel pozlar veren Alman futbolcu, "Aynı mankenler gibiyim" diyerek etrafındakileri güldürdü.


spor3.com