Beşiktaş'ın genç golcüsü Batuhan Karadeniz, dün yine bir krize imza attı.

9 rakamı dünkü maçta Beşiktaş’a yaramadı. Süper Lig’de 9. maçında Diyarbakır’a takılarak bu sezon üst üste maç kazanma rekorunu elinden kaçıran siyah beyazlılarda, 9 numaralı formayı giyen Batuhan Karadeniz’in da forma isyanı vardı.

Geçen sezondan bu yana polemiğe girdiği teknik direktör Mustafa Denizli ile yıldızı bir türlü barışmayan 18 yaşındaki santrfor, Diyarbakırspor maçından önce de isyan bayrağını açtı.

Çünkü boğazım ağrıyor

Karşılaşma öncesi kadroyu açıklayan Mustafa Denizli’nin ilk 11’e almadığı Batuhan Karadeniz yedek olduğunu öğrenince, “Hocam ben yedek soyunmam” dedi. Denizli, nedenini sorunca da şu karşılığı verdi: “Çünkü boğazım ağrıyor.”

Geçen sezon kendisini Eskişehirspor’a kiralık veren Mustafa Denizli’ye, “Ben döneceğim ama sizi bilmem” dediği iddia edilen, ardından katıldığı televizyon programlarında eleştirilerde bulunan Batuhan, kadroya girmediği zamanlarda da sivri dilli demeçler vermeyi ihmal etmedi.

Mustafa Denizli’nin her defasında affettiği ve “ondan yararlanacağım” dediği Batuhan konusunda genç oyuncunun dünkü çıkışından sonra nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.

Denizli ile yıldızı hiç barışmadı

Mustafa Denizli ile Batuhan Karadeniz’in yıldızları hiçbir zaman barışmadı. Geçtiğimiz sezon ikili arasında şöyle bir diyalog yaşandı:

Denizli: Gitmek isteyen bana gelsin; transferi için gereken her şeyi yaparım.

Batuhan: Hocam, ben gitmek istiyorum.

Denizli: Neden Batuhan?

Batuhan: Büyük paralara transfer edilen Bobo ve Nobre’yi kesemeyeceğime göre burada durmamın bir anlamı yok.

Denizli: Gitmeni istemem ama karar senin.
Batuhan: Sağolun hocam.

Denizli: Gelecek sezon tekrar beraber oluruz.
Batuhan: Hocam, gelecek sezon ben burada olurum da, siz burada olur musunuz!

spor3.com