emlaklik & sedatyucel

Ey Tİgana Adamsan Defol Gİt...

<center> http://www.cashtr.com/images/flags/1905bjk.gif http://www.cashtr.com/images/icons/icon_group.gif MeMo mehmet büyükörün

Bu konu 862 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Ey Tİgana Adamsan Defol Gİt...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 862 kez incelendi.

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Ey Tİgana Adamsan Defol Gİt...

<center>

MeMo

mehmet büyükörün
    durumu:
    Beşiktaş

Bio
    ÖM

msn

ADMiN

739 YANIT
    20994 ALTIN
    Altın Transfer

</center>
    Yanıtlama Tarihi-18/09/2006: 10:01:13 memobjk Diyorki:
    Valla arkadaşlar ben haber filan koymuyorum sadece söyleyeceğim şu...

Eğer Tigana bu kafayladevam edersecska sofya ve galatasaray maçlarından sonra gider...

E y Tigana; canım takımın içine ettin ben sana daha ne söyleyeyim...

Herkes bu takımda yanlış yerde oynuyor,bizler bunu tribünlerde görürken sahanın içinde Tigana
    hala bakıyor tren misali...

Bu yorum Beşiktaş:2-Trabzonspor:3 maçından sonra yapılmıştır....

Hala daha söylediklerimin arkasındayım...Gereken operasyon yapılacaktır mutlaka...
    Bir takımın bu kadar kötü oynamasının nedeni tamamen futbolcular değildir...
    Bu işin başındaki teknik direktör takımına 3 pas üstüste yaptıramıyorsa,oyun içinde yaratıcılık gösteremiyorsa yazık ki ne yazık,verilen paralar yapılan harcamalar boşu boşuna döviz kaybı,gönderin kardeşim Tigana''yı......

Not: Bu yorum Galatasaray:1-Beşiktaş:0 maçının arkasından yapılmıştır.....

Hey gidi hey 2 ay önce iki kere yazmışım......

İşte görüyorsunuz tarihe bakın futboldan anlayıp anlamadığıma siz karar verin....Benim öngörülerim ve bilgim Beşiktaş yöneticilerine ve çoğu futboldan anlamayan yazarlara 10 gömlek fazladır....Bu forumda bunu çok dile getirdim ama tabi beni kim kale alır....Valla futbol bilgim içinde kimse kusura bakmasın alçak gönüllü davranamayacağım....

Şimdi söyleyeceklerim şunlar; Eğer Tigana adam gibi adamsa bırakır tazminat peşinde koşmayı şerefini düşünür ve bu andan itibaren valizini pılını pırtını toplar Beşiktaş''ı ve ülkeyi terkeder....

Avrupalı zihniyetinden vazgeçmediğimiz müddetçe futbol olarak 2 adım öteye gidemeyiz...

Futbol matematik değil ki , sadece basit bir oyun , oyuncuların özelliklerini bilip doğru zamanda doğru adamları yerlerinde oynatarak bütün maçları kazanabilirsin,sistem , taktik şöyle olsunyok böyle olsun olayı çıkmaza sokmak dan başka bir şey değildir....

Hee birde İyi futbol iyi oyuncu kaliteli oyuncularla oynanır....Benim gördüğüm bu sayı Beşiktaş takımında yok denecek kadar az....

Saygılarımla.....

valla biraz haklısın abi ama bide şu yönden bak biz teknik direktörü değiştirip durusak bu takım nasıl şampiyon olucak ki ben hiç hatırlamıyorum ligin ortasında teknik direktör değiştiripte şampiyon olan takım ama Tigana da adam olmalı

bence sezon sonuna kadar Tigana ile devam ederiz, sac bas yolmaya devam yani. bence 2 sebep var buna

1- Tigana istifasini verecek kadar erkek degil (yillik alacagini birakmaz)

2- Yonetim Tigana yi kovduktan sonra tazminat odeyecek kadar zengin degil. Zaten basimizda halen kovup tazminat odeme belalari var, Or. Nevio Scala + Del Bosque .

Yensede Yenilsede seviyoruz o ayri mesele !