emlaklik & sedatyucel

Anket: Sizce Tümer Beşiktaş'a Dönmeli mi?

İnönü'yü Başına Yıkarız | Tümer Beşiktaş Yolunda | Sizce Tümer Beşiktaş'a Dönmeli mi?

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/2008/Turkiye/A-Oyuncular/Tumer-MetinB.jpg Mustafa Denizli önerdi, Başkan 'Tamam' dedi, görüşmeler bile başladı... Tümer Metin, Siyah-Beyazlı formayı giymeye çok yakındı. Taraftarın görüşünü merak eden Beşiktaş Yönetimi, işte bu yanıtla ondan vazgeçti. Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; 10.5 numara arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta şok bir gelişmenin yaşandığı ortaya çıktı. Yıldıray'dan ve Nuri

Bu konu 1855 kez görüntülendi ve 14 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: İnönü'yü Başına Yıkarız | Tümer Beşiktaş Yolunda | Sizce Tümer Beşiktaş'a Dönmeli mi?

5 üzerinden 3.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 1855 kez incelendi.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Folder Sticky New İnönü'yü Başına Yıkarız | Tümer Beşiktaş Yolunda | Sizce Tümer Beşiktaş'a Dönmeli mi?

Mustafa Denizli önerdi, Başkan 'Tamam' dedi, görüşmeler bile başladı... Tümer Metin, Siyah-Beyazlı formayı giymeye çok yakındı. Taraftarın görüşünü merak eden Beşiktaş Yönetimi, işte bu yanıtla ondan vazgeçti.

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; 10.5 numara arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta şok bir gelişmenin yaşandığı ortaya çıktı. Yıldıray'dan ve Nuri Şahin'den beklediği yanıtları alamayan Siyah-Beyazlılar'da gündeme eski bir ismin geldiği bildirildi: Tümer Metin...
    Yıldız oyuncu ve takımıyla, temasa geçen Kara Kartallar'ın olumlu yanıt aldığı kaydedildi.
    Teknik direktör Mustafa Denizli'nin önerisiyle gündeme alınan Tümer Metin ismine önce çekimser yaklaşan Demirören'in, sonra 'Tamam' dediği ve görüşmelerin başladığı kaydedildi. Eski kulübüne dönebileceğini belirten Tümer de yeşil ışık yakınca, transfer ciddiye bindi.

Kupayı geri istemişti

Ancak işin bir de taraftar boyutu vardı... Geçmişte Beşiktaş'ın kaptanlığını yapmasına rağmen Kartal'ın teklifini beğenmeyen ve Fenerbahçe'ye imza atan Tümer Metin, Siyah-Beyazlı taraftarlar tarafından istenmeyen adam olarak ilan edilmişti.
    Taraftarın görüşünü merak eden Beşiktaşlı idareciler, bu konuda taraftarın nasıl davranacağı konusunda bir araştırma yaptı. Siyah-Beyazlı futbolseverlerin görüşü açıktı: Tümer Beşiktaş formasını giyerse, İnönü'yü başınıza yıkarız... Bu yanıtın ardından, görüşmeleri askıya alan Siyah-Beyazlı idareciler, farklı isimlere yönelmeye başladılar.
    Bilindiği gibi Fenerbahçe'ye giden Tümer, "Yıldırım Demirören bana hediye ettiği saati istiyormuş. O zaman benim kazandığım kupayı da göndersin" demişti.
    Tecrübeli futbolcu ayrıca İnönü'deki maçın ardından da Siyah-Beyazlı tribünlerle diyaloğa girmekten kaçınmamış, Sarı-Lacivertliler'in şampiyonluk kutlamasında Beşiktaş aleyhine tezahüratlar yapmıştı.

eRenns1, BuGi ve kralsamsun bunu beğendi.

sakın ol mucoabı . Cok guzel konustun valla ama elımızden bır sey gelmezkı .Ha Bu Arada Çifte Kupa Herkese Nasip Olmaz . === > BEŞİTAŞ ÇaRşII < ===
    BuGi ve welcome055 bunu beğendi.

MüCoABi Nickli Üyeden Alıntı
    İyi Güzel Hoş Diyorsunuz da Arkadaşlar Kimse kızım darılıp Gücenmesin ama,
    Biz bu Zihniyet ile Bir 'ARPA' boyu yol alamayız.
    Niyemi hala neler ile uğraışıyoruz yok şöyle yok böyle diyoruz.
    Kime ne faydası var Allah Aşkına söyleseniz ya bana!!!!!!!

Şu veya bu Futbolcu O takım bu Takım vs vs Bize ne ?
    Faydası var ki......
    Şöyle yapmış böyle yapmış şu Takıma gitmiş şunu demiş bunu söylemiş.
    Ya hangi zaman da yaşıyoruz biz ?
    Hani Milletçe öyle bir Huyumuz var ki birisi bi hata yapmaya görsün Anın da sileriz.
    Her Türlü kötülemeyi aşağılamayı her sözü söylemeyi Kendimiz de HAK Görürüz.

İşte bu Yüz den de biz daha Çok uzun Yıllar Aynı yerimiz de sayar dururuz Ülke olarak Millet olarak.......

Bir durup kendimize bakalım herkezin farklı bir Kültürü var Dünya üzerin de yaşıyoruz
    Aç olan var Tok olan var
    Günümüz de insanlar neler ile Uğraşıyor Bi düşünelim Lütfen!!!

hıhhhh ... Futbol zihniyetımzıı gelıstırerek yol alıcaz sankı ileryecez buyuk olucaz Türkiyemde futboL kalple oynanıyor, aşkla, bagımlılıkla, sadakatla... Bu adamlar gibi satılık .öpekler sadece ve sadece günü kurtarmaya uğraşır. Gitsin ne zıkkımda oynarsa oynasın bizim takımımızda bunlara yer yok.

Başarılar getiren kupalarda 3.luk alan takımımıza bakın hangisi super star ? Türkiyemde böyle yürümüyo işler. Bırakın bari futbolu TÜRK gibi yaşayalım, avrupalılar gibi oturduğumuz yerden uuu haaa die kendimizi kandırmayalım. Bu düşünce iLe oLacak şey ( ki artık olmuş diyebliriz ) futbolun sadece ve sadece ticarete dönmesidir.

MüCoAbi iyi diyosun hoş diyosunda Tümer mi 10.5 numaraymış ? tümer çok mu iyi oyuncuda almaya kalkıyolar ?? Zaten yıllardır Demirören yaptığı aptal transferler batırdı Beşiktaşı bide burdan darbe yemeyelim.. Kesinlikle karşıyım gelmesine. Satılıkmış Tüm Sevgiler...

kafenet Nickli Üyeden Alıntı

hıhhhh ... Futbol zihniyetımzıı gelıstırerek yol alıcaz sankı ileryecez buyuk olucaz Türkiyemde futboL kalple oynanıyor, aşkla, bagımlılıkla, sadakatla... Bu adamlar gibi satılık .öpekler sadece ve sadece günü kurtarmaya uğraşır. Gitsin ne zıkkımda oynarsa oynasın bizim takımımızda bunlara yer yok.

Başarılar getiren kupalarda 3.luk alan takımımıza bakın hangisi super star ? Türkiyemde böyle yürümüyo işler. Bırakın bari futbolu TÜRK gibi yaşayalım, avrupalılar gibi oturduğumuz yerden uuu haaa die kendimizi kandırmayalım. Bu düşünce iLe oLacak şey ( ki artık olmuş diyebliriz ) futbolun sadece ve sadece ticarete dönmesidir.
    İşte bu düşünce ve Zihniyetle bir Arpa boyu ilerliyemeyiz.
    Senin takımın benim takımım diye ayrım yaptıkça...

WisEaglE Nickli Üyeden Alıntı
    MüCoAbi iyi diyosun hoş diyosunda Tümer mi 10.5 numaraymış ? tümer çok mu iyi oyuncuda almaya kalkıyolar ?? Zaten yıllardır Demirören yaptığı aptal transferler batırdı Beşiktaşı bide burdan darbe yemeyelim.. Kesinlikle karşıyım gelmesine. Satılıkmış Tüm Sevgiler...

Dikkat ederseniz ben genel olarak konuya yaklaşmaya çalıştım.
    Yani kin nefret öfke bu şekil de yaklaşım oldukça hiç bir yere varamayız.
    Benim için Tümer şu bu oyuncu değil Milletçe Takındığımız Tavır hemen As kes hakaret kin öfke nereye Gidiyoruz Arkadaşlar.......

MüCoABi Nickli Üyeden Alıntı
    İşte bu düşünce ve Zihniyetle bir Arpa boyu ilerliyemeyiz.
    Senin takımın benim takımım diye ayrım yaptıkça...

ozman niye FutboL var ? yapaLım bi takım sarı beyaz kırmızı lacivert siyah renklı olsun alalım yıldızları premıer lige yollayalım
    Böyle mantık mı olur, Senin takımın benım takımım ayrımı oldukcaymıs

Hep SöyLedim, Hepte SöyLeyeceğim; " Bırakın futboLumuzu RK gibi Yaşayalım !!! "