emlaklik & sedatyucel

DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ MAÇI GOLLERİ (16-08-2006)

Beşiktaşlı arkadaşlarımızın gösterecekleri ilgi ve alakaya göre yeni maçların da görüntüleri eklenebilir. İzmir Atatürk Stadyumunda oynanan Denizlispor - Beşiktaş maçının golleri ile başlıyoruz. Bütün 3 büyükler taraftarlarına bu tip maç görüntüleri yayınlayarak takımlarıyla ilgili arşiv oluşturmalarına yardım edeceğiz... N0T : RAR şifreleri www.cashtr.com dur... Denizlispor - Beşiktaş Maçı Golleri / 16-08-2006 / İzmir Atatürk Stadyumu

Bu konu 1197 kez görüntülendi ve 8 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ MAÇI GOLLERİ (16-08-2006)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1197 kez incelendi.

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ MAÇI GOLLERİ (16-08-2006)

Beşiktaşlı arkadaşlarımızın gösterecekleri ilgi ve alakaya göre yeni maçların da görüntüleri eklenebilir. İzmir Atatürk Stadyumunda oynanan Denizlispor - Beşiktaş maçının golleri ile başlıyoruz. Bütün 3 büyükler taraftarlarına bu tip maç görüntüleri yayınlayarak takımlarıyla ilgili arşiv oluşturmalarına yardım edeceğiz...

N0T : RAR şifreleri www.cashtr.com dur...

Denizlispor - Beşiktaş Maçı Golleri / 16-08-2006 / İzmir Atatürk Stadyumu

Dostum çok sağol da şunları rapid harici bir siteye upload etseniz hani iyi olurdu.Özellikle benim için o zaman seve seve indiririm

OOooo Sencer paşam ne demek biz hep isteriz..
    Ellerine kollarına sağlık....
    Hemen paylaş veya zshare den de faydalanabilirsin dostum...

Bütün takımlara yapmasanda olurdu sadece Beşiktaş iş görürdü hehehe )
    Paşama bende 100 altın )

auzun Diyorki:
    Dostum çok sağol da şunları rapid harici bir siteye upload etseniz hani iyi olurdu.Özellikle benim için o zaman seve seve indiririm

auzun kardeşim,ben bütün paylaşımlarımda rapid kullanıyorum,çünkü inanın bir dosyayı upload etmek download etmekten daha zor.O yüzden ben upload için en kolay olan siteyi rapid'i kullanıyorum.Elimde halen upload edilmekte ve edilecek olan çok fazla sayıda dosya var.Eğer bunları bitirdiğimde zaman ayırabilirsem daha kolay ve ücretsiz olan önerilerinizi de değerlendiririm.Umarım açıklamam yeterli olmuştur.
    Herkese sevgiler.

MeMo Diyorki:
    OOooo Sencer paşam ne demek biz hep isteriz..
    Ellerine kollarına sağlık....
    Hemen paylaş veya zshare den de faydalanabilirsin dostum...

Bütün takımlara yapmasanda olurdu sadece Beşiktaş iş görürdü hehehe )
    Paşama bende 100 altın )

MeMo,Beşiktaş''a daha fazla yüklenicem söz,bulabildiğim görüntülerin tümünü burada bulucaksınız.Ama paylaşım konusunda rapid''den başka site kullanmıyorum.Umarım herkes anlayışla karşılar.
    Herkese sevgiler.

P.M. : Altınlar için çok teşekkürler.Mesajınız altınlardan daha kıymetli biliyorsunuz.Sevgiler.

Edited by - SencerPasa Tarih: 09/10/2006 13:17:18

Önemli değil senin emeğine saygı gösteriyorum.Upload la pek uğraşmadığım için sıkıntıları bilemem.Biz de rapid den indiririz ne yapalım.Kolay gelsin

auzun Diyorki:
    Önemli değil senin emeğine saygı gösteriyorum.Upload la pek uğraşmadığım için sıkıntıları bilemem.Biz de rapid den indiririz ne yapalım.Kolay gelsin

Anlayışın için teşekkür ederim auzun.Ben de elimdeki işleri kolayladıktan sonra rapid harici uploadlara ağırlık vermeye çalışıcam söz.Ancak daha cashtr için upload ettiğim dosyalara yeni başladım.O yüzden biraz zaman alacak gibi.
    Sevgiyle...

ooo saol pasam sendemi bjklisin yanı kafanda turk bayragı varda nese ellerine saglık

Linkleri kaldırıyorum.Pek ilgi görmedi sanırım.Yeni maçlarla ilgili görüntüleri isteyen arkadaşlar için yeni konu açarım.Sadece isteyin yeter.Sevgiler herkese.