emlaklik & sedatyucel

Beşiktaş'ta yabancı kontenjan krizi

http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2009/06/14/fft17_mf283001.JpegYabancı kontenjanını bir türlü boşaltamayan Beşiktaş Yönetimi’ne bir darbe de Gordon’dan geldi. Sırp oyuncunun, “Ya iki sene daha oynarım, ya da pramı verin” dediği öğrenildi Beşiktaş’ın kiralık olarak Duisburg’da forma giyen futbolcusu Gordon Schildenfeld, yönetime haber göndererek sözleşmesi bitene kadar siyah - beyazlı takımda kalmak istediğini söylediği öğrenildi. Geçen sezonu Almanya’da olmak üzere 1.5 senesini

Bu konu 874 kez görüntülendi ve 4 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Beşiktaş'ta yabancı kontenjan krizi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 874 kez incelendi.

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Beşiktaş'ta yabancı kontenjan krizi

Yabancı kontenjanını bir türlü boşaltamayan Beşiktaş Yönetimi’ne bir darbe de Gordon’dan geldi. Sırp oyuncunun, “Ya iki sene daha oynarım, ya da pramı verin” dediği öğrenildi

Beşiktaş’ın kiralık olarak Duisburg’da forma giyen futbolcusu Gordon Schildenfeld, yönetime haber göndererek sözleşmesi bitene kadar siyah - beyazlı takımda kalmak istediğini söylediği öğrenildi.
    Geçen sezonu Almanya’da olmak üzere 1.5 senesini Beşiktaş’ın futbolcusu olarak geçiren Sırp oyuncunun iki sene daha Kartal’da kalmak istediği bildirildi. Beşiktaş’a büyük umutlarla transfer edilen fakat beklenenden uzak bir performans sergileyen Schildenfeld’in, siyah - beyazlı kulüpten aldığı yıllık ücreti Avrupa’da hiçbir kulüpten alamayacağını yönetime söylediği vurgulandı.
    Yabancı kontenjanını boşaltmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, bu oyuncuya alacaklarına karşılık bonservisini teklif ettiği fakat Sırp oyuncunun bunu kabul etmediği bildirildi. İki sene daha mukavelesi bulunan Schildenfeld takımdan gönderilmesi durumunda ise bu iki sezonun ücretini yönetimden istediği aksi halde Beşiktaş’tan hiçbir yere gitmeyeceğini söylediği öğrenildi.
    İki senelik ücretinin yaklaşık 2.5 milyon euro olduğu öğrenilen Sırp oyuncunun çevresine, “Bu para benim hakkım. Hayatım boyunca bir daha böyle bir para kazanmam garanti değil. Bu nedenle bonservisimin verilmesini istemiyorum” dediği ifade edildi.

en fazla 1 yıllık ücretini alır o da 1.250milyon euroya karşılık gelir..bjk sözleşmeyi tek taraflı feshederse sadece o yıl ki alacağını vermekle yükümlüdür..bu karşılıklı anlaşmayla dahada düşebilir çünkü gordon takımda kalsa bile oynayamıyacağını yönetim ona anlatır ki bu bi futbolcu için 1.250 den daha önemlidir..

orası beşiktaş yönetiminin bileceği iş tabiki iyi değilse gönderilir iyi ise kalır yani

Gereksiz insan. Alındığı gün hayırsız olduğu belli idi. Yabancı kontenjanı için sözleşme feshi olacaktır.

sinan enginin b.k ları bunlar çok iyi diyip aldıgı adam kör cıkarsa tabi dolar kontenjan.. Allah seni nasıl biliyosa öyle yapsın sinan engin