emlaklik & sedatyucel

Flaş..Flaş.. Ernst ve Tello süresiz kadro dışı bırakıldı..!!!

Bugün 14.00'da Nevzat Demir Tesislerinde başlayan antrenmanda Ernst şoku yaşandı. Çift kale maç esnasında Ernst'in Tello'ya yaptığı sert müdahale sonrasında Tello Ernst'e sinirlenip yumruk attı ve ardından saha karıştı..!!! Mustafa Denizli ve diğer futbolcular Ernst'i sakinleştirmekte zorlanırken, Tello'nun sağ ayak bileğine aldığı darbe sonrası sağlık ekibinin kontrollerinin ardından Tello'nun 1 ay sahalardan uzak kalabileceği ifade edildi. Sezon başında İbrahim'lerin kavgasından sonra, bu

Bu konu 1325 kez görüntülendi ve 18 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Flaş..Flaş.. Ernst ve Tello süresiz kadro dışı bırakıldı..!!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1325 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Flaş..Flaş.. Ernst ve Tello süresiz kadro dışı bırakıldı..!!!

Bugün 14.00'da Nevzat Demir Tesislerinde başlayan antrenmanda Ernst şoku yaşandı. Çift kale maç esnasında Ernst'in Tello'ya yaptığı sert müdahale sonrasında Tello Ernst'e sinirlenip yumruk attı ve ardından saha karıştı..!!! Mustafa Denizli ve diğer futbolcular Ernst'i sakinleştirmekte zorlanırken, Tello'nun sağ ayak bileğine aldığı darbe sonrası sağlık ekibinin kontrollerinin ardından Tello'nun 1 ay sahalardan uzak kalabileceği ifade edildi.

Sezon başında İbrahim'lerin kavgasından sonra, bu futbolcuların kaptanlıkları alınmış ve bir süre kadro dışı bırakıldıktan sonra affedilmişlerdi.

Bu kavga sonrası hemen klüp binasında Yıldırım Demirören ve kurmaylarının bir toplantı gerçekleştirdiği öğrenildi.

Yıldırım Demirören toplantının ardından BJK TV'ye yaptığı açıklamada "Beşiktaş'ın adını kirletecek davranış gösteren futbolcuya bundan sonra göstereceğimiz hareket çok daha farklı olacaktır. İkinci kavga bizi derinden üzdü. İki oyuncuyu süresiz kadro dışı bıraktık. Oyuncuların geleceklerine yarın hocamızla yapacağımız konuşma ardından karar vereceğiz." dedi.

abktosun, SyperBoy ve awa bunu beğendi.

Şaka dimi???
    WisEaglE ve awa bunu beğendi.

evet 1 nisan şakası tello şili milli takımında zaten
    awa bunu beğendi.

haydaaaaaaya abi ben de ciddi ciddi okuyom he:?Allah iyiliğnizi versin e mi?güzeldi ama kabul edeyim ben atladım
    awa ve WisEaglE bunu beğendi.

Demirören havaya uçtu falan diyeydin de inanaydık yada Şampiyon Beşiktaş falan ahahaha
    awa bunu beğendi.

bende rahat bi yerlerine battı glb dicedim tşk
    awa bunu beğendi.

Şampiyon zaten BEŞİKTAŞ abi Bak fener'i nasıl evire çevire yeniyoruz 3 mayıs'ta
    awa bunu beğendi.

HandSome Nickli Üyeden Alıntı
    Şampiyon zaten BEŞİKTAŞ abi Bak fener'i nasıl evire çevire yeniyoruz 3 mayıs'ta
    Fenerium veya Kartal yuvasından istediğimiz formasına kargo dahil kabul edersen girelim
    awa bunu beğendi.

CaSh Nickli Üyeden Alıntı
    Fenerium veya Kartal yuvasından istediğimiz formasına kargo dahil kabul edersen girelim
    valla ben fener sayesinde sevillada rüya gibi üç gün geçirdim ondan sonra takımdan hayır göremedik zaten.darısı sizin başınıza demek isterdim ama nerde seba nerde tüpçü.beşiktaşlılar bile bunu idrak edemiyosa bi sonraki genel kurulda tüpçü idrak ettirir.zaten bi danışıklı dövüşün içindeyiz.fazla kafanızı yormayın.beşiktaşa başarılar.
    awa bunu beğendi.

kötü şaka olmuş