emlaklik & sedatyucel

Tümer ile Sergeni Unutturduysam Ne Mutlu Bana!!

Beşiktaşlı Mathias Delgado, taraftarların kendisi için yaptığı tezahüratlar yüzünden kalbi yerinden çıkacak duruma geldiğini belirtti ve “Tümer ile Sergen’i unutturduysam ne mutlu bana” dedi. Engin Albayrak'ın röportajı Beşiktaş'ın bu sezonki en önemli transferlerinden biri olarak büyük yankı uyandıran Mathias Delgado, Yeni Şafak'ın sorularını yanıtladı. Arjantinli futbolcunun, samimi açıklamaları şöyle: "Benim Türkiye'ye gelmemdeki en büyük etken Tigana'dır.

Bu konu 793 kez görüntülendi ve 3 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Tümer ile Sergeni Unutturduysam Ne Mutlu Bana!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 793 kez incelendi.

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Tümer ile Sergeni Unutturduysam Ne Mutlu Bana!!

Beşiktaşlı Mathias Delgado, taraftarların kendisi için yaptığı tezahüratlar yüzünden kalbi yerinden çıkacak duruma geldiğini belirtti ve “Tümer ile Sergen’i unutturduysam ne mutlu bana” dedi.

Engin Albayrak'ın röportajı

Beşiktaş'ın bu sezonki en önemli transferlerinden biri olarak büyük yankı uyandıran Mathias Delgado, Yeni Şafak'ın sorularını yanıtladı. Arjantinli futbolcunun, samimi açıklamaları şöyle: "Benim Türkiye'ye gelmemdeki en büyük etken Tigana'dır. Hocamın beni bu kadar istemesi, büyük bir gurur. Şu anda onu nasıl gördüğümü sorarsanız, ikimizin de futbol anlayışı aynı. Bu bana mutluluk veriyor. Tigana bence dünyanın en büyük hocalarından birisi. Yönetici Murat Aksu da benimle çok ilgilendi."

TARAFTAR BENİ çOK SEVDİ

"İstanbul'a adım atar atmaz, taraftarlarımızın bana gösterdiği ilgiden oldukça memnunum. Gaziantepspor maçındaki destekleri müthişti. Bu bir futbolcu için anlatılması zor bir olay. Sahaya çıkar çıkmaz tüylerim diken diken oldu. Delgado tezahüratlarını duyunca kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. Onlara teşekkür ediyorum. Tümer ve Sergen'i unutturduysam, demek ki bir şeyler yapabilmişim. Bu arada İstanbul'a kolay adapte olmak da avantajım. Buradaki yaşantı çok güzel ve Arjantin'e benziyor."

RİCARDİNHO İYİ TRANSFER

"Türkiye'ye gelmeden önce Türk futbolu hakkında fazla bilgi sahibi değildim. İnter'de oynadığı dönemde Emre Belözoğlu'nu takip ediyordum. çok yetenekli bir futbolcu. Ayrıca Hakan Şükür'ü tanıyorum. Küçükken en büyük idealim Maradona gibi olmaktı. Şu anda da Ronaldinho, Aimar, Riquelme ve Ronaldo'yu çok beğeniyorum. Yeni transferimiz Ricardinho da kalitesini ispatlamış bir oyuncu. Onunla birlikte iyi bir ikili olacağımıza inanıyorum. Ama unutulmasın ki Beşiktaş sahada 11 kişi oynayacak.

Tek başıma yapamam

Türkiye Ligi'nde şampiyonluk için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Delgado, kendisinin de üzerine düşeni yapacağını ancak bunun yeterli gelmeyeceğini söyledi. Arjantinli futbolcu, "Basel'de oynadığım oyunun daha iyisini oynamam gerekiyor ki, ligde ve UEFA Kupası'nda iyi bir yerlere gelelim. Ancak şu da bir gerçek ki, bir futbolcu bir takımı sırtlayamaz. Yanındaki oyuncular da çok önemlidir" dedi. Delgado, Beşiktaş'ın iyi bir kadroya sahip olduğunu ve tüm takım halinde ortak hedeflere kilitlenmenin başarıyı getireceğine inandığını ifade etti.

Hedef Arjantin Milli Takımı

Aurelio ve Nobre'nin Türk vatandaşlığı konusunda da görüş belirten Delgado, kendisine bu yönde bir teklif gelmesi halinde ne yapacağını şimdiden bilemediğini belirtti. Yıldız futbolcu şöyle devam etti: "Benim en büyük hayalim Arjantin Milli Takımı'nda oynamak. çünkü ben Arjantinliyim. Büyük babam İtalyan asıllı ve benim İtalyan pasaportum da var. Mavi formayı da giyebilirim, büyükbabam buna çok sevinir. Ancak önceliğim Arjantin... Arjantin ümit Milli Takımı'nda oynadığım için orada devam etmek istiyorum. Bir gün mutlaka bu konudaki hedefime ulaşacağımı da biliyorum."

giden gitti gelen gideni aratmaz insalah )

amin

biz tümer'i çoktan unuttuk ama sergen'in yeri başka.