Brezilya basını: Ricardinho’nun transferi gerçekleşmeyebilir...


BREZıLYA basını, Beşiktaş’ın talip olduğu Corinthianslı futbolcu Ricardinho’nun Türkiye’ye gitmeyeceğini iddia etti.

Brezilya’da yayınlanan Esportes gazetesi, "Ricardinho için ıngiltere ve ıtalya’dan teklifler var" başlığı ile verdiği haberinde, bu futbolcunun en iyi teklifi Beşiktaş’tan almasına rağmen bu takıma gelmesinin zor olacağını savundu. Gazete, Ricardinho’nun daha önce Middlesbourg forması ile Premier Lig’de forma giydiğine dikkat çekerek, ıngiltere’de başarısız olan Ricardinho’nun tekrar bu lige dönerek, kendisini kanıtlamaya çalışacağını yazdı.

Bu arada Corinthians Kulübü’nün web sitesi, Beşiktaş’ın Ricardinho için kendilerine resmi teklif yaptığını belirterek, ortada herhangi bir anlaşmanın olmadığını ve bu kulübe Ricardinho için teklif veren diğer kulüplerle aynı mesafede olduklarını duyurdu.

Corinthians Kulubü, Beşiktaş’ın Fenerbahçeli futbolcu Alex’in menajeri Juan Figger aracılığı ile kendilerine teklif yapıldığını kaydederek, görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

öte yandan, Corinthians ile antremanlara çıkmayı reddeden Ricardinho, Avrupa’da tekrar futbol oynamak istediğini söyledi. Avrupa’da hangi takımda futbol oynamak istediğini söylemeyen Brezilyalı yıldız, Beşiktaş’ın kendisine yaptığı transfer teklifi hakkında konuşmak istemediğini ifade etti.