emlaklik & sedatyucel

Ze Roberto Beşiktaş yolunda!!!

Dış transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Brezilyalı yıldız Ze Roberto ile büyük ölçüde anlaştı. http://www.ntvspor.net/i/blank.gif

Bu konu 762 kez görüntülendi ve 1 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Ze Roberto Beşiktaş yolunda!!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 762 kez incelendi.

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Ze Roberto Beşiktaş yolunda!!!

Dış transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Brezilyalı yıldız Ze Roberto ile büyük ölçüde anlaştı.

Galatasaray'ı yenerek Süper Kupa'yı kazanan Beşiktaş'ın, bir dönem Galatasaray’ın da gündeminde olan Ze Roberto’yu renklerine bağlamak üzere olduğu bildirildi.

Siyah-beyazlıların, teknik direktör Jean Tigana’nın transfer listesinde ilk sıralarda yer alan ve bonservi elinde olan Breziyalı milli futbolcu Ze Roberto'ya 3 yıllık 6 milyon Euro teklif götürüldüğü, ufak parasal pürüzlerin dışında büyük ölçüde anlaşıldığı öğrenildi.

Siyah-beyazlı yöneticiler transferin gerçekleşmesi için maddi kaynak arayışını sürdürürken, Milangaz'ın bu transfere sponsor olması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon Bayern Münih'le Bundesliga'da şampiyonluk yaşayan ve 2006 Almanya Dünya Kupası'nda da Brezilya Milli Takımı'nın formasını giyen yıldız futbolcu, 2 karşılaşmada da maçın en değerli adamı seçilmişti.

ewet ya bugun okudum asli varmi bilmiyorum ama baskan kendi görüsmüs bi akc güne biter dediler insallh hayirlisi olur kartalimiz icin tskler paylasim icin