emlaklik & sedatyucel

Nobre ile 2 yıl daha!

http://www.htspor.com/2008/11/20/resim/109811.jpg Teknik direktör Denizli'nin de görüşünü alan yönetim, Nobre ile ocakta 2 yıllık yeni sözleşme imzalayacak. Sambaya devam Beşiktaş yönetimi, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Mert Nobre ile sözleşme uzatmaya karar verdi. Fotomaç'ta yer alan habere göre, sezon başında Delgado ve Batuhan ile anlaşma yenileyen siyah-beyazlılar, Nobre ile de söz kesti. Sambacının, "Sezon sonu bitecek sözleşme için masaya oturalım" teklifinin ardından

Bu konu 709 kez görüntülendi ve 3 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Nobre ile 2 yıl daha!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 709 kez incelendi.

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Yeni Nobre ile 2 yıl daha!

Teknik direktör Denizli'nin de görüşünü alan yönetim, Nobre ile ocakta 2 yıllık yeni sözleşme imzalayacak.
    Sambaya devam
    Beşiktaş yönetimi, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Mert Nobre ile sözleşme uzatmaya karar verdi. Fotomaç'ta yer alan habere göre, sezon başında Delgado ve Batuhan ile anlaşma yenileyen siyah-beyazlılar, Nobre ile de söz kesti. Sambacının, "Sezon sonu bitecek sözleşme için masaya oturalım" teklifinin ardından teknik patron Denizli'nin de görüşünü alan yönetim, Nobre'nin sözleşmesini iki yıl uzatma kararı aldı.
    Motive olurum
    Nobre ile her konuda anlaşmaya varan siyah-beyazlılar, şimdi de yıldız oyuncunun menajeri Juan Figer'i ikna etmeye çalışıyor. Figer'i haftaya İstanbul'a çağıracak olan yönetim, Nobre ile de devre arasına gelmeden resmi sözleşme imzalamak istiyor. Golcü oyuncu konuyla ilgili olarak, "Beşiktaş'ta mutluyum. Sözleşmem uzatılırsa kafam rahat olur ve daha iyi motive olurum" yorumunu yaptı.

Sayho bunu beğendi.

Umarım kalır ,şahsen kendisinden ve oynadığı futboldan memnunum.

evet bencede uzatsınlar nobre gerçekten savaşan ve karşı defansı yoran bir forvet
    vasat'ta değil. isabetli olur kalırsa ve para gözlülüğe kurban gitmezse.

konu için teşekkürler

fenerbahçedeyken de çok beğenirdim ben bunu. geldi bize ilk senen hiç bişey yapmasa da 2. yılında açıldı saçıldı. inönüde çok küfretmişliğim vardır geçen sene ama düzeltti kendini. yedek kalsın diyemiyorum artık.. sözleşmesinin uzaması hem ona hem beşiktaşa çok faydalı olacak..