Beşiktaş'ta Seric gönderiliyor !
Beşiktaş'ın, Ocak ayındaki ara transfer döneminde Seric ile yollarını ayırıyor.Beşiktaş'ta devre arası operasyonu başladı. Sinan Engin'in 750 Bin Euro'ya transfer ettiği Hırvat futbolcu Anthony Seric'in gönderileceği belirtildi.Ertuğrul Sağlam'ın döneminde büyük umutlarla Yunanistan takımı Panathinaikos'tan transfer edilen Hırvatistanlı futbolcu Anthony Seric'in, Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli'nin "Kadrodaki futbolcu sayısını indirme" hedefi doğrultusunda ve yabancı kontejyanını rahatlatmak için bu futbolcu ile yollarını ayırmak isteğini yönetime açıkladığı ve yönetimin bu futbolcu ile yollarını ayıracağı gelen haberler arasında.


Gordon Schildenfeld takımdan gönderilemeyince sözleşmesi fesh edilen ancak Gordon ile yollar ayrılınca tekrar sözleşme imzalanan Seric, kötü performansı sebebiyle Mustafa Denizli'nin gözüne giremediği ve Hırvat futbolcunun Ocak ayında takımdan gönderileceği belirtildi.

Beşiktaş'ta 1'i Süper Lig, 1'i Türkiye Kupası 2'si Avrupa Kupası olmak üzere toplamda 4 resmi maça çıkan Hırvat futbolcu Kocaeli ile yapılan hazırlık maçında forma giyerek toplamda Siyah-Beyazlı formayı 5 defa giymişti. Seric'in golü bulunmuyor.

SPOR3.com