emlaklik & sedatyucel

Yeni Formalarımızın Tanıtımı Yapıldı

Futbol Takımımız’ın 2006-2007 sezonunda giyeceği formalar, idman ve kamp giysilerinin tanıtımı BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde ünlü mankenlerin katıldığı muhteşem bir geceyle tanıtıldı. http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=9483&tipi=K Siyah Beyaz renklerimize gönül verenler için büyük bir öneme sahip olan formalarımızın tanıtım kokteyline katılım büyüktü. Başta Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören ile birlikte Yönetim Kurulu üyelerimiz olmak üzere, Camiamız'ın önde

Bu konu 876 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Yeni Formalarımızın Tanıtımı Yapıldı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 876 kez incelendi.

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Yeni Formalarımızın Tanıtımı Yapıldı

Futbol Takımımız’ın 2006-2007 sezonunda giyeceği formalar, idman ve kamp giysilerinin tanıtımı BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde ünlü mankenlerin katıldığı muhteşem bir geceyle tanıtıldı.

Siyah Beyaz renklerimize gönül verenler için büyük bir öneme sahip olan formalarımızın tanıtım kokteyline katılım büyüktü. Başta Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören ile birlikte Yönetim Kurulu üyelerimiz olmak üzere, Camiamız'ın önde gelen isimlerinin BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde buluştuğu geceye basın mensupları da büyük ilgi gösterdi.

Tanıtım öncesinde bir konuşma yapan Genel Sekreterimiz Kenan öner formamızın, Beşiktaşlılar için çok ayrı bir öneme sahip olduğunu belirterek, “Hedefimiz yeni sezonda alacağımız başarılarla bütün Türkiye’yi Siyah Beyaz'a boyamaktır. Taraftarımızı tanıtımını yaptığımız formalarla Şampiyonluk coşkusu içinde sokaklara dökmek istiyoruz. Beşiktaş forması bizler için önem verdiğimiz bir çok unsurun üstünde yer alır. Formamız bizler için vazgeçilmez bir tutkudur. Bu sezon yepyeni bir kadro kurduk ve dünya markası Umbro’nun ürettiği formalarla başarılı olacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Kareografisini Uğurkan Erez’in hazırladığı forma tanıtımında tanınmış mankenlere, futbolcularımız Delgado, Nobre, Kleberson, İbrahim Toraman, Gökhan Güleç, Ramazan Kurşunlu, Gökhan Zan ve Burak Yılmaz da katıldı.

Büyük beğeni toplayan yeni sezon formalarımız’ın yanında Siyah Beyazlılarımız’ın giyeceği takım elbiseleri üreten W firmasının ürünleri de gece de beğeniye sunuldu.

Futbol Takımımız’ın yeni sezonda giyeceği ve dün basına tanıtımı yapılan formalarımız 31 Temmuz’da satışa çıkartılacak.

2006-2007 sezonunda şampiyonluğu hedefleyen Futbol Takımımız, yeni sezonda yeni formalarıyla taraftarlarımıza büyük bir heyecan yaşatacak.

Dün akşam BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde ünlü mankenlerin de katıldığı geceyle basına tanıtılan formalarımızı Siyah-Beyazlı taraftarlarımız, 31 Temmuz’dan itibaren satın alabilecek.

Satışlar BJK Store mağazalarımızda ve Inka Sportif aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış 200 mağazadan yapılacak.

yeni formalarımızla;
    bu sene şampiyon
    görelim sizi