emlaklik & sedatyucel

BJK TV kapanabilir!

http://www.sporx.com/images/1/29/8189_B_Logo002.jpg İki yıl önce Doğan Grubu'nun işletmesiyle birlikte aldığı BJK TV kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. Doğan Grubu'nun, tasarruf tedbirleri kapsamında yayınlarına devam edemeyeceğini bildirdiği BJK TV için siyah- beyazlı kulübün yönetimine, "BJK TV'yi artık işletemeyeceğiz. Geri alın. İsterseniz size frekansta verelim, isterseniz Digitürk'e de girebilirsiniz. Ama bizim için BJK TV dosyası kapandı. Güncel yayını durdurduk, istiyorsanız

Bu konu 732 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: BJK TV kapanabilir!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 732 kez incelendi.

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart BJK TV kapanabilir!

İki yıl önce Doğan Grubu'nun işletmesiyle birlikte aldığı BJK TV kapanma tehlikesiyle karşı karşıya.

Doğan Grubu'nun, tasarruf tedbirleri kapsamında yayınlarına devam edemeyeceğini bildirdiği BJK TV için siyah- beyazlı kulübün yönetimine, "BJK TV'yi artık işletemeyeceğiz. Geri alın. İsterseniz size frekansta verelim, isterseniz Digitürk'e de girebilirsiniz. Ama bizim için BJK TV dosyası kapandı. Güncel yayını durdurduk, istiyorsanız siz devam edin" dediği öğrenildi. Bu gelişmeler üzerineBJK TV dün maç öncesi ve sonrası olmak üzere yaptığı yayınları durdurdu. Beşiktaş yönetimi şimdi ne yapacağına karar verecek.

kaynak : sabah

Bülent ve Sayho bunu beğendi.

Bence kapansın. Zaten düzgün bir izleyici kitlesi olduğunuda sanmıyorum. En azından kulübe kanbur olmaz.

Kulübün sahip çıkması biraz FB tv yi örnek almaları lazım GS ve BJK tv olaylarında çok kötüler yayın akışı içerik vs bence rezalet gece yayınında FB TV unutulmaz maçlardan 1maç verirken bjk ve gs tvde pronografik bi hatun ya ara beni gösterisi yapıyor yada antun guntin 5$ ara 5000$ kazan oyunları falan yani Aydın Doğandan kulüpler kanallarını geri almalılar düşüncesindeyim PARAYA kıyın biraz cimri olmayın bizim yayın akışını sadece FBliler izlemiyor ayrıca her deplasmanda şehir tanıtımı tur yerel halkla konuşma sinema müzik programları basket futbol voleybol maçları saatinde haberler Halit Kıvanç abinin güzel programı yani bunlar para ama ben forma bilet alarak sana kazandırıyorum sende cukka yapmayacaksın bana bişeyler ÜCRETSİZ olarak sunacaksın ki sende zaten reklam duyuru vslerle yolunu bulacaksın
    BeRKaY bunu beğendi.