100. yılda futbolcularımızın isimlerini taşıyan formamız, bu yıl büyük taraftarımız için hazırlanıyor. Kampanyadan sadece 5 bin taraftarımız yararlanabilecek, haydi Beşiktaşlılar...
İlk’lerin Kulübü, Türkiye’nin öncüsü Beşiktaşımız bir ilk’e daha imza atıyor... 100. yılda futbolcularımızın isimlerini taşıyan formamız, bu yıl büyük taraftarımız için hazırlanıyor. 5 bin şanslı taraftarımızın isimleri, yeni sezonda Futbol Takımımız’ın 2006-2007 sezonunda en az 10 maçta giyeceği formamızın üzerinde yazacak.
Bu forma kampanyaya katılan taraftarlarımız için çok değerli bir anı olacak; bu forma ile sahaya çıkan futbolcularımız taraftarın ruhunu taşıyacak. Kampanyaya katılan taraftarlarımızın isimleri formamıza başvuru sırasına göre yerleştirilecek. Projeye katılan taraftarlarımıza bu özel formadan 1 adet hediye edilecek.
500 dolar karşılığında kampanyaya katılabilecek olan taraftarlarımız, ödemeyi nakit veya kredi kartı ile yapabilecek.
Kampanyaya katılmak isteyen taraftarlarımız, 1 Ağustos'a kadar Pazarlama Departmanımız'dan Sayın Tuğçe Dikici'ye 0 212 310 10 00 (Dahili 131) nolu telefondan ulaşabilir veya Akaretler’deki Kulüp Binamız’ın (BJK Plaza B Blok) 3. katına gelerek şahsen başvuruda bulunabilirler. Ayrıca İnönü BJK Store mağazamızda ve BJK İnönü Stadı'ndaki Kombine Kart satış alanında oluşturulacak irtibat masalarımıza başvuruda bulunabilirsiniz.
E-Mail İle Başvuru Yapabilirsiniz
Taraftar sahaya kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen taraftarlarımız bu taleplerini e-mail aracılığıyla da iletebilecek. Kampanyaya katılmak isteyen taraftarlarımızın;
[email protected]
[email protected]
e-mail adreslerinden yapılacak başvurularda; isim-soyad, sabit telefon, cep telefonu, adres ve ödeme şekli (kredi kartı, eft) bilgilerini yazması yeterli olacaktır.
Yurt içi ve yurt dışından bu adreslere gönderilecek olan maillerle taraftarlarımız hızlı bir şekilde taleplerini iletebilecektir. Mail gönderen taraftarlarımız daha sonra kulüp tarafından aranarak gerekli işlemler tamamlanacaktır.