emlaklik & sedatyucel

Beşiktaş'ta af

Beşiktaş yönetimi kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ı affettiğini açıkladı. Yönetim buna karşın her iki futbolcunun artık takım kaptanı olmayacağını belirtti. http://www.ntvspor.net/Images/33890.jpg http://www.ntvspor.net/i/blank.gif Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, Avusturya'da yapılan ilk hazırlık kampı sırasında kavga eden, daha sonra da süresiz kadro dışı bırakılıp para cezası verilen siyah-beyazlı futbolcular İbrahim

Bu konu 711 kez görüntülendi ve 3 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Beşiktaş'ta af

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 711 kez incelendi.


Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Standart Beşiktaş'ta af

  Beşiktaş yönetimi kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ı affettiğini açıkladı. Yönetim buna karşın her iki futbolcunun artık takım kaptanı olmayacağını belirtti.
  Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, Avusturya'da yapılan ilk hazırlık kampı sırasında kavga eden, daha sonra da süresiz kadro dışı bırakılıp para cezası verilen siyah-beyazlı futbolcular İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın affedilmelerine karar verdi.
  Akaretler'deki kulüp binasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı sonrası, iki futbolcu hakkında alınan karar resmi internet sitesinden açıklandı.
  Açıklamada, İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman ile ilgili konuyu görüşerek, iki futbolcunun affedilmesine karar verdiği bildirildi.
  Beşiktaş Kulübü'nün; formasına, başkanına, camiasına, yönetim kuruluna, kulübüne karşı saygısız davranış ve tutumlarda bulunan futbolcularına, geçmişte örnekleri olduğu gibi en ağır cezayı vermekte tereddüt etmediği ve Beşiktaş'la ilişkisini keserek, her zaman etik değerleri önemseyerek ilkeli davrandığının kamuoyu tarafından bilindiği kaydedilen açıklamada, ''Bu bağlamda kamuoyunun malum olduğu üzere, takımımızın 1. etap Avusturya kampında futbolcularımız İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında yaşanan olaydan sonra da yönetim kurulumuz, o gün için alınması gerekli ve doğru olan radikal bir karar alarak iki futbolcunun kaptanlıklarını almış, süresiz kadro dışı bırakarak ağır para cezası vermiştir'' hatırlatılması yapıldı.
  ''AF VE ÖZÜR DİLEMİŞLERDİR''
  Hoş olmayan bu olaydan sonra her iki futbolcunun da yaptıkları hatanın farkında olduklarını kamuoyu ile paylaştıkları ifade edilen açıklamada, ''Başkanımızdan, camiamızdan, yönetim kurulumuzdan, teknik ekibimizden, futbolcu arkadaşlarından af ve özür dilemişlerdir. Ayrıca, Beşiktaş'tan ayrılmak, başka bir takımın formasını giymek istemediklerini ısrarla belirtmiş, çalışma programlarını eksiksiz uygulamışlardır. Formalarına sadakatlerini ve Beşiktaşlılık duygularını da her fırsatta dile getirmişlerdir. Diğer taraftan bahse konu iki futbolcumuzun neticede Milli Takım'da defalarca oynamış, Ay-Yıldızlı takımımızda yan yana mücadele etmiş, geçmişten bugüne sahada formalarını son damlasına kadar terletmiş, Türk Sporu'na hizmet eden değerli futbolcular olmaları üzerine; başta Spordan Sorumlu Devlet Bakanımız, Divan Kurulu Başkanımız, camiamız, taraftarlarımız ve spor medyasının büyük bir kısmı da İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın affedilmeleri yönünde görüşlerini ve duygularını bizlerle, kamuoyu ile paylaşmışlardır'' denildi.

  OYBİRLİĞİYLE KARAR VERİLDİ
  Yönetim kurulunun, konuyla ilgili tüm görüşleri incelediği belirtilen açıklamada, ''Yönetim kurulumuz tüm görüşleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra, iki futbolcunun yaptığı hatanın asla başkanımıza, formamıza, camiamıza, yönetimimize, teknik heyetimize yönelik olmadığını, tamamen aralarındaki anlık kişisel bir tartışma neticesinde meydana geldiğini, futbolcuların bugüne kadar olan futbolcu kişilikleri, aldıkları ağır cezaya rağmen başka bir takıma gitmek için en ufak bir düşünce ve tavır sergilememeleri, aksine tek düşüncelerinin kulüplerinde kalma arzusu olması beyanları ve olay sonrasında üzgün, pişman, saygın davranışlarını göz önünde bulundurmuş ve teknik heyetin de görüşleri alınarak İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın para cezaları ve kaptanlıklarının alınmaları geçerli olmak üzere affedilmelerine oybirliği ile karar verilmiştir. Her iki futbolcumuz da affedilmeleri halinde takımımızın yeni kaptanlarına, tecrübeli futbolcular olarak destek vereceklerini, her şekilde saygıyla yanlarında olacaklarını, onlarla kenetlenerek takımımızın başarılarında katkıda bulunmak isteğinde olduklarını beyan etmeleri tarafımızdan memnuniyet verici bulunmuştur. Beşiktaşlılık duruşu; kişilere sadece ceza vermeyi değil, gerektiğinde affetmeyi de gerektirir. Özür dilemek bir erdem, affetmek de büyüklüktür'' ifadeleri kullanıldı.

  DaRk LoRD ve Ballistic bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  boş yere uzattılar idmanlardan geri bıraktılar sonunun afla biteceği kesindi yoksa kim göre göre Türkiye'nin en iyi defanslarından birini harcar ki!

 3. #3

  Standart

  üzülmez neyse de toramanı affettiğimiz iyi oldu..

  toraman gibi cesuryürek futbolcu yok

 4. #4

  Standart

  Toraman cesuryürek de geçen sene baki ile ve sakat gökhan la verimli olamadı ....
  Bu sene zapo ve sivoc ile daha faydalı olacakdır...
  Ekranlardan gördüğüm kadarı ile Üzülmez hala kibirli ve memnuniyetsiz tavırlarda zoraki el sıkışıyormuş havasında...

Benzer Konular

 1. Beşiktaş'ta Seric gönderiliyor
  Konu Sahibi Roc72 Forum Beşiktaş-1903
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 18.Kasım.2008, 17:22
 2. Marcus Faison Beşiktaş'ta
  Konu Sahibi e.M.R.e Forum Basketbol
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 08.Ağustos.2008, 11:43
 3. Beşiktaş'ta tek çıkış transfer mi?
  Konu Sahibi BeRKaY Forum Beşiktaş-1903
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 14.Ekim.2007, 20:58
 4. Kaya Peker Beşiktaş'ta
  Konu Sahibi BeRKaY Forum Basketbol
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 08.Ekim.2007, 17:35
 5. Beşiktaş'ta yeni menajer Ali Gültiken
  Konu Sahibi YaSKoY Forum Beşiktaş-1903
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 13.Haziran.2006, 02:48