Beşiktaş'ın genç yıldız adaylarından Batuhan Karadeniz, NTV Spor'a yaptığı özel açıklamada, hatalarının farkında olduğunu ve önümüzdeki sezon bambaşka bir Batuhan izlettireceğini söyledi.

Beşiktaş'ın genç golcüsü Batuhan Karadeniz, geçmişte yaptığı hatalar yüzünden pişman olduğunu söyledi. NTV Spor'un sorularını yanıtlayan Batuhan, ezeli rakipleri Galatasaray veya Fenerbahçe'ye transferinin söz konusu olmadığını ifade etti.
16 yaşında Beşiktaş A takımına yükselen ancak saha içindeki hırçın tavırları nedeniyle eleştirilen Beşiktaş'ın genç golcüsü Batuhan Karadeniz, hatalarının farkında olduğunu söyledi.
Türk futbolunun yıldız adaylarından biri olarak gösterilen genç futbolcu, önümüzdeki sezon bambaşka bir Batuhan izlettireceğini idda etti.
"Oynarsam bu sene daha çok gol atacağımı garanti edebilirim" diyen Batuhan, "İyi bir takımız, arkadaşlığımız çok iyi, bu sene şampiyonluğa motivasyon olarak iyi hazırlandık" diye konuştu.
Bu sezon herşeyin daha iyi geçeceğini düşündüğünü söyleyen Batuhan, "Arkadaşlık olduğu zaman hiçbir sorun olacağını düşünmüyorum" dedi.
Bobo ve Nobre'nin kendisine çok destek verdiğini belirten Batuhan, ilk 11'de şans bulduğu takdirde kendisine güvenenleri mahçup etmeyeceğini ifade etti.

Oynadığı zaman ne Bobo'nun ne de Nobre'nin yüzünü kara çıkartmayacağını belirten Karadeniz, çünkü her iki golcünün de kendisine çok güvendiğini söyledi. "Ben altyapıda oynarken onlar Beşiktaş'taydı" diyen Batuhan, onları geçmek gibi bir şeyin söz konusu olmadığını da sözlerine ekledi.
Avrupa'dan bir çok teklif aldığını, fakat Beşiktaş kalmak istediğini belirten genç futbolcu, Galatasaray veya Fenerbahçe'de oynamayı düşünmediğini ifade etti.
8 yıldır Beşiktaş'ta olduğunu ve yatarken Beşiktaş çarşafıyla yattığını, uyanırken de Beşiktaş marşı ile uyandığını belirten Batuhan, kovulmadığı sürece Beşiktaş'tan gitmek istemediğini söyledi.
İyi anlaşma olursa imzayı atacağını ve gerekirse 8 sene daha Beşiktaş'ta kalabileceğini belirtti.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın teklifi konusunda cevap vermeyeceğini söyleyen Batuhan, "Böyle bir teklif olursa da gitmeyi düşünmüyorum" diyerek sözlerini tamamladı.