2008-2009 sezonu sonunda Uefa kupası finali Türkiye'de Şükrü Saraçoğlu'nda oynanacak. Ülkemizden Kayseri ve Beşiktaş kupaya katılyorlar. Sivas ise inter-toto'dan geçebilirse katılacak.

Bizi ilgilendiren kısım şu. Son yıllarda kupa'da çeyrek final, yarı final, final oynayan takımları görüyoruz.Seneye en güçlü ekip Milan olacak hiç kuşkusuz. Fakat bu final burnumuzun ucuna, sayısız zafer kazandığımız bir stadyuma gelecekken orada olabilmek için her şeyi yapmalıyız. Tüm 1 yılın planı buna göre yapılmalı. Küçük düşünmeye gerek yok. Kupa'da final oynayan Rangers'da çok büyük yıldızlar mı var? Zenit'te adını yeni duyduğumuz 2-3 oyuncudan başka ünlü oyuncu mu var? Sporting Lizbon'un, Fiorentina'nın bizden çok üstün yanları mı var?

Yapmanız gereken tek şey düzgün, uzun vadeli bir planlama. Tabii geçen seneden daha çok çalışmak ve ilk günden bu kupa için yola çıktığınızı herkesin kafasına kazımakta en büyük göreviniz olamalı!

Yıldırım Demirören ve Ertuğrul Sağlam işte size büyük bir fırsat! 4 Sene önce yarı final'den döndük bu sefer neden olmasın? Hemde kupa ayağımıza kadar gelecekken!

Haydi çocuklar hedef Saraçoğlu!

Neden olmasın?