emlaklik & sedatyucel

Bobo'ya destek, Güiza'ya taş!

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, transfer söylentileri nedeniyle istenilenden uzak bir performans gösteren Bobo'nun yeni sezonda takımı sırtlayacağını söyledi. Engin, Bobo'nun Güiza'dan daha iyi bir golcü olduğunu idda etti. http://www.ntvspor.net/Images/33283.jpg Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Brezilyalı Bobo'ya destek verdi. Siya-beyazlıların sezon başı kampında isteksiz görüntüsü ile dikkat çeken Brezilyalı Bobo'ya menajer Sinan Engin sahip çıktı. Menajerlerin sürekli

Bu konu 804 kez görüntülendi ve 4 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Bobo'ya destek, Güiza'ya taş!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 804 kez incelendi.

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Bobo'ya destek, Güiza'ya taş!

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, transfer söylentileri nedeniyle istenilenden uzak bir performans gösteren Bobo'nun yeni sezonda takımı sırtlayacağını söyledi. Engin, Bobo'nun Güiza'dan daha iyi bir golcü olduğunu idda etti.

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Brezilyalı Bobo'ya destek verdi. Siya-beyazlıların sezon başı kampında isteksiz görüntüsü ile dikkat çeken Brezilyalı Bobo'ya menajer Sinan Engin sahip çıktı.

Menajerlerin sürekli Brezilyalı futbolcunun aklını karıştırmaya çalıştığını söyleyen Engin, Brezilyalı yıldızın kesinlikle Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmediğini ve kendilerine yeni sezonda bambaşka bir Bobo izlettireceğinin sözünü verdiğini söyledi.

Engin, Fenerbahçe’nin yeni transferi Daniel Güiza'ya da gönedermede bulunarak, Brezilyalı Bobo’nun İspanyol futbolcudan 3 gömlek üstün olduğunu idda etti.

Güiza’nın da iyi bir futbolcunu olduğunu, fakat Bobo kadar aktif bir golcü olmadığını savunan Sinan Engin, Bobo'nun bu sezon geçtiğimiz sezon yaptığı hataları tekrarlamayarak yeniden Beşiktaşlı taraftarların yıldızı olacağını belirtti.

Engin, basında çıkan transfer haberlerini de yalanlayarak, transferi kapattıklarını açıkladı.

WisEaglE bunu beğendi.

Sinan Engin futboldan anlıyor ya o yuzden diyor bobo 3 gömlek yüksekmiş guiza'dan.Lafım boboya falan değil.Sinan enginin getirdiği topçuları da gördük ya kör oluyor yada sakat çıkıyor

arkadaşım bişeyler yazmışsın ama umrumda bile deil benim için bobo en kral oyuncu tello dan sonra sen ne dersen de guiza ya lafım yok kendini ispatlamış bi oyuncu ama ben beşiktaşlıyım tabiki ben boboyu daha cok sevicem..
    impossible41 bunu beğendi.

Thumbs down Yazık...

Yani şu haberle bile Sinan Enginin ne kadar cahil, medyatik ve aciz olduğunu ortaya çıkıyor, zaten cevaplar kelimelerin içinde:

- Sinan Engin bence şu ana kada BJK ye en BÜYÜK zararları veren ve vermeye şiddetle devam eden kişilerden birisidir.

- Sinan Engin mademki futbolcunun gitmeyeceğini, ona güvendiğinizi, ve çok kaliteli olduğunu düşünüyosun, neden Güizayı alakasız bir yerde lafa katıyosun? taraftarların kıyas yapmadanda Boboyu biliyo yeni gelmedi...

- Neden Boboyu Güizayla kıyaslıyosun? öyleya adama sorarlar Türkiyede yanlızca forvet, Bobo ile Güzamı var??? Ümit Karan, Gökhan Ünalda bu futbolcular kadar kaliteli... Bu konunun Güizanın golk krallığıyla alakası varmı???
    - Bu Galatasarayın Meirayı alıp işte Meira süper bir defans oyuncusu, hiç kavga falan sevmez, İbrahim Üzülmez-Toraman veya yeni transfer seriçten 3 gömlek üstün demesi gibi bişey...

- Son olarak Sinan Engin neden herkez yeni transferlerini ve takımların bilmeden yorum yapmayıp... sabırsızlıkla beklerken, ligin Trabzonunda dönmesiyle zevkli ve çok heyecanlı, kıran kırana geçeceğini tahmin ederek heyecanla beklerken, sen neden daha lig başlamadan sağa sola laf atmalara başladın, erken mesai yaptın???

Yukardaki soruların hepsinin cevabını zaten çoğunu futbol severler biliyo o yüzden bende yazmadım...

NOT: Burada hiçbir Beşiktaşlı arkadaşı hedef göstermedim, Başiktaşa saygım sonsuz ve yeni sezonda başarılar diliyorum... ancak Sinan Enginle ilgili düşüncelerim aynen belirttiğim gibidir... Umarım başınızdan bir gün giderde kurtulursunuz ne diyeyim...

Arkadaşım sinan engin hakkında sölediklerin dogru bende katılıyorum ayrıca onun gitmesini isteyenlerden birisiyim hemde şiddetle taraftarını birbirine düşürmeye çalışan adamı istemiyoruz!! düşüncelerini paylaştıgın için sağol