emlaklik & sedatyucel

İçim Kan Ağladı...

Arkadaşlar takımımızın en sevdiğim futbolcularından biri olan Tümer'i bugün fener formasıyla gördüm. Mahvoldum, bittim. Hiç beklemezdim Tümerdem böyle birşey.

Bu konu 619 kez görüntülendi ve 1 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: İçim Kan Ağladı...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 619 kez incelendi.

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart İçim Kan Ağladı...

Arkadaşlar takımımızın en sevdiğim futbolcularından biri olan Tümer'i bugün fener formasıyla gördüm. Mahvoldum, bittim. Hiç beklemezdim Tümerdem böyle birşey.

aynı duyguları bende hissediyorum arkadaşım.acayip sinirli ve şanssız bir gün oldu benim için.ayrıca da tümer gibi bir adamıda kaybettiğimiz için üzüldüm.ama böyle bir karaktersiz adamında bjk dan gittiği için seviniyorum yani duygular karışık.ama 100. yıl şampiyonluğu uefa maçları 3-4 lük fb maçı ve fortis kupasında onunla yaşadığımız sevinçler başarılar.........keşke onları yaşamasaydıkta böyle bir insanda bjkda oynamasaydı.ama sağlık olsun böyle karaktersiz paraya bjk yi satacak adamlar bjkdan uzaklaştırlmalı.bende bu günün anısını bu iğrenç fotosunu koyayım dedimde kinimiz dahada artsın bu adama ilk inönüdeki fb maçında tepki göstermek üzeree.ulan fb forması giyeceksen neden sadece bjk da oynarım diyorsun kii.neyse umarım yönetimimiz yeni tümerleri takıma kazandırır.