emlaklik & sedatyucel

galatasaraya yenilmeliyiz

benim düşüncem bizim galatasaraya yenilip bir jest yapmamızdır . 3.lüğüde trabzona vermemizdir bence biz istediğimizi aldık. uefa yada gidioruz zaten gıcıklık olsun diye galatasaraya yenilmeliyiz..... ben bunu der bunu söyler bunu bililrim görüşü olanlar bildirsin

Bu konu 973 kez görüntülendi ve 9 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: galatasaraya yenilmeliyiz

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 973 kez incelendi.

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart galatasaraya yenilmeliyiz

benim düşüncem bizim galatasaraya yenilip bir jest yapmamızdır . 3.lüğüde trabzona vermemizdir bence biz istediğimizi aldık. uefa yada gidioruz zaten gıcıklık olsun diye galatasaraya yenilmeliyiz..... ben bunu der bunu söyler bunu bililrim görüşü olanlar bildirsin

Görüşüm onlarıda yenmemeizin gerekli olduğudur.Beşiktaşlı duruşu budur azize değil patrikleri barthelemosda başkan olsa yinede beşiktaş beşiktaşdır.

1 sezon boyunca hatta 10sene boyunca 1sene şampiyon olup başka hiçbir başarısı olmayan sadece FB yi yenip sevinen 34maç yatıp inegöle bile yenilip hakem hatalarıyla Türkiye Kupasını alan ıpragaz şişman Tüp Başkanları tarafından ahanda Türkiye kupası aldık ligde kepaze olsak nolur 30futbolcu daha alırız seneyede FB yi yenip yatarız diyecek ve poq çuvalı bu adama inanacak kadar KöR bir taraftar kitlesi daha önce görmedim...
    Ayrıca 34 Maç sesiniz çıkmadı atkılı formalı taraftarınızı görmedik kendiniz bile maçınızı izlemeye zaman bile ayırmadınız da 1 MAçLA TAKIM MI OLDUNUZ ?

Milleti arayıp hebe hebe konuşacak kadar yüzünüzün olması bu 1 MAç sayesinde olsa gerek...

Türkiye'de 4 büyük vardı dediler 3 büyük Trabzon gitti bu sene gördükki 2 büyük kaldı bjk kayıp çünkü 2 senedir
    ESASINDA 1 Gerçek var oda kutsal ittifağınızı 2 hafta sonra dağıtacak

TEK BüYüK FENERBAHçE....

Sedat Yücel Saygılar Sunar

Yenilince tebrik etmesini de bilmen lazım o zaman. Boşa polimik yaratmaya gerek yok kendi fikrini soylemiş sende kendininkini söylemen yeterli idi niye taşlıyorsunki anlamadım ki ben kaç tane fenerli tanıyorum Galatasarayı yensin fener, başka bişi yapmasa da olur diyen. Tamam herkes biliyor koyu bir fenerli olduğunu fakat bu şekilde bir yaklaşım inan üzüldüm

1 maçla mı????? hem rox a katılıyorum tebrik etmeyi bilmekte bir erdemdir fenerliler hep bunu yapıyolar yeniliyolar sonra hakemi suçluyolar o taraftar kitlesinin tezahuratlarını almayın o zaman madem nie alıyosunuz sürekli hatta (çalıyosunuz ) Ben her maçı izliyorum bu arada ortada ittifak falan da yoq fenere neyse gs ye de o bence gs yide yenmeliyiz

kabul edin Türkiye'de çekilmeyen takım Fenerbahçe siz bunu alkışlıyosunuz sankide normal cevap bekliyosunuz benden sizin demek masum taraftar arkadaşlarınız varsa yukarıdaki yazım birine ait oda zıplar zati yakında
    Azize dediğiniz şahsiyete düşmansanız ona düşman kalın Fenerbahçe'ye değil beste çalma muhabbetine gelince söleyen Edip Akbayram yazanda Nazım Hikmet ikiside Fenerbahçeli olur Takım başarısıda besteyle olmaz öle olsaydı biz oturur beste yazar Avrupada bi başarı yakalardık dimi Monster
    Biz kör değiliz sizde bir maçla bence kör olmayın koskaca bi sezon Forumda Beşiktaş kısmına mesaj atmadınız nerdeydiniz acep
    Taraftar kimdir iyi günde kötü günde takımının yanında olandır...

CAsh sen hakikaten saçmalıyorsun .öncelikle konu ile ne alakası var buraya yazdıklarının ? Hadi ben seni biliyorum kankamsında bari insanlar seni böle tanımasın .Sizi herzaman yeniyoruz zaten bu yeni bişi değil.Ben herzaman burdaydım herzaman formamaı giydim yine giyerim yine gezerim.

Nazım hikmet fenerli ee bizzene ? Besteyi çalan sdiz değilmisiniz ? şimdide kupa maçı hakeminin ardından bunamı sığınddınız vay be helal olsun .Bu kadar acınacak hale gelemezdiniz .şampiyonda olsanız başkanınıza gitgide benzemeye devam ediyorsunuz .

Türkiyede çekilmeyen takım değil Türkiyenin nefret ettiği camia fenerbahçedir.Bunda senin suçun kabahatin yoktur çünkü sizler gibi taraftarları arkasına alan , türkiyeyi takmam ben ağayım diyen, fbyi 17 kulube düşman yapan aziz yıldırım ve ekibidir.Siz daha durun bunlar güzel günleriniz .

Daha fazla saçmalıklarına cevap yazmıcam anlaşılan bu kupa yeterince koymuş size kuyruk acısınıda görüyorz .

Foruma mesaj atmadıkmı? girde bak bakayım kimler mesaj atmış? Foruma atılan mesaj sayısına göre değil içinde ki içeriği bilirim ben .Biz hep burdaydık siz nerdeydinizde bu gün gelip beşiktaş bölümüne cevap yazdınız ?

Takım yüzünden kalp kırmak , takım için insan üzmek , takım ssevdasına adam öldürmek vs vs işte siz gibi aşırı dozda gözü kapalı fanatikler yüzünden bunlar oluyor.Oysakı beşiktaş yada fener yada galatasaray bunlar sadece oyundan ibaret bir zevk.Sen bunu alıp hayatında yaşama amacı yapıp insanları defalarca bu sebepten kıramazsın.Yada şöle söyleleyim bu yazdıklarımı silsen bile unutmaki herkesin sabrı biryere kadar.

Aslında yazdıklarım kifayetsiz bunlarda silinir bunlarda burda kalmaz bunu defalareca yaptın .Sil ben yine yazcam .

abi ben bu bölüme hep mesaj yazıyodum zaten sende biliyosun bi ara yoqtum o ara mesaj yazmadım ama siteye girdiğim zamanlar hep yazdım bakabilrisin sabit beşiktaş konusuna okul olduğu için ara ara yazıyorum bunuda unutma hem biz sadece burda gs ye maçı vermememiz gerektiğini falan filan yazıyoduk sen girdin konuya ve polemik oluştu biz sizin fener bölümüne girip geçmiş olsun falan yazmadık ama sen bize durup dururken bunları yazıyosun

yorum yapıyorsan 1sezon boyunca seni maç için aramadığımı maçtan sonra 2kere arayıp küfür ettiğinide söyle kolayı bulup üyeliği silmişsin güle güle diyelim
    Sen değilmisin milan maçından sonra bi arkadaşına ana avrat küfür eden sen değilmisin takımın için arkadaşını satan kimse efe değil padişahda burda zeytinyağlık yapamazsın alttan almamda o gün fener yendiğinde seni arayıp hiç dinlemeden küfür etseydim sonra kapatıp tekrar aynısını yapsam acaba napardın çok merak ediyorum
    kal sağlıcakla...