Tigana: Önemli bir galibiyet
Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, UEFA yolunda 2 haftadır puan kaybettiklerini belirterek, “Deplasmanda 3 puan almak güzel” dedi.

Tigana, Ankaragücü’nü 3-2 yendikleri maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, karşılaşma boyunca 2 defa zor duruma düştüklerini, ancak yine de bu durumdan kurtularak 3 puan kazanmayı başardıklarını ve UEFA yolunda çok önemli bir galibiyet aldıklarını ifade etti.

Fransız teknik adam, soyunma koridorlarındaki arbedeyle ilgili birsoruya, “Ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Ama böyle bir olayın olmaması için gerekeni yapacağız” yanıtını verdi.

ANKARAGÜCÜ CEPHESİ
Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman ise maç boyunca iyi mücadele ettiklerini vurgulayarak, şanssız olduklarını söyledi.

Karşılaşmanın ikinci yarısında 2-2’lik beraberlikten sonra 2 net pozisyonu kaçırdıklarını belirten Karaman, “Bu pozisyonlar gol olsaydı maç daha farklı bir skorla biterdi. Çok iyi mücadele ettik amamağlup olduk. Berabere bitmesi gereken maçtan yenik ayrıldık” diye konuştu.

Karaman, koridorlarda yaşanan olaylarla ilgili olarak da, “Maçtan sonra oyuncularımla soyunma odasında maçı konuşuyorduk. Birisi kapımıza vurarak küfretti. Bunları tasvip etmiyorum” dedi.

Bu arada Ankaragücü Kulübü Menajeri Abdullah Öztuğ, yaptığı açıklamada, Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana’nın koridorlarda çıkan olaylarla ilgili olarak kendisinden özür dilediğini söyledi.
__________________