Beşiktaş antrenmanında ayak tenisi
Beşiktaş, Gaziantepspor ile deplasmanda oynayacağı Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda, siyah-beyazlı futbolcular ayak tenisi oynadı. Antrenmana sakatlığı süren Ali Tandoğan katılmazken, Mustafa Doğan ise fizyoterapist eşliğinde çalıştı. Sakatlıkları geçen, ancak kondisyon eksiklikleri bulunan Sergen ile Gökhan Zan ise kondisyoner Jean Charles Trouabal yönetiminde özel bir çalışmaya tabi tutuldular.

SERGEN VE GÖKHAN ZAN YOK
Kulüp doktoru Yalçın Yavuzer, Sergen ve Gökhan Zan’ın kondisyon eksiklikleri nedeniyle Gaziantepspor maçında forma giyemeyeceklerini açıkladı. Gökhan ve Sergen’in yanı sıra sakatlıkları bulunan Mustafa ile AliTandoğan da Gaziantep deplasmanında takımdaki yerlerini alamayacak. Siyah-beyazlılar yarın öğle saatlerinde yapacakları antrenmanın ardından, saat 16.00’da tarifeli uçakla Gaziantep’e gidecek.

MALATYASPOR MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI
Siyah-beyazlıların 8 Nisan Cumartesi günü BJK İnönü Stadı’nda oynayacakları Turkcell Süper Ligi maçının biletleri satışa çıktı. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, karşılaşmanın biletlerinin bugün, tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve “www.biletix.com” internet adresinden satışa çıkarıldığı bildirildi. Ayrıca maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacağı açıklandı.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle:
VIP B ve E üst: 200 YTL
VIP A ve F üst: 150 YTL
VIP A ve F alt: 110 YTL
VIP B ve E alt: 135 YTL
VIP C ve D alt: 150 YTL
Numaralı orta: 110 YTL
Numaralı kenar: 90 YTL
Kapalı üst: 70 YTL
Kapalı alt: 50 YTL
Yeni açık: 20 YTL
Eski açık: 15 YTL
Misafir takım taraftarı (Eski açık): 15 YTL