Tümer'in tedbirli olarak ceza kuruluna sevkedilmesi bekleniyor
Gözlemci, A.Gücü maçında koridordaki olaylar nedeniyle ilave rapor sundu. Tümer'in tedbirli olarak ceza kuruluna sevkedilmesi bekleniyor.

Hafta sonu tehlikede
Ankaragücü maçında İbrahim Yavuz ile tartışan, karşılaşma bitiminde rakip takım soyunma odasının kapısını tekmeleyerek büyük olaylar çıkmasına neden olan Tümer Metin’e kötü haber... Beşiktaş kanadının, “Olaylar raporlarda yok, bu nedenle ceza almayacak'' görüşüne karşın; maç gözlemcisinin koridorda yaşananlarla ilgili ilave bir rapor yazdığı ortaya çıktı. Tümer’in tedbirli olarak ceza kuruluna sevkedilmesi ve hafta sonu Malatyaspor’a karşı forma giymemesi gündemde...

‘Evet, ayrılıyorum’
Askerlik sorunu nedeniyle futbol hayatına yurt dışında devam etmeyi planlayan yıldız futbolcu, Galatasaray ile ön protokol imzalayarak şimşekleri üzerine çekmişti. Tümer, transferi ve Başkent’teki olaylar hakkında şunları söyledi: “İbrahim Yavuz ile Ali tartışırken ben araya girdim. İbrahim’le küfürleştik. İkimize de yakışmadı. Pişmanım, özür dilerim, ama koridorda onu tehdit etmedim. Sezon bitiminde kesinlikle Beşiktaş’tan ayrılıyorum.''

Senide İsteyen Taraftar Yok Tümer!.