Beşiktaş Antep'te...

Beşiktaş, Gaziantepspor'la yarın oynayacağı Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk maçı için uçakla Gaziantep'e gitti.
Atatürk Havalimanı'nda hareket öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan siyah beyazlı futbolculardan İbrahim Üzülmez, Ankaragücü karşısında aldıkları galibiyetten sonra moral olarak iyi duruma geldiklerini belirterek, ''Gaziantepspor iyi bir takım. Bizim için zor bir maç olacak, ama orada ikinci maç için iyi bir skor elde edip, kendi sahamızda tur atlamak istiyoruz'' dedi.

Beşiktaş'ın genç golcüsü Gökhan Güleç ise eski takımına karşı ilk kez forma giyecek olmaktan dolayı heyecanlı olduğunu ifade ederek, "Gaziantep'de çok sevdiğim insanlar var. Onlara karşı forma giyecek olmak benim için çok farklı bir duygu. Bizim Türkiye Kupası için çok önemli. Gaziantep'den avantajlı bir skorla dönmek istiyoruz" diye konuştu.

Siyah beyazlı takımın Brezilyalı futbolcusu Kleberson da Gaziantepspor'la çok önemli ve çok zor bir maç oynayacaklarını kaydederek, "En az hatayla oynayıp, bu maçtan çok iyi bir sonuçla ayrılmamız lazım" dedi. Brezilyalı futbolcu şampiyonluk paralosıyla başladıkları sezonda şansızlıklar nedeniyle üçüncülük için mücade ettiklerini, ancak UEFA Kupası'na katılma hakkını elde edeceklerini söyledi.

Kleberson son olarak sezon sonunda Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağıyla ilgili soruya ise kulübüyle 3 senelik bir kontratı olduğunun altını çizerek, "Kontratım birinci yılındayım. Ailem ve ben Türkiye'de olmaktan çok mutluyuz. Beşiktaş'ta kalmak istiyorum. Gelecek sene şampiyonluk şansımız çok yüksek" ifadelerini kullandı.