Milwaukee Bucks'ın oyun kurucusu Maurice Williams, Doğu Konferansı'nın güçlü ekiplerinden Cleveland Cavaliers'a takas oldu. Toplam üç takım ve altı oyunculu takas sonrasında Joe Smith Oklahoma City'e, Luke Ridnour da Milwaukee Bucks'a gitti.


Mo Williams önümüzdeki sezon Cleveland forması giyecek.


NBA Doğu Konferansı play-off ikinci turunda şampiyon Boston Celtics'e elenen Cleveland Cavaliers, takımı güçlendirmek için üç takımlı bir takasa imza attı.

Milwaukee Bucks ve Oklahoma City'nin de dahil olduğu takasta Maurice Williams'ı transfer eden Cleveland, pota altı oyuncusu Joe Smith'i Oklahoma City'ye, şutör Damon Jones'u da Milwaukee Bucks'a yolladı.

Bu sezon öncesi Seattle'dan taşınan Oklahoma City, takastan kârlı çıkan bir diğer takım oldu. Luke Ridnour ve Adrian Griffin'i Milwaukee Bucks'a yollayan Oklahoma, Cleveland'dan Joe Smith ve Milwaukee'den Desmond Mason'ı kadrosuna kattı.

Takasın son ayağı Milwaukee Bucks ise oyun kurucu pozisyonunda bir değişikliğe gitti. Maurice Williams'ın yerine Oklahoma City'den Luke Ridnour'ı alan Bucks, sözleşmesi bu sezon sonunda bitecek Adrian Griffin'i de renklerine bağladı.