emlaklik & sedatyucel

19. Hafta Programı (03.03.2006 - 06.03.2006)

03.03.2006 AL2 20:00 111 3 Aue - E.Cottbus 2,30 3,10 2,50 v AL2 20:00 112 3 Bochum - Offenbach 1,30 4,00 7,50 v AL2 20:00 113 3 Burghausen - Ahlen 1,60 3,30 4,50 v BEL 21:30 114 Charleroi - Beveren 1,60 3,30 4,50 v FR2 21:30 115 Dijon - Grenoble 1,70 2,70 5,00 v FR2 21:30 116 Guingamp - Montpellier 2,30 2,60 2,95 v FR2 21:30 121 Istres - Chateauroux 1,90 2,60 4,00 v FR2 21:30 122 Laval - Gueugnon 2,20 2,60 3,10 v FR2 21:30 123 Reims - Brest 2,00 2,60 3,60 v

Bu konu 848 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...

    Konuyu değerlendir: 19. Hafta Programı (03.03.2006 - 06.03.2006)

    5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 848 kez incelendi.


Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
  1. #1

    Standart 19. Hafta Programı (03.03.2006 - 06.03.2006)

    03.03.2006
    AL2 20:00 111 3 Aue - E.Cottbus 2,30 3,10 2,50 v
    AL2 20:00 112 3 Bochum - Offenbach 1,30 4,00 7,50 v
    AL2 20:00 113 3 Burghausen - Ahlen 1,60 3,30 4,50 v
    BEL 21:30 114 Charleroi - Beveren 1,60 3,30 4,50 v
    FR2 21:30 115 Dijon - Grenoble 1,70 2,70 5,00 v
    FR2 21:30 116 Guingamp - Montpellier 2,30 2,60 2,95 v
    FR2 21:30 121 Istres - Chateauroux 1,90 2,60 4,00 v
    FR2 21:30 122 Laval - Gueugnon 2,20 2,60 3,10 v
    FR2 21:30 123 Reims - Brest 2,00 2,60 3,60 v
    FR2 21:30 124 Sete - Le Havre 3,10 2,60 2,20 v
    FR2 21:30 125 Valenciennes - Creteil 1,90 2,60 4,00 v
    HOL 21:30 126 Nijmegen - Alkmaar 3,00 3,10 2,00 v
    FR2 21:35 131 Sedan - Bastia 2,10 2,60 3,40 v
    İNCL 21:45 132 Sheffield Utd - Crewe 1,25 4,25 8,50 v
    ITB 21:45 133 Arezzo - Verona 1,90 2,60 4,00 v
    POR 23:30 134 Guimaraes - Setubal 1,90 2,90 3,40 v
    04.03.2006
    TÜ3 13:30 135 Konya Şekerspor - Kütahyaspor 1,75 3,10 3,30 v
    TSL 14:00 136 V.Manisaspor - Trabzonspor 2,50 3,10 2,30 v
    İNP 14:45 141 3 West Bromwich - Chelsea 7,50 4,00 1,30 v
    AL1 16:30 142 3 B.Münih - Hamburg 1,50 3,50 5,00 v
    AL1 16:30 143 3 B.Dortmund - Mainz 1,50 3,50 5,00 v
    AL1 16:30 144 3 Hannover - Schalke 2,45 3,10 2,35 v
    AL1 16:30 145 3 Hertha Berlin - Köln 1,50 3,50 5,00 v
    AL1 16:30 146 3 Kaiserslautern - Stuttgart 2,45 3,10 2,35 v
    AL1 16:30 151 3 B.Leverkusen - Werder Bremen 2,45 3,10 2,35 v
    AL1 16:30 152 3 Nürnberg - Duisburg 1,80 3,20 3,50 v
    İNP 17:00 153 3 Aston Villa - Portsmouth 1,50 3,30 5,50 v
    İNP 17:00 154 3 Fulham - Arsenal 2,80 3,00 2,15 v
    İNP 17:00 155 3 Middlesbrough - Birmingham 1,70 3,10 4,00 v
    İNP 17:00 156 3 Newcastle Utd - Bolton 2,15 3,00 2,80 v
    İNP 17:00 161 3 West Ham - Everton 1,90 3,00 3,30 v
    İNCL 17:00 162 Burnley - Reading 3,75 3,10 1,75 v
    İNCL 17:00 163 Cardiff - Sheffield Wedne 1,60 3,20 4,75 v
    İNCL 17:00 164 Crystal Palace - Leeds Utd 2,00 3,00 3,10 v
    İNCL 17:00 165 Leicester - Hull 1,90 3,00 3,30 v
    İNCL 17:00 166 Millwall - Luton 2,50 3,00 2,35 v
    İNCL 17:00 211 Norwich - Stoke 1,70 3,10 4,00 v
    İNCL 17:00 212 Plymouth - Brighton 1,60 3,20 4,75 v
    İNCL 17:00 213 Preston - Ipswich 1,70 3,10 4,00 v
    İNCL 17:00 214 Qpr - Wolverhampton 2,45 3,00 2,40 v
    İNCL 17:00 215 Southampton - Coventry 1,90 3,00 3,30 v
    İNCL 17:00 216 Watford - Derby 1,50 3,30 5,50 v
    İN1 17:00 221 Barnsley - Swansea 2,00 3,00 3,10 v
    İN1 17:00 222 Bradford - Blackpool 2,00 3,00 3,10 v
    İN1 17:00 223 Bristol City - Nottingham F 2,00 3,00 3,10 v
    İN1 17:00 224 Chesterfield - Yeovil 1,60 3,20 4,75 v
    İN1 17:00 225 Colchester - Southend 2,15 3,00 2,80 v
    İN1 17:00 226 Gillingham - Brentford 2,50 3,00 2,35 v
    İN1 17:00 231 Huddersfield - Doncaster 1,70 3,10 4,00 v
    İN1 17:00 232 Port Vale - Milton Keynes D 1,60 3,20 4,75 v
    İN1 17:00 233 Rotherham - Oldham 2,50 3,00 2,35 v
    İN1 17:00 234 Scunthorpe - Hartlepool 1,90 3,00 3,30 v
    İN1 17:00 235 Swindon - Tranmere 2,25 3,00 2,60 v
    İN1 17:00 236 Walsall - Bournemouth 2,00 3,00 3,10 v
    İN2 17:00 241 Barnet - Wrexham 2,35 3,00 2,50 v
    İN2 17:00 242 Boston - Northampton 2,50 3,00 2,35 v
    İN2 17:00 243 Bury - Macclesfield 2,15 3,00 2,80 v
    İN2 17:00 244 Carlisle - Lincoln 1,80 3,10 3,60 v
    İN2 17:00 245 Cheltenham - Wycombe 2,35 3,00 2,50 v
    İN2 17:00 246 Chester - Torquay 1,90 3,00 3,30 v
    İN2 17:00 251 Notts County - Mansfield 2,15 3,00 2,80 v
    İN2 17:00 252 Oxford - Bristol Rovers 2,50 3,00 2,35 v
    İN2 17:00 253 Peterborough - Stockport 1,60 3,20 4,75 v
    İN2 17:00 254 Rochdale - Darlington 2,25 3,00 2,60 v
    İN2 17:00 255 Rushden-Diam - Grimsby 3,10 3,00 2,00 v
    İN2 17:00 256 Shrewsbury - Leyton Orient 2,60 3,00 2,25 v
    YUN 17:00 261 Xanthi - Aegaleo 1,65 2,90 4,75 v
    ITB 17:00 262 Atalanta - Bari 1,40 3,20 8,00 v
    ITB 17:00 263 Avellino - Albinoleffe 1,75 2,65 4,75 v
    ITB 17:00 264 Brescia - Pescara 1,65 2,75 5,25 v
    ITB 17:00 265 Cesena - Piacenza 1,65 2,75 5,25 v
    ITB 17:00 266 Cremonese - Rimini 2,35 2,60 2,90 v
    ITB 17:00 311 Crotone - Catanzaro 1,65 2,75 5,25 v
    ITB 17:00 312 Modena - Triestina 1,75 2,65 4,75 v
    ITB 17:00 313 Torino - Ternana 1,30 3,50 10,00 v
    ITB 17:00 314 Vicenza - Bologna 2,35 2,60 2,90 v
    İKP 17:00 315 3 Celtic - Aberdeen 1,20 5,00 8,50 v
    İKP 17:00 316 3 Falkirk - Glasgow Rangers 6,25 4,00 1,35 v
    İKP 17:00 321 3 Hibernian - Dundee Utd 1,50 3,50 5,00 v
    İKP 17:00 322 3 Inverness Ct - Motherwell 1,85 3,10 3,40 v
    İKP 17:00 323 3 Kilmarnock - Dunfermline 1,40 3,75 6,00 v
    İK1 17:00 324 Brechin - St. Mirren 6,25 4,00 1,35 v
    İK1 17:00 325 Dundee - Hamilton 2,15 3,10 2,70 v
    İK1 17:00 326 Queen Of South - Clyde 3,20 3,10 1,90 v
    İK1 17:00 331 St. Johnstone - Airdrie Utd 1,50 3,50 5,00 v
    İK1 17:00 332 Stranraer - Ross County 3,50 3,20 1,80 v
    POR 18:00 333 Naval - Maritimo 2,25 2,80 2,80 v
    FR1 18:15 334 3 Sochaux - Bordeaux 2,75 2,70 2,35 v
    İSV 18:30 335 Thun - Basel 2,80 3,10 2,10 v
    BEL 19:00 336 Lokeren - Club Brugge 4,00 3,30 1,65 v
    FR2 19:00 341 Clermont - Amiens 2,00 2,60 3,60 v
    ITA 19:00 342 3 Ac Milan - Empoli 1,10 5,50 18,00 v
    İS1 19:00 343 3 Cadiz - Espanyol 2,25 2,90 2,70 v
    İS1 19:00 344 3 Villareal - Alaves 1,55 3,30 5,00 v
    TSL 19:00 345 Galatasaray - Samsunspor 1,10 6,00 14,00 v
    İNP 19:15 346 3 Liverpool - Charlton 1,35 3,75 7,00 v
    AVU 19:30 351 Admira Wacker - Mattersburg 2,10 3,10 2,80 v
    AVU 19:30 352 Ried - Grazer Ak 2,30 3,10 2,50 v
    AVU 19:30 353 Sturm Graz - Salzburg 3,20 3,10 1,90 v
    AVU 19:30 354 Wacker Tirol - Pasching 2,20 3,10 2,60 v
    YUN 19:30 355 Kallithea - Levadiakos 2,15 2,80 3,00 v
    HOL 20:30 356 Breda - Roosendaal 1,45 3,60 5,50 v
    HOL 20:30 361 Psv Eindhoven - Heerenveen 1,30 4,25 7,00 v
    HOL 20:30 362 Willem - Groningen 2,60 3,10 2,20 v
    BEL 21:00 363 Cercle Brugge - Genk 2,55 3,10 2,25 v
    BEL 21:00 364 Gent - Roeselare 1,55 3,40 4,75 v
    BEL 21:00 365 La Louviere - Mouscron 2,25 3,10 2,55 v
    BEL 21:00 366 Westerlo - Sint Truiden 1,65 3,30 4,00 v
    BEL 21:00 411 Zulte Waregem - Brussels 1,55 3,40 4,75 v
    FR1 21:00 412 3 Ajaccio - Lyon 4,75 2,80 1,70 v
    FR1 21:00 413 3 Lille - Le Mans 1,65 2,80 5,00 v
    FR1 21:00 414 3 Metz - Monaco 2,70 2,70 2,40 v
    FR1 21:00 415 3 Nice - Lens 2,00 2,75 3,40 v
    FR1 21:00 416 3 Rennes - Strasbourg 1,75 2,80 4,25 v
    FR1 21:00 421 3 Toulouse - Nancy 2,00 2,75 3,40 v
    HOL 21:00 422 Vitesse - Roda 2,10 3,10 2,80 v
    İS1 21:00 423 3 Real Madrid - Atl. Madrid 1,65 3,10 4,25 v
    POR 21:15 424 Boavista - Braga 1,90 2,85 3,50 v
    ARJ 21:30 425 3 Tiro Federal - Independiente 3,30 3,00 1,90 v
    ITA 21:30 426 3 Sampdoria - Juventus 3,50 2,85 1,90 v
    İS1 23:00 431 3 Barcelona - D.La Coruna 1,40 3,50 6,50 v
    POR 23:30 432 Amadora - Benfica 5,25 3,00 1,60 v
    ARJ 00:00 433 3 San Lorenzo - Instituto 1,45 3,30 6,25 v
    ARJ 02:30 434 3 Newells Old Boy - Vélez Sarsfield 2,25 2,80 2,80 v
    05.03.2006
    HOL 13:30 435 Feyenoord - Utrecht 1,45 3,60 5,50 v
    T2A 13:30 436 Altay - Türk Telekomspo 1,40 3,30 5,50 v
    T2A 13:30 441 Çanakkalespor - Antalyaspor 6,00 3,50 1,35 v
    T2A 13:30 442 Elaziğspor - Bursaspor 3,30 3,20 1,70 v
    T2A 13:30 443 İstanbulspor - Kocaelispor 1,60 3,20 3,75 v
    T2A 13:30 444 Mardinspor - Karşiyaka 1,70 3,20 3,40 v
    T2A 13:30 445 Mersin İd.Yurdu - Büyükşehir Bld. 2,30 3,00 2,30 v
    T2A 13:30 446 Orduspor - Sakaryaspor 2,20 3,00 2,40 v
    T2A 13:30 451 A.Sebatspor - Yozgatspor 1,90 3,20 2,75 v
    T2A 13:30 452 Uşakspor - Gaziantep Bld.S 1,65 3,30 3,50 v
    T2B1 13:30 453 Eyüpspor - Güngören Bld.Sp 2,30 3,00 2,30 v
    T2B1 13:30 454 Pendikspor - Maltepespor 1,30 3,50 7,00 v
    T2B2 13:30 455 Aydinspor - Marmaris Bld.Sp 2,40 3,00 2,20 v
    T2B2 13:30 456 Muğlaspor - Nazilli Bld.Spo 1,75 3,10 3,30 v
    T2B4 13:30 461 Pazarspor - Giresunspor 2,00 3,00 2,70 v
    T2B4 13:30 462 Zonguldakspor - Çankiri Bld.Spo 2,70 3,00 2,00 v
    T2B5 13:30 463 Adiyamanspor - Ş.Urfa Bld.Spor 1,70 3,30 3,20 v
    T2B5 13:30 464 Şanliurfaspor - Hatayspor 1,70 3,30 3,20 v
    T2BY 13:30 465 Alanyaspor - Siirtspor 3,30 3,10 1,75 v
    T2BY 13:30 466 Bucaspor - Kartalspor 1,65 3,30 3,50 v
    T2BY 13:30 511 G.Birliği Asaşs - K.Maraşspor 1,60 3,30 3,75 v
    T2BY 13:30 512 İnegölspor - Ünyespor 1,60 3,30 3,75 v
    T2BY 13:30 513 Kasimpaşa - Eskişehirspor 2,20 3,00 2,40 v
    TÜ3 13:30 514 Iğdirspor - Mersin Bş.Bld. 3,20 3,00 1,80 v
    TSL 14:00 515 Ankaragücü - Diyarbakirspor 1,50 3,30 5,50 v
    TSL 14:00 516 Gaziantepspor - Denizlispor 2,10 3,20 2,70 v
    TSL 14:00 521 Konyaspor - Ç.Rizespor 1,80 3,20 3,50 v
    TSL 14:00 522 Malatyaspor - Gençlerbirliği 2,40 3,10 2,40 v
    TSL 14:00 523 Sivasspor - Erciyesspor 2,00 3,20 2,90 v
    İNP 15:30 524 3 Manchester City - Sunderland 1,30 4,00 7,50 v
    YUN 15:30 525 Kalamaria - Larissa 2,20 2,80 2,90 v
    YUN 15:30 526 Panionios - Akratitos 1,30 3,75 9,00 v
    HOL 15:30 531 Ajax - Sparta Rotterda 1,20 5,00 8,50 v
    HOL 15:30 532 Twente - Heracles 1,55 3,40 4,75 v
    HOL 15:30 533 Waalwijk - Den Haag 1,75 3,20 3,60 v
    DAK 16:00 534 Aalborg - Odense 2,25 3,10 2,55 v
    AL2 16:00 535 3 Braunschweig - 1860 Münih 2,30 3,10 2,50 v
    AL2 16:00 536 3 Karlsruhe - Saarbrucken 1,60 3,30 4,50 v
    AL2 16:00 541 3 Paderborn - Dynamo Dresden 1,60 3,30 4,50 v
    AL2 16:00 542 3 Siegen - Greuther Furth 2,50 3,10 2,30 v
    AL2 16:00 543 3 Unterhaching - Freiburg 2,30 3,10 2,50 v
    ITA 16:00 544 3 Chievo - Lazio 2,15 2,80 3,00 v
    ITA 16:00 545 3 Fiorentina - Siena 1,40 3,40 7,00 v
    ITA 16:00 546 3 Lecce - Palermo 3,00 2,80 2,15 v
    ITA 16:00 551 3 Livorno - Cagliari 1,60 3,00 5,25 v
    ITA 16:00 552 3 Messina - Parma 2,15 2,80 3,00 v
    ITA 16:00 553 3 Treviso - Reggina 2,50 2,80 2,50 v
    ITA 16:00 554 3 Udinese - Ascoli 1,70 2,90 4,50 v
    İKP 16:00 555 3 Livingston - Hearts 6,25 4,00 1,35 v
    TSL 16:00 556 Beşiktaş - Ankaraspor 1,35 3,60 7,00 v
    AVU 16:30 561 Rapid Vienna - Austria Vienna 2,40 3,10 2,40 v
    İSV 17:00 562 Aarau - Neuchatel Xamax 1,90 3,10 3,20 v
    İSV 17:00 563 St Gallen - Young Boys 2,35 3,10 2,45 v
    İSV 17:00 564 Yverdon - Schaffhausen 1,90 3,10 3,20 v
    İSV 17:15 565 Grasshoppers - Zurich 2,40 3,10 2,40 v
    YUN 17:30 566 Atromitos - Iraklis 2,10 2,80 3,10 v
    DAK 18:00 611 Brondby - Fc Kopenhag 2,35 3,10 2,45 v
    İNP 18:00 612 3 Tottenham - Blackburn 1,75 3,10 3,75 v
    FR1 18:00 613 3 Paris St Germai - Marsilya 1,85 2,80 3,75 v
    YUN 18:00 614 Ionikos - Paok 2,60 2,80 2,40 v
    POR 18:00 615 Leiria - Academica 1,75 2,90 4,00 v
    POR 18:00 616 Penafiel - Pacos Ferreira 2,65 2,80 2,35 v
    İS1 18:00 621 3 Celta Vigo - Osasuna 1,85 3,00 3,50 v
    İS1 18:00 622 3 Getafe - R.Betis 2,15 2,90 2,90 v
    İS1 18:00 623 3 Santander - Mallorca 2,00 2,90 3,20 v
    İS1 18:00 624 3 R. Sociedad - Zaragoza 2,25 2,90 2,70 v
    AL1 18:30 625 3 E.Frankfurt - Wolfsburg 1,85 3,10 3,40 v
    AL1 18:30 626 3 M Gladbach - A.Bielefeld 1,85 3,10 3,40 v
    BEL 19:00 631 Anderlecht - Lierse 1,15 5,50 10,00 v
    TSL 19:00 632 Kayserispor - Fenerbahçe 3,75 3,30 1,70 v
    YUN 19:15 633 Panathinaikos - Aek 1,85 2,90 3,60 v
    FR1 19:45 634 3 Troyes - Auxerre 2,70 2,70 2,40 v
    YUN 20:00 635 Olympiakos - Ofi 1,10 5,50 18,00 v
    İS1 20:00 636 3 Sevilla - A. Bilbao 1,60 3,20 4,75 v
    POR 20:30 641 Porto - Nacional Madeir 1,30 3,75 9,00 v
    ARJ 21:30 642 3 Racing Club - Boca Juniors 5,25 3,00 1,60 v
    BEL 21:30 643 Standard Liege - Germinal Ba 1,20 5,00 8,50 v
    ITA 21:30 644 3 Roma - Inter 2,40 2,80 2,60 v
    FR1 21:45 645 3 St Etienne - Nantes 1,80 2,80 4,00 v
    ARJ 22:00 646 3 Argentinos Juni - Lanús 1,90 2,80 3,60 v
    ARJ 22:00 651 3 Banfield - Arsenal Sarandi 1,80 2,90 3,75 v
    ARJ 22:00 652 3 Colon Santa Fe - Gimnasia Jujuy 1,35 3,50 8,00 v
    ARJ 22:00 653 3 Quilmes - Olimpo 1,90 2,85 3,50 v
    İS1 22:00 654 3 Malaga - Valencia 5,00 3,30 1,55 v
    POR 22:30 655 Sporting Lisbon - Gil Vicente 1,20 4,25 12,00 v
    ARJ 00:20 656 3 River Plate - Estudiantes 1,50 3,20 5,75 v
    06.03.2006
    AL2 21:15 661 3 Aachen - Hansa Rostock 1,70 3,30 3,75 v
    FR2 21:30 662 3 Lorient - Caen 1,90 2,60 4,00 v
    ITB 21:45 663 3 Catania - Mantova 1,80 2,60 4,50 v
    İNP 22:00 664 3 Wigan - Manchester Utd 5,00 3,30 1,55 v
    POR 22:30 665 3 Rio Ave - Belenenses 2,10 2,80 3,10 v
    ARJ 01:00 666 3 Gimnasia La Pla - Rosario Central 1,65 2,90 4,75 v


  2. #2

  3. #3

    Standart

    cok karısık olmus kardesım(((((

Benzer Konular

  1. Cevap: 3
    Son Mesaj : 31.Ocak.2013, 15:53
  2. 33.Hafta maç programı
    Konu Sahibi deplase Forum Trabzonspor ve Anadolu Klüpleri
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 08.Mayıs.2011, 02:15
  3. 32.hafta maç programı
    Konu Sahibi deplase Forum Trabzonspor ve Anadolu Klüpleri
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 08.Mayıs.2011, 02:06
  4. Cevap: 10
    Son Mesaj : 11.Ocak.2011, 00:33